białymi robaki

/ 10 odpowiedzi
Witam Co zrobić z pozostałymi białymi robakami? Jak zostaną po łowieniu? Wrzucić do wody czy zabrać i przechowywać na następny raz? Z czerwonymi nie mam problemów, wracają do hodowli, ale białe? Jak długo można je przechowywać?
fabis


To bardzo proste jak mi zostaną białe robaki z wyprawy wędkarskiej to wkładam w torebkę foliową zakręcam do lodówki na same dno w kąt aby żona nie zauważyła ,bo wtedy jest gadanie. Śmiało dwa tygodnie mogą przeleżeć.Pozdrawiam. (2009/04/05 12:46)

bossi11


Ja te z do lodówki i na następne wypady mam (2009/04/05 14:40)

szczupi


jak wiem ze mi nie wytrzymają do następnego wyjazdu na kochane rybki to mrożę robaki a potem gdy znowu pojadę to je po prostu dodaje do zanęty (2009/04/05 19:37)

u?ytkownik1444


Ja białe robaki trzymam w pudełku w lodówce. Lub w komórce. Ważne aby były w chłodnym miejscu. Robaki w chłodnym miejscu wytrzymają Ci minimum 5 dni . Można też na zdechnięte te czerwone łapać też są efekty. Można też dodać do zanęty (2009/04/05 19:42)

u?ytkownik695


Białe robaki to innymi słowy larwy muchy plujki czyli stworzenia żywe i stadium rozwoju owada zaś " TE CZERWONE " ( jak je kol okreslił nie są zdechłe a przechodzą kolejną fazę przepoczwarzenia - takie robaki moga stanowić dobry dodatek do zanęt , mozna je również stosować jako przynetę w kombinacjach z larwami , kukurydzą a nawet ciastem . (2009/04/05 19:58)

u?ytkownik695


Białe robaki to innymi słowy larwy muchy plujki czyli stworzenia żywe i stadium rozwoju owada zaś " TE CZERWONE " ( jak je kol okreslił nie są zdechłe a przechodzą kolejną fazę przepoczwarzenia - takie robaki moga stanowić dobry dodatek do zanęt , mozna je również stosować jako przynetę w kombinacjach z larwami , kukurydzą a nawet ciastem . (2009/04/05 19:58)

u?ytkownik695


Białe robaki to stworzenia żywe - należy się im więc swego rodzaju szacunek i miłosierdzie . Osobiście zawsze wysypuję pozostałe robale w przybrzeżne krzaki ,które kryją w sobie mnóstwo pudełek po robakach zostawionych przez osoby określające się mianem wędkarzy .Robaki przechowuję w lodówce najwyżej kilka dni i to tylko wtedy gdy pewny jestem wędkarskiej zaplanowanej przez siebie wyprawy wędkarskiej . Pozdrawiam. (2009/04/05 20:04)

sum85


witam ja tez daje do lodówki i dwa tygodnie wytrzymuja lub zostawiam na wierzchu by sie muchy wykluły potem zakładam na hak zmniejszam grunt maksymalnie i rzucam nie trzeba patrzeć na spławik by branie widzieć pozdrawiam (2009/04/05 20:10)

FanAtyk


A mi ostatnio się rozpełzły po lodówce, aż opieprz zgarnąłem od mamusi i siostry hehe Po wędkowaniu wyrzucam do wody albo dodaję do pozostałej zanęty, robię kule i wrzucam - niech i ktoś po mnie sobie połowi :) (2009/04/06 00:28)

KYLON


Ja przeważnie kupuje na ryby pinkę,w domu ją piorę,przesypuję do pudełka-mam specjalne po jakimś kremie zakręcane,następnie zasypuję robaki zanętą suchą i nie ma mowy żeby wyszły.Też trzymam w lodówce i nigdy nie wyszły. (2009/04/06 13:01)