Zaloguj się do konta

Biedne węgorki

utworzono: 2010/08/09 12:15
bigtank

Jak widać prawie bez szans :P . Niechorze , długi zagrodzony dwoma bramkami (zakaz włazu) pomost transportowy. Jeden wędkarz ma 5 wędek a drugi zaledwie trzy ... [2010-08-09 12:15]

bigtank

PS . jedna jeszcze leży :P ten co stoi szykuje ją własnie :) [2010-08-09 12:19]

mondeo97

Jak widać trening czyni mistrza. Na dwie wędki to każdy łowi, ale na pięć to już coś- jest co ogarnąć. Próbuję sobie wyobrazić co ten gościu robi jak ma branie na trzy wędki naraz,wtedy dopiero musi się uwijać. Mam tylko że kiedyś ktoś się z mim uwinie. [2010-08-09 18:51]

baloonstyle

Heh przy dużej ilosci bran facet ma jazde bez trzymanki....

[2010-08-17 09:10]

Co za hurtownik pieprzony..... Ale na tym betonie w Niechorzu to normalka w sezonie. Przyjeżdża burak z miasta nad morze i trzepie te ryby chyba na zapas, jakby jutro miał umrzeć albo jakby mieli z dna morza korek wyciągnąć. Aż żal mi dupe ściska, że mnie tam nie ma. Gwarantuję trzy "nadprogramowe" złamane na kolanie albo na nim te jego wędki. [2010-08-17 10:01]

baloonstyle

Z tym że przybysza wariuja nad woda to prawda.

Ostatnio na wisle gadałem z gościem co był na wakacjach w moich okolicach i zrobił sobie typowo wędkarskie wakacje ....piwko, rybki knajpa i tak co dziennie.

Gość bardzo miły ale widok 6-ciu wędzisk juz nie był taki miły...

Pytałem po co na tyle łapie... Odpowiedź prosta"czaja się na suma i musze dobrze penetrowac dno', " tu kart nie sprawdzaja więc o co panu chodzi".

Spaliłem papierosa i odszedłem bo widok był tragiczny.na koniec zapytałem się co robi z rybami złowionymi to powiedział , że wypuszcza bo czai się tu na rybę życia.

[2010-08-17 10:15]

Ja bym takiemu wjebutał grzywnę życia i zubożył o sześć wędeczek....... [2010-08-17 10:50]

baloonstyle

Ja spokojny jestem.

ale masz racje takich pseudo wędkarzy trzeba tępić, bo wędkarstwo to sport i relaks a nie spełnianie swoich chorych ambicji.

[2010-08-17 11:28]