Białe niezawodne robaki

/ 19 odpowiedzi

jak uatrakcyjnić wygląd białych robaczków.Podpowiem kolegom że do paczki trzeba dodać dwie szczypty mąki ziemniaczanej.Sprawdzone

gruby0113

A co zmienią się w kopytka??? (2010/08/12 23:24)

Bromar

A co zmienią się w kopytka???

Raczej w siekane spaghetti :)) (2010/08/12 23:37)

szyna

A teraz mamy sie ciebie zaczac wypytywac , czemu to sluzy ????  czy sam cos nam powiesz ? bez zbednego proszenia :):) hehe (2010/08/13 07:07)

użytkownik35722

Ja myślę , że jak poleżą na słońcu to w placki ziemniaczane !

(2010/08/13 08:25)

robcio2535

Ja dosypywałem mączki kukurydzianej co sprawiało ze były bielsze i w wodzie wydawały sie wieksze (2010/08/13 08:47)

użytkownik38976

Dosypywać? Do tych śmierdzących amoniakiem trocin? Te trociny trzeba wywalić w cholerę i wypłukać z nich robaki, a DOPIERO POTEM zasypać białe mączką albo kaszką kukurydzianą. (2010/08/13 09:30)

lok72

Dosypywać? Do tych śmierdzących amoniakiem trocin? Te trociny trzeba wywalić w cholerę i wypłukać z nich robaki, a DOPIERO POTEM zasypać białe mączką albo kaszką kukurydzianą.

ja osbiście sypię robaki na całe zachodniopomorskie i my urzywamy nietrociny lecz otręby pszenne aco do mączki ziemniaczanej to panowie spóbujcie adopiero potem smarzcie sobie placki albo co tam chce (2010/08/13 21:53)

lok72

Ja myślę , że jak poleżą na słońcu to w placki ziemniaczane !

kolego jak masz ochotę na placki to do kuchni bo tu są rady dla wędkarzy (2010/08/13 21:56)

lok72

Raczej w siekane spaghetti :))

kolego BROMAR czy ty czasami nie masz nerwicy natręctw bo jak narazie widzę że potrafisz tylko szydzić z powarzaniem lok72 (2010/08/13 22:00)

lok72

A teraz mamy sie ciebie zaczac wypytywac , czemu to sluzy ????  czy sam cos nam powiesz ? bez zbednego proszenia :):) hehe

nie kolego nie zależy mi na wypytywaniu lecz o to aby zgłębiać tajniki wędkarstwa a te najlepiej się rozumie jak samemu się sprubuje i zobaczy efekt (2010/08/13 22:04)

użytkownik38976

@Lok72, coś Ty taki nerwowy. Przecież nikt ze złośliwością Ci nie odpisał, tylko co najwyżej z humorem. Może i sypiesz otręby, ale to nie znaczy , że jest to najlepszy patent, bo Ty tak robisz. Ja wolę kaszkę kuku z atraktorami i taką stosuję, otręby próbowałem i mi nie podeszły. Każdy ma swoje sposoby i nie należy ich krytykować, zwłaszcza jak ktoś z humorem do tego podchodzi, a nie złośliwością. Pozdrawiam. (2010/08/13 22:16)

użytkownik40353

a to już koledzy na orginalne bez dodatków przestały u nas ryby brać????to nie dobrze (2010/08/13 22:38)

użytkownik38976

a to już koledzy na orginalne bez dodatków przestały u nas ryby brać????to nie dobrze

Bo wiesz jak to jest. Smród amoniaku towarzyszy "produkcji" białych robali, a wiekszość producentów , żeby nie podrażać kosztów nie zadaje sobie trudu z oczyszczeniem i odsmrodzeniem robali dla wedkarzy, a płacisz jak za zboże. Dostajesz je w pudełeczku ze śmierdzącymi szczochami trocinami, że jak je otwierasz, to dostajesz amoniakiem po nozdżach , aż Ci się oczy otwierają i masz jak efekt po nokaucie, a dostajesz na otrzeźwienie od sekundanta w narożniku. Dlatego każdy ma swoje sposoby na oczyszczenie ich z tego.

(2010/08/13 22:50)

użytkownik40353

Masz rację maciek ,te tu niemieckie to też fiołkami nie pachną ,ci je chyba prosto z mięcha do paczek kładą ,no ale na nie ryba bierze (2010/08/13 22:57)

Bromar

kolego BROMAR czy ty czasami nie masz nerwicy natręctw bo jak narazie widzę że potrafisz tylko szydzić z powarzaniem lok72

