Białe robaki w zanęcie

/ 12 odpowiedzi
jutro jadę na ryby, wieczorem chciałbym wysypać trociny z robaków i wsypać zanęty do pudełka,żeby nadać im zapach czy robaki nie zdechną w samej zanęcie?
mr Artur

możesz też wykapać robaczki w wodzie z płynem do mycia naczyń , osuszyć je i dopiero włożyć do zanęty (2012/06/21 15:57)

Morciaty

Robaki płukane w wodzie z płynem do mycie naczyń...?...

Ja zawsze odsiewam robaczki od trocin i zasypuje je zanętą, a później dodaję do zanęty. (2012/06/21 16:54)

Morciaty

Przeczytałem i jestem w pozytywnym szoku bo pierwsze słyszę o takim sposobie, który jest doprawdy świetny moim zdaniem, i który wypróbuję;) Dziękuje  Karolu za link do artykułu!!! (2012/06/21 17:41)

adamek19969

No dokładnie w PŁYNIE DO MYCIA NACZYŃ tu jest artykuł na ten temat:
Biały i pinka - przygotowanie

Ja nie myje :) Ja do pojemniczka wsypuję trochę zanęty i robaczki ładnie pachną i wytrą się. Nie mam zaufania do chemii.  (2012/06/21 17:49)

MianekPL

A ja za każdym razem gdy wrzucam robaki do zanęty to myje je :)  (2012/06/21 17:51)

halwwa2804

No dokładnie w PŁYNIE DO MYCIA NACZYŃ tu jest artykuł na ten temat:
Biały i pinka - przygotowanie

Ja nie myje :) Ja do pojemniczka wsypuję trochę zanęty i robaczki ładnie pachną i wytrą się. Nie mam zaufania do chemii. 

chemia jest wszdzie bez chemi nie było by zycia;) (2012/06/21 17:59)

Bernard51

Ja nie myje :) Ja do pojemniczka wsypuję trochę zanęty i robaczki ładnie pachną i wytrą się. Nie mam zaufania do chemii.

Wedlug mnie slusznie robak ma "pachnac" naturalnie i w tym sila wabienia ryby która na odleglosc czuje zapach.
A ze ten zapach dla ludzi nie jest zbyt ladny to nie znaczy ze rybie nie smakuje?? (2012/06/23 06:24)