Białoryb przy takiej pogodzie.

/ 5 odpowiedzi
Witam was drodzy forumowicze ! Chciałbym was spytać jak tam u was z białorybem przy tegorocznej pogodzie. Jak wiemy za oknem pogoda listopadowa, przynajmniej w nocy u mnie przymrozki , temperatura max do 10 stopni, silne wiatry nad głową. Z tego co obserwuję to na moich wodach  woda się ochłodziła i biała ryba wgl nie bierze, płoć na głębszych jeziorach chyba sie jeszcze nie wytarła, karpie nie żerują, o linach nie wspomne... Czy wy przy takiej pogodzie też narzekacie na białoryb? Czy może wam nawet taka pogoda nie przeszkadza w ładnych wynikach ? Czy uważacie też, że biała ryba przy takiej pogodzie jest bardzo chimeryczna, i lepiej poczekać na ocieplenie? Zapraszam do dyskusji i wasze opinie.
algroth82


Ja za bialorybem nie biegam, ale Okoń, który powinien już być mocno aktywny również śpi spokojnie i nie daje się złapać (2017/04/23 09:34)

erykom


Powiem Ci kolego że łowię bacikiem białoryb ale miesiąc temu miałem lepsze wyniki niż teraz więc ochłodzenie widocznie ma na to wpływ (2017/04/23 09:36)

pakul1206


U mnie podobnie, jeszcze miesiąc temu wyniki były całkiem przyzwoite i świetnie się zapowiadało a teraz jakby wszystko zamarło, choć szarańczy typu ploć czy krąpik można śmiało połowić ale ja celuję w trochę większą wagę. (2017/04/23 10:57)

limakryba


Dzisiaj jestem na rybkach i powiem wam ze nie straszna im taka pogoda wyciagnalem juz 2 karpie niecale 40cm i karasia złocistego 30cm a do wieczora jeszcze daleko (2017/04/23 17:49)

limakryba


Wpadł jeszcze jeden podobnej wilkości karp i jak na razie brania ustały (2017/04/23 18:58)