Zaloguj się do konta

Bezrybie w Okręgu skierniewickim PZW

utworzono: 2011/10/01 20:04
menta101

mam pytanie czy ktos lapal ryby na psia sucha karme jestem ze skierniewic i gdzie nie pojade to ryby nie chca brac proboje na wszystko co tylko sie da probowalem z peczakiem do ktorego dodawalem sok truskawkowy i bez rezeultatow na kukurydze tez na biale pinki czerwone czy w okregu skierniewickim panuje bezrybie prosze o odpowiedz dzieki ps jestem weekendowym wedkarzem

[2011-10-01 20:04]

FLO92

no jest bezrybie co tu duzo mówić... gdzie najczęsciej wędkujesz??
[2011-10-01 20:08]

Sieciech

No za dobrze nie jest - ale na Bzurze trafia się czasem coś fajnego. Głównie spininguję. [2011-10-01 20:20]

FLO92

Ja tez czesto spininguje i z reguly cos tam sie zawsze dzieje ale żadnych wiekszych sztuk no i czasem na grunt to z biła ryba tragedia. A łowie tylko w Rawie Mazowieckiej
[2011-10-01 20:27]

Karwi

W okregu skierniewickim jak i w calym kraju jest taka sama lipa... W szwecji znajomy byl na szczupakach i tez mowil ze lipa wiec chyba cos jest w "powietrzu". Ale za chwile zaloze inny temat ktory bedzie nawiazywal do tegorocznych bran ryb i moze ktos bedzie cos wiedzial na ten temat.
[2011-10-02 09:13]

berthold

W okregu skierniewickim jak i w calym kraju jest taka sama lipa... W szwecji znajomy byl na szczupakach i tez mowil ze lipa wiec chyba cos jest w "powietrzu". Ale za chwile zaloze inny temat ktory bedzie nawiazywal do tegorocznych bran ryb i moze ktos bedzie cos wiedzial na ten temat.
na Śląsku totalna lipa cały sezon

pewnie przez te wybuchy na słońcu ,,,,,he he
[2011-10-02 09:26]

szogun1

NA.zalewie.w.bolimowie.lipa.najwieksza.od.kilku.lat.Na.Rawce.bezrybie.na.bzurze.kolo.ujscia.rawki.w.str.patok.i.dalej.Trzebia.pradem.wiec.tez.ciezko.o.rybe.dzis.wybiore.sie.na.rawke.w.okolice.kamionu.moze.tam.da.cos.sie.zlowic.U.nas.w.okolicach.Bolimowa.Srednia.glebokosc.Na.rzece.to.poltora.metra.prez.re.pier....epowstale.Elektrownie
Przepraszam.za.kropki.Pozdrawiam [2011-10-02 09:30]

Karwi

jesli uwazasz to za smieszne to polecam troche poczytac i porownac statystyk, a zobaczysz ze nie masz sie z czego smiac. 

[2011-10-02 10:42]

berthold

jesli uwazasz to za smieszne to polecam troche poczytac i porownac statystyk, a zobaczysz ze nie masz sie z czego smiac. 

to he he było tylko po to aby mnie nie wyśmiano ale coś w tym może być ale strach powiedzieć aby się nie narażać na drwiny

[2011-10-02 10:56]

menta101

a wedkuje w strobowie bolimow na rawce od czasu do czasu na myslakowie tez lipa sie zrobila na bzurze tez jakis czas temy ale dalem sobie spokuj a nad zalewem skierkach to tam juz wogole nie biora nie ma gdzie jezdzic
[2011-10-02 12:56]

mar83

Ja tam jeżdżę na Litwę właśnie wczoraj wróciłem,Cicho spokojnie ryba jest i opłaty niskie. Ok 20 zł za rok (17 lt)
[2011-10-02 15:57]

Rafix1992

Wędkuje na Rawskim zalewie...

Na takie nęcenie moje i znajomych wędkarzy to jest toootaaalnaa patologia...
dzis w 3 osoby siedzielismy od 5 do 15  pozniej spinn do 18;30..

Efekt: 2 leszczyki + 4 płotki malutkie na spina szczupaczek 40cm......

Pytalismy innych znajomych co byli na nocce lipa. ze szok.
[2011-10-02 19:11]