Kolego lok72
Jeśli odebrałeś moje słowa jako szydzenie z Twojej osoby to ja cię przepraszamgdyż nie miałem tego w zamiarze. Jeśli jednak tak uważasz to szydzi tu z Ciebie nas czterech jak dobrze odebrałem zawartość postów innych Kolegów.
 Jeśli mam już uchodzić za takiego co tylko szydzi to powiedz czemu służy czerwony kolor czcionki w Twoim poście. Kiedyś jak pamiętam to im więcej było czerwonego na papierze to papier miał być bardziej urzędowy ( pieczątki urzędowe też są czerwone) czy może jest to Twój sposób na zwrócenie uwagi Kolegów na Twój post. 
 Z poważaniem Bromar. (2010/08/13 23:11)

lok72

kolego BROMAR czy ty czasami nie masz nerwicy natręctw bo jak narazie widzę że potrafisz tylko szydzić z powarzaniem lok72

Kolego lok72
Jeśli odebrałeś moje słowa jako szydzenie z Twojej osoby to ja cię przepraszamgdyż nie miałem tego w zamiarze. Jeśli jednak tak uważasz to szydzi tu z Ciebie nas czterech jak dobrze odebrałem zawartość postów innych Kolegów.
 Jeśli mam już uchodzić za takiego co tylko szydzi to powiedz czemu służy czerwony kolor czcionki w Twoim poście. Kiedyś jak pamiętam to im więcej było czerwonego na papierze to papier miał być bardziej urzędowy ( pieczątki urzędowe też są czerwone) czy może jest to Twój sposób na zwrócenie uwagi Kolegów na Twój post. 
 Z poważaniem Bromar.

nie ukrywam że zależy mi na możliwości wymiany doswiadczeń wędkarskich a kolor czcionki od tak poprostu zpowarzanieml lok72 (2010/08/14 11:12)

Bromar

Kolego lok72 Obaj wiemy że takie portale służą wymianie poglądów i doświadczeń wędkarskich lecz nie zaszkodzi też czasami jakiś żart czy mała docinka ze strony innych kolegów. Nie obrażajmy się od razu tylko czasami, jak to się mówi popatrzmy przez palce. Może akurat to w jaki sposób sformułowałeś swoją wypowiedź spowodowało że ktoś dodał może i trochę nie odpowiedni post Twoim zdanie, a ja raczej nie poprzez chęć szydzenia, tylko może z chęci dodania też wypowiedzi w formie raczej żartu napisałem słowa które Cię uraziły. Wierz mi ale nie mam zamiaru szydzić tu z żadnego z Kolegów, a to że czytając czasami jakieś totalne bzdury pisane przez pseudo-blogerów, czy tak jak ostatnio widząc trzy zdjęcia ładnych Linów czytam że złowiło te Liny dwóch młodych wędkarzy i ni jak nie mogłem pojąć że raz złowił je jeden a następnie te same złowił drugi wędkarz. To gdzie można zobaczyć te zdjęcia podałem w jednym ze swoich postów w temacie

Andersen przy nim wysiada

2010/08/12 21:06

Może obejrzyj te zdjęcia i powiedz czy takie zachowanie jest OK i czy mamy tych kolegów pochwalić za ich zachowanie czy ostro zareagować, bo moim zdaniem to właśnie jest szydzenie i kpienie sobie z nas wszystkich.
 Co do naszych potyczek słownych które miały tu miejsce to myślę, że dajmy sobie już spokój bo poco mamy na siebie krzywo patrzeć jak się może kiedyś spotkamy nad wodą.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz proponuję niemieć do siebie wzajemnej urazy.

Marek. (2010/08/14 12:19)

lok72

Kolego lok72 Obaj wiemy że takie portale służą wymianie poglądów i doświadczeń wędkarskich lecz nie zaszkodzi też czasami jakiś żart czy mała docinka ze strony innych kolegów. Nie obrażajmy się od razu tylko czasami, jak to się mówi popatrzmy przez palce. Może akurat to w jaki sposób sformułowałeś swoją wypowiedź spowodowało że ktoś dodał może i trochę nie odpowiedni post Twoim zdanie, a ja raczej nie poprzez chęć szydzenia, tylko może z chęci dodania też wypowiedzi w formie raczej żartu napisałem słowa które Cię uraziły. Wierz mi ale nie mam zamiaru szydzić tu z żadnego z Kolegów, a to że czytając czasami jakieś totalne bzdury pisane przez pseudo-blogerów, czy tak jak ostatnio widząc trzy zdjęcia ładnych Linów czytam że złowiło te Liny dwóch młodych wędkarzy i ni jak nie mogłem pojąć że raz złowił je jeden a następnie te same złowił drugi wędkarz. To gdzie można zobaczyć te zdjęcia podałem w jednym ze swoich postów w temacie

Andersen przy nim wysiada

2010/08/12 21:06

Może obejrzyj te zdjęcia i powiedz czy takie zachowanie jest OK i czy mamy tych kolegów pochwalić za ich zachowanie czy ostro zareagować, bo moim zdaniem to właśnie jest szydzenie i kpienie sobie z nas wszystkich.
 Co do naszych potyczek słownych które miały tu miejsce to myślę, że dajmy sobie już spokój bo poco mamy na siebie krzywo patrzeć jak się może kiedyś spotkamy nad wodą.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz proponuję niemieć do siebie wzajemnej urazy.

Marek.

ok (2010/08/14 20:32)