Zaloguj się do konta

Bezmyślność i bezmózgie zachowanie... :(

utworzono: 2012/04/08 12:57
gtsphinx

https://www.youtube.com/watch?v=vup-mfiT6pw

Co prawda łowisko poznaje na filmie i wiem że nie należy do PZW a do kopalni torfu WOKAS, to jednak mimo wszystko zabieranie takiego byczka w okresie tarła, to katastrofa dla takiego małego akwenu... za kilka lat to te dzieciaki będą sobie co najwyżej karaski tam łowić.

Ehhh wku*** mnie takie akcje!!

[2012-04-08 12:57]

Bernard51

Cos pomyliles kolego film nie jest z tego roku wydaje mi sie
[2012-04-08 13:13]

Sniper64

Cześć Marcin...:)

No cóż,brak słów!!! Większość słów w całym tym filmie to ..smutna rzeczywistość!Co do potraktowania i szacunku dla ryby,ta ryba miała więcej chęci walki i przeżycia,jak oni rozumu- nie udało się jej:( A ci młodzi ludzie - co z nich wyrośnie? Strach pomyśleć..Pozdrawiam
[2012-04-08 13:15]

SZUWARdragon2

Co prawda łowisko poznaje na filmie i wiem że nie należy do PZW a do kopalni torfu WOKAS, to jednak mimo wszystko zabieranie takiego byczka w okresie tarła, to katastrofa dla takiego małego akwenu... za kilka lat to te dzieciaki będą sobie co najwyżej karaski tam łowić.

Jakos nie widac zeby go zabrali?

Wiec niewiem o co biega?

[2012-04-08 13:26]

bluehornet

Też nie zauważyłem , by szczupak został zabrany , ale słownictwo ?! Masakra !!!
[2012-04-08 13:42]

Bernard51

A ja nadal mam watpliwosc czy film jest z tego roku patrzac na trawe i zielone drzewa po drugiej stronie brzegu chyba nie - jesien i raczej poczatek
[2012-04-08 13:51]

darek300

Gdyby nie curwa niektórczy Polacy przestaliby w ogóle mówić...tak to ono oddaje wszystkie emocje od radości po smutek, zwątpienie, zdziwienie, nienawiść.
[2012-04-08 13:53]

tryfta

Jaka edukacja taki poziom,po słowach mam wagę w domu - czyli szczupak zabrany.Hol piękny  - słownictwo raczej pokazuje że młodzież bynajmniej ta,ma zbyt mały zasób słów....
[2012-04-08 14:01]

Film na bank nie z tego roku, za wysokie trawy i roślin wodne. Poza tym nie widać czy był zabrany czy nie. Jedyne co mnie denerwuje to słownictwo ale do reszty nie można się przyczepić. Więc nie rozumiem autora, jego usilnego czepiania się cholera wie czego. Po co był ten durny wątek "gtsphinx" ? Szukasz zadymy?
[2012-04-08 14:57]

no żeby ryby przezywać od ch..ów to na prawdę się w głowie nie mieścić a przekleństw to było chyba na każdą sekundę przynajmniej jedno. [2012-04-08 20:46]

fishtrace

Faktycznie byl by fajny filmik gdyby nie to przeklinanie, ode mnie dostali minusa (lapke w dol)  [2012-04-08 21:51]

okonilowca

Hahah na pewno go wypuścili :D Z doświadczenia wiem, że takie buractwo ryb jakichkolwiek nie wypuszcza. Przekleństw tam więcej niż normalnych wyrazów, wiadomo, ładna rybka i emocje są, ale to jakaś masakra, uszy mi zwiędły przy oglądaniu.
[2012-04-08 22:01]

Randal

Film nie został nakręcony w tym roku. Wszystko wskazuje na to że złowiony został późną wiosną. Obecnie drzewa nie mają liści. Słownictwo godne pogardy. Szacunku dla ryby nie możemy się spodziewać od buraków. [2012-04-08 23:03]

tomusss1995

Wiec niewiem o co biega?

Przy samym koncu filmu jeden z tych "wedkarzy" <---- hahahah!  mowi :  Ja mam wage w domu ..

Wiec zabrali kłusole!

[2012-04-09 00:10]

Wiec niewiem o co biega?

Przy samym koncu filmu jeden z tych "wedkarzy" <---- hahahah!  mowi :  Ja mam wage w domu ..

Wiec zabrali kłusole!

Jakie kłusole?! Czy ty wiesz co to słowo oznacza?! Masz gdzieś tu potwierdzenie na jakiekolwiek złamanie przepisów?! NIE! Więc zamilcz.

[2012-04-09 00:20]

withanight88

Przypuszczam ,że film jest z jesieni o czym świadczą zielone drzewa, trawa, rośliny wodne i nadwodne:)
Zabrany został na pewno , a wypuszczony do toalety po strawieniu. [2012-04-09 08:45]

Iras1975

"Przy samym koncu filmu jeden z tych "wedkarzy" <---- hahahah!  mowi :  Ja mam wage w domu ..

Wiec zabrali kłusole!"

Też byś go zabrał więc nie pisz takich głupot. Ryba dawno wytarta co widać po proporcjach i na pewno złowiona po okresie ochronnym.

Obejrzyj dokładnie ten film, ale wycisz dźwięk.:)

[2012-04-09 08:56]

covent

Niektórzy na tym forum mają wyraźne parcie aby zaistnieć, zamieszczając jakiś "sensacyjny" materiał wideo.. żenua jednym słowem.

A co do słownictwa na filmie; to młodzi chłopcy byli więc można z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, że to ich pierwsza tak duża ryba:) Panowie przypomnijcie sobie jak reagowaliście sami an takie okazy lata temu- nie sądzę abyście krzyczeli: "ale niegrzeczny szczupak" hehe

[2012-04-09 10:12]

Arcymisiek

Nie chce się zbytnio czepiać,bo to młodzi podjarani adrenalinka wędkarze byli, kiedyś też byłem młody:) i wiem ile taka