Zaloguj się do konta

Bezmyślność ludzka za zaporą zbiornika Mietków

utworzono: 2012/11/11 20:47
mieciuka

Od czasu do czasu jeżdżę powędkować za zaporę zbiornika mietkowskiego.W okresie letnim przeżyłem już szalonych motocyklistów którzy przejeżdżali koło mostu z jednej strony na drugą oczywiście bezpośrednio przez wodę.To jednak ,,pikuś''z tym co zdarzyło się 10.11.12.około godz.16.Nad wodę przyjechały trzy auta terenowe których kierowcy zrobili sobie płukanie zabłoconych gdzieś wcześniej aut bezpośrednio pod mostem w wodzie robiąc sobie wyścigi do samej zapory.Z daleka widać było rozbryzgującą wodę zmieszaną z mułem i błotem.Widać było że kierowcy nie robią tego pierwszy raz i znają teren doskonale.Żałuję że nie miałem kamery żeby nagrać ich wyczyny i zrobić wrzutkę na nasze forum oraz na policję.Myślę że wysokie ,,nagrody''finansowe za wspaniałe osiągnięcia w zanieczyszczaniu środowiska ,skażeniu wody paliwem i olejami a przez to niszczenie populacji ryb wyleczyłyby  ich z podobnych poronionych pomysłów.Swoją drogą nie wiem komu rzucić ten pomysł czy nie można zrobić jakiegoś murku uniemożliwiającego bezpośredni zjazd do wody koło mostu przy zaporze ? Pozdrawiam        

[2012-11-11 20:47]

jarekk

Mietków jest niszczony każdego roku. Działacze wrocławscy PZW mają to na uwadze i bez wątpienia podejma stosowne kroki w stosownym momencie ! ;) [2012-11-11 21:16]

grzesiek35

Jasne,maja to na uwadze.Koń by sie uśmiał. Włodarze wrocławscy maja wszystko w dupie. Oni nie jeżdza na rybki do Mietkowa. A jak nastepnym razem zobaczysz autka w wodzie to zadzwon na Policje,może zdążą przyjechac i s.....nów ukarac.
[2012-11-12 11:28]

szymon7

szlabany postawić wszędzie i sprawa załatwiona! [2012-11-14 16:50]

lynx

szlabany postawić wszędzie i sprawa załatwiona!

A co. Widzisz coś lepszego na kretynów?
Demokracja nie polega na tym, że kilku bogatych skretyniałych młodzieńców może wszystko a inni morda w kubeł.
[2012-12-27 13:00]