Bielizna termoaktywna jaką polecacie

/ 42 odpowiedzi / 3 zdjęć
u?ytkownik97843


Nie wierz poborcom drożyzny , mistrzom drożyzny i niewolnikom handlu - handlowcom.   Przecież wszystkie te bzdury o zaletach termo - gaci nie biorą się z altruizmu . To tylko wynik potrzeby zbicia paru groszy -  na naiwności ludzkiej...

Kolego nie znasz się. Ja handluje już 10 lat bielizną termoaktywną. Są różne marki na rynku jedne gorsze, drugie lepsze. Polecam firmy Craft, The North Face. Zwłaszcza na wełnie merino, ciepłe i oddychające materiały. Ja sobie teraz nie wyobrażam wycieczki na lód bez "drugiej skóry"

To wróć po nauki do dowolnej szkoły podstawowej :  na lekcje fizyki i biologii. Tam przekonasz się , w jak wielkim błędzie jesteś.  "Ciepłe , oddychające materiały "  - typowa nowomowa handlowców.Być może nie warto byłoby czepiać się tego bełkotu , gdyby nie fakt ,że przeczy to prawom biologii i prawom termodynamiki.
(2011/12/19 19:47)

nantai


Nie wierz poborcom drożyzny , mistrzom drożyzny i niewolnikom handlu - handlowcom.   Przecież wszystkie te bzdury o zaletach termo - gaci nie biorą się z altruizmu . To tylko wynik potrzeby zbicia paru groszy -  na naiwności ludzkiej...

Kolego nie znasz się. Ja handluje już 10 lat bielizną termoaktywną. Są różne marki na rynku jedne gorsze, drugie lepsze. Polecam firmy Craft, The North Face. Zwłaszcza na wełnie merino, ciepłe i oddychające materiały. Ja sobie teraz nie wyobrażam wycieczki na lód bez "drugiej skóry"

To wróć po nauki do dowolnej szkoły podstawowej :  na lekcje fizyki i biologii. Tam przekonasz się , w jak wielkim błędzie jesteś.  "Ciepłe , oddychające materiały "  - typowa nowomowa handlowców.Być może nie warto byłoby czepiać się tego bełkotu , gdyby nie fakt ,że przeczy to prawom biologii i prawom termodynamiki.

I tu się mylisz. Nie jestem typowym sprzedawcą. Sam używam i testuje rożnego rodzaju bielizny. Tak jak napisałem są badziewia i bielizny z prawdziwego zdarzenia.  Na mnie się sprawdza i to jest najwazniejsze (2011/12/19 20:07)

Wachta


Nie wierz poborcom drożyzny , mistrzom drożyzny i niewolnikom handlu - handlowcom.   Przecież wszystkie te bzdury o zaletach termo - gaci nie biorą się z altruizmu . To tylko wynik potrzeby zbicia paru groszy -  na naiwności ludzkiej...

Kolego nie znasz się. Ja handluje już 10 lat bielizną termoaktywną. Są różne marki na rynku jedne gorsze, drugie lepsze. Polecam firmy Craft, The North Face. Zwłaszcza na wełnie merino, ciepłe i oddychające materiały. Ja sobie teraz nie wyobrażam wycieczki na lód bez "drugiej skóry"

To wróć po nauki do dowolnej szkoły podstawowej :  na lekcje fizyki i biologii. Tam przekonasz się , w jak wielkim błędzie jesteś.  "Ciepłe , oddychające materiały "  - typowa nowomowa handlowców.Być może nie warto byłoby czepiać się tego bełkotu , gdyby nie fakt ,że przeczy to prawom biologii i prawom termodynamiki.

To idź sobie pobiegaj w zwykłej koszulce, a później w oddychającej to zobaczysz różnice, zwłaszcza po biegu kiedy będziesz "stygnął". Wydaje mi się, że nigdy nie miałeś styczności z tego rodzaju bielizną. (2011/12/19 20:10)

u?ytkownik97843


Nie wierz poborcom drożyzny , mistrzom drożyzny i niewolnikom handlu - handlowcom.   Przecież wszystkie te bzdury o zaletach termo - gaci nie biorą się z altruizmu . To tylko wynik potrzeby zbicia paru groszy -  na naiwności ludzkiej...

Kolego nie znasz się. Ja handluje już 10 lat bielizną termoaktywną. Są różne marki na rynku jedne gorsze, drugie lepsze. Polecam firmy Craft, The North Face. Zwłaszcza na wełnie merino, ciepłe i oddychające materiały. Ja sobie teraz nie wyobrażam wycieczki na lód bez "drugiej skóry"

To wróć po nauki do dowolnej szkoły podstawowej :  na lekcje fizyki i biologii. Tam przekonasz się , w jak wielkim błędzie jesteś.  "Ciepłe , oddychające materiały "  - typowa nowomowa handlowców.Być może nie warto byłoby czepiać się tego bełkotu , gdyby nie fakt ,że przeczy to prawom biologii i prawom termodynamiki.

To idź sobie pobiegaj w zwykłej koszulce, a później w oddychającej to zobaczysz różnice, zwłaszcza po biegu kiedy będziesz "stygnął". Wydaje mi się, że nigdy nie miałeś styczności z tego rodzaju bielizną.
Według mnie bałach i tyle. Reklama wdrukowała wam te wszystkie odczucia na zasadzie efektu PLACEBO. Podobnie jest z pewnymi , hipotetycznymi cząstkami elementarnymi w niektórych rodzajach zabiegów medycyny alternatywnej : nauka udowadnia , że  te cząstki nie istnieją ,ale "ozdrowieńcy " dalej są gotowi płacić krocie i mogliby przysiąc ,że  wyraźnie czują jak te "cząstki " rozchodzą się koncentrycznie w ich ciele . Następnie promieniują boską emanacją , zaś na zdjęciu kirlianowskim - wyraźnie widać aureolę ..... Subiektywne odczucia i po raz enty  - placebo.
(2011/12/19 20:24)

nantai


Nie wierz poborcom drożyzny , mistrzom drożyzny i niewolnikom handlu - handlowcom.   Przecież wszystkie te bzdury o zaletach termo - gaci nie biorą się z altruizmu . To tylko wynik potrzeby zbicia paru groszy -  na naiwności ludzkiej...

Kolego nie znasz się. Ja handluje już 10 lat bielizną termoaktywną. Są różne marki na rynku jedne gorsze, drugie lepsze. Polecam firmy Craft, The North Face. Zwłaszcza na wełnie merino, ciepłe i oddychające materiały. Ja sobie teraz nie wyobrażam wycieczki na lód bez "drugiej skóry"

To wróć po nauki do dowolnej szkoły podstawowej :  na lekcje fizyki i biologii. Tam przekonasz się , w jak wielkim błędzie jesteś.  "Ciepłe , oddychające materiały "  - typowa nowomowa handlowców.Być może nie warto byłoby czepiać się tego bełkotu , gdyby nie fakt ,że przeczy to prawom biologii i prawom termodynamiki.

To idź sobie pobiegaj w zwykłej koszulce, a później w oddychającej to zobaczysz różnice, zwłaszcza po biegu kiedy będziesz "stygnął". Wydaje mi się, że nigdy nie miałeś styczności z tego rodzaju bielizną.
Według mnie bałach i tyle. Reklama wdrukowała wam te wszystkie odczucia na zasadzie efektu PLACEBO. Podobnie jest z cząstkami elementarnymi w niektórych rodzajach zabiegów medycyny alternatywnej : nauka udowadnia , że nie istnieją ,ale "ozdrowieńcy " dalej są gotowi placić krocie i mogliby przysiąc ,że  wyraźnie czują jak te "cząstki " rozchodzą się koncentrycznie w ich ciele . Następnie promieniują boską emanacją , zaś na zdjęciu kirlianowskim - wyraźnie widać aureolę ..... Subiektywne odczucia i po raz enty  - placebo.

Co Ty z jakimiś cząstkami wyjeżdzasz. Widzę, że się lepiej znasz. Koniec tematu (2011/12/19 20:31)

u?ytkownik97843


Mnie nie przeszkadza , że czujesz się dobrze w "termoaktywnej " odzieży. Być może są jakieś subiektywne odczucia , sprawiające ,że takie ciuchy cieszą się wzięciem. Warto jednak wiedzieć , że organizm zdrowy i bez takich wynalazków   radzi sobie doskonale z termoregulacją , jeśli oczywiście ktoś nie znajduje się w sytuacji ekstremalnej , wykraczającej  poza normalne poznanie ( hipotermia, przegrzanie , odmrożenia , wysoka gorączka np w guzach mózgu wywołana uszkodzeniem podwzgórza  itp itd ). (2011/12/19 20:46)

pawelz


Mnie nie przeszkadza , że czujesz się dobrze w "termoaktywnej " odzieży. Być może są jakieś subiektywne odczucia , sprawiające ,że takie ciuchy cieszą się wzięciem. Warto jednak wiedzieć , że organizm zdrowy i bez takich wynalazków   radzi sobie doskonale z termoregulacją , jeśli oczywiście ktoś nie znajduje się w sytuacji ekstremalnej , wykraczającej  poza normalne poznanie ( hipotermia, przegrzanie , odmrożenia , wysoka gorączka np w guzach mózgu wywołana uszkodzeniem podwzgórza  itp itd ).

Kolego, miales na sobie kiedys dobre ubranie oddychajace ?.
Czy tylko znowu teoria nas czestujesz. Nigdy nie bylem sprzedawca i nie mam w tym zadnego interesu, zeby ludzie to kupowali. Latami biegalem w zwyklych kalesonach i bawelnianych podkoszulkach. I po godzinie bylem mokry od potu (zwlaszcza zima gdzie musialem ubrac sie cieplej i zakladalem neopreny). Od dwoch lat zakladam bielizne termoaktywna i widze roznice. jest ogromna. To nie moje subiektywne odczucia. Wracam do domu, sciagam ciuchy i jestem suchy. A nie przepocony i smierdzacy. Nie wiem czemu za wszelka cene pier... takie dyrdymaly. Tobie ktos powie ze dotknal zelazka i sie oparzyl, to Ty powiesz ze od teflonu sie nie da oparzyc i zeby ten ktos poczytal wiecej na temat praw fizyki.
Jesli chodziles w dobrej odziezy oddychajacej to nie wierze ze nie czules roznicy. Jesli chodziles a nie czules, to miales na sobie jakis badziew. A jesli wogole nie miales z nia do czynienia, to proponuje sie nie odzywac. (2011/12/20 09:49)

u?ytkownik97843


Mnie nie przeszkadza , że czujesz się dobrze w "termoaktywnej " odzieży. Być może są jakieś subiektywne odczucia , sprawiające ,że takie ciuchy cieszą się wzięciem. Warto jednak wiedzieć , że organizm zdrowy i bez takich wynalazków   radzi sobie doskonale z termoregulacją , jeśli oczywiście ktoś nie znajduje się w sytuacji ekstremalnej , wykraczającej  poza normalne poznanie ( hipotermia, przegrzanie , odmrożenia , wysoka gorączka np w guzach mózgu wywołana uszkodzeniem podwzgórza  itp itd ).

Kolego, miales na sobie kiedys dobre ubranie oddychajace ?.
Czy tylko znowu teoria nas czestujesz. Nigdy nie bylem sprzedawca i nie mam w tym zadnego interesu, zeby ludzie to kupowali. Latami biegalem w zwyklych kalesonach i bawelnianych podkoszulkach. I po godzinie bylem mokry od potu (zwlaszcza zima gdzie musialem ubrac sie cieplej i zakladalem neopreny). Od dwoch lat zakladam bielizne termoaktywna i widze roznice. jest ogromna. To nie moje subiektywne odczucia. Wracam do domu, sciagam ciuchy i jestem suchy. A nie przepocony i smierdzacy. Nie wiem czemu za wszelka cene pier... takie dyrdymaly. Tobie ktos powie ze dotknal zelazka i sie oparzyl, to Ty powiesz ze od teflonu sie nie da oparzyc i zeby ten ktos poczytal wiecej na temat praw fizyki.
Jesli chodziles w dobrej odziezy oddychajacej to nie wierze ze nie czules roznicy. Jesli chodziles a nie czules, to miales na sobie jakis badziew. A jesli wogole nie miales z nia do czynienia, to proponuje sie nie odzywac.

ODDYCHAJĄCE GACIE ! Dobre mi sobie. Wytłumaczyłem pokrótce już wszystko co jest do wytłumaczenia w kwestii termoregulacji . I to jest teoria , która nie przeczy prawom fizyki i biologii , tak jak ten handlowy bełkot  , w który wierzycie. (2011/12/20 14:06)

pawelz


Krotkie pytanie.
Miales kiedys na sobie to ubranie i miales okazje porownac to ze "zwyklym" ubraniem.?
Chodziles kiedys w upalny dzien w oddychajacych spodniobutach ?.
Jesli nie to proponuje nie pisac wiecej tych Twoich pseudonaukowych bredni.
Czy Ty czlowieku wogole lowisz ryby ?. Zaczynam podejrzewac, ze wylacznie wirtualnie.
Moge nie zabierac glosu w sprawach o ktorych nie mam pojecia. Ale nikt nie wmowi mi ze wydaje mi sie ze poce sie mniej w oddychajacych gaciach niz gumowych. Ze to tylko moje subiektywne odczucia.
Obawiam sie ze wiara we wlasna wiedze to tylko Twoje subiektywne odczucie. Wydaje Ci sie ze wszystko wiesz. Ale w rzeczywistosci poza pseudonaukowym belkotem, nic madrego do powiedzenia nie masz. Na poczatku uwazalem Cie za madrego goscia ktory broni swych racji troche natarczywie ale z sensem. Ale poza teoria nie masz kompletnie nic do powiedzenia. (2011/12/20 14:22)

JKarp


CześćPaweł daj spokój bo to na nic.A Chewbacca skoro mówisz, że to wszystko bełkot to powiedz nam tylko jak Ty kupowałeś sobie wędki, kołowrotki, żyłki itd. W jaki sposób udało Ci się to wszystko kupić skoro opinie handlowców, użytkowników i sprzedawców określasz jednym słowem : BEŁKOT. No chyba, że rozróżniasz dwa rodzaje bełkotu:- handlowców- i swój własny.Handlowcy to debile, którzy wciskają ciemniaczkom towar. Natomiast jak Ty coś powiesz, że jest ok znaczy tak jest?Wędki i cały Twój sprzęt a właściwie opinie o nim to nie bełkot. Tak mamy to rozumieć?JK (2011/12/20 14:29)

Grzegorz123


i po co się kłócicie o marki odzieży termoaktywnej. ja mam model 1956 , jak jest zimno to grzeje a jak jest zbyt ciepło to nie dość że chłodzi,to czasami doniesie chłodne piwo. niestet marki nie mogę zdradzić (2011/12/20 15:22)

misiek123


Chewbacca chyba coś z tobą nie tak. Wszystkie w wątki z twoim udziałem kończą się awanturą! ! !  (2011/12/20 19:46)

Kocham_Eco_Logie


A ja tam już korzystam drugi sezon z ubrań termoaktywnych, które kupiłem w https://berens.pl/ . Tanie, wygodne i bardzo dobrej jakości. (2018/08/01 13:40)

Julian


Może za dużo już tu się panoszę ale dobrych rad nigdy za wiele . Od uuuuu lat jestem wędkarzem i motocyklistą ( na to na zdjęciu trzeba mieć kat A ) pod kanapę wchodzą teleskopy + podbierak ,reszta gratów do kufra. . Bieliznę kupisz w każdym sklepie ( sprawdzonym) motocyklowym ja 4 Biker , pamiętaj wybieraj tylko Sprawdzone ,Renomowane Marki . U mnie to 4F - może być ,,trochę" drogo ale bedziesz tego używał parę lat . Niestety za komfort jazdy i przebywania nad wodą w ,,skrajnych " warunkach się płaci ale lepiej zapłacić raz niż zmieniać badziew co sezon. Połamania kija i gumowych pachołków. (2018/08/02 08:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Alejandro


Polecam sprawdzić stronę https://termoaktywnie.pl/produkty/odziez-i-obuwie,2,44283 gdzie znaleźć można wiele ubrań termoaktywnych nadających się i na noc i w dzień.  (2018/10/23 13:26)

w-ptak


A ja od długich lat używam termoaktywną i jestem bardzo zadowolony. Używam jej podczas wędkowania, pracy w wędkarstwie np. z apatatem fotograficznym (nie raz i nie dwa trzeba nieźle się nagimnastykować i pot spływa po... plecach), a także w lesie podczas wycieczek przyrodniczych i zasiadek foto. Stąd moje doświadczenie; jeszcze kiedyś, kiedyś dużo chodziłem po górach i dobra membrana była nie do przecenienia (z przyczyn zdrowotnych musiałem porzucić góry).
Polecam, polecam, polecam - używajcie dobrej jakości membrany (buty, odzież wierzchnia) i termoaktywnej bielizny włącznie z majtkami i skarpetami.
Dodam, że niekiedy miałem styczność z kiepską bielizną (a miała być dobrą - jak zapewniał sprzedawca), od 8 lat używam Geoffa Andersona. Mamy również polskiego producenta dobrej jakości bielizny. Na rynku polskim, europejskim i amerykańskim nie brakuje dobrej odzieży.

Pozdrawiam, Waldek (2019/08/12 12:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

aldente


ODLO i wszystko w temacie (2019/08/12 20:07)