Białoczerwony wobler

/ 13 odpowiedzi
Witam mam pytanie czy wobler z czerwoną glowa i bialym tułowiem jest skuteczny? jak jest jakies prawdopodobienstwo zlapania na to ryby to jakiej ?
u?ytkownik38843

Ja mam takiego. Schodzi głęboko a jedynym gatunkiem który na niego łowię jest sandacz. Choć sprzedawca podpowiadał że szczupaki moje:) (2010/10/14 19:16)

u?ytkownik35088

Nie każdy tak zwany "strażnik" schodzi głęboko. Ja mam kilka w swoim arsenale i niektóre nie schodzą głębiej niż metr. Jest to przynęta stworzona do połowów szczupaka ale jak widać i sandacz i kleń się czepi. (2010/10/14 19:20)

Blitz

Chodzi o klasyczną Rapalke, powiem tak, moja ma duży ster i schodzi na 6-8metrów w dół. Łowiłem na nią w morzu i złapałem pare rybek na to... W jeziorach nigdy mi się nie sprawdziła, nie złowiłem na nią nic. Zazwyczaj tylko zbieram zaczepy na nią jak trollinguje [od razu zamykam usta komentatorom "trollingu", łowiłem tą metodą na jeziorze gdzie jest to dozwolone za odpowiednią opłatą]. Ogólnie praca woblerka jest dobra, ale raczej bym wybierał z krótszym sterem, takie co nie schodzą aż tak głęboko na wody śródlądowe. (2010/10/14 19:55)

u?ytkownik52779

Łowiłem szczupaki na Dorado Tender RH.Spinnigowałem nim na starorzeczach,stawach w okolicy zarośniętych i płytkich partii wody. (2010/10/14 21:31)

kazik1813

Hey. Kolego  ja posiadam takie i są bardzo skuteczne. Jeden z nich to rapala i dorado nawet zakupiłem ostatnio salmo też o takim kolorze . Owszem jest to dobry kolor ja mam wyniki nawet bardzo dobre na ten kolor i moge śmiało ci powiedzieć że jest to dobry wybór. Więc nad wode i bombardój . Powodzenia (2010/10/15 17:56)

lukaszo9922

Dzieki za odpowiedz jutro pojade nad wode i go przetestuje ;DD (2010/10/15 18:01)

u?ytkownik37642

Na takiego wobka (barwy narodowe) 10cm uderzył mi pstrąg na Wisłoce wcale nie większy niż wobler. (2010/10/16 04:16)

kaban

Mam kilka woblerów RH(red head)różnych firm i traktuję je jako rezerwę na dzień o słabych braniach.Już parę razy uratowały mój wędkarski honor.Łowiłem na nie szczupaki,pstrągi,okonie,klenie i brzany.Traktuję je jako dodatek bo mimo wszystko wolę te o barwach naturalnych. (2010/10/16 08:23)

MARCIN8122

Ja również mam małego woblerka biało-czerwonego mi sie zawsze sprawdzał letem w wodach stojacych na plytkich wodach  przewaznie łapie na niegio  piekne okazy okoniów ale też równiez te małe i średnie okonki ktore daja duzo radości :) .Wiec moim zdaniem nadaje sie jak najbardziej taka kolorystyka w końcu to nasze narodowe brawy .Życzę udanych połowów na  tago woblerka  (2010/10/17 12:52)

Mikesz71

Potwierdzam Flagowce są skuteczne. Sam posiadam kilka i używam regularnie większe na szczupaki mniejsze na pstrągi. (2010/10/17 18:47)

fajniusi

Miałem takiego mistrala bombera i zdążyłem na niego złowić okonia ok 20cm bo zawiesiłem na drzewie.Dziś kupiłem takiego podobnego od bonito  i nie miałem okazji jeszcze testować. (2012/09/10 22:29)

Niter

Efekty na tego woblerka tak jak juz koledzy pisali okonie :) ! szczupaka jeszcze mi sie na niego nie skusił  natomiast sandałki tak !! Pozdrawiam !! Powodzenia :) (2012/09/11 09:03)

78darekb

ja stosuje w tych kolorach nie tyko woblery ale takze blystki i gume na szczupaka bialo czerwone sa super mam taki wobler rapali lamany i smialo moge powiedziec killer (2012/09/11 12:13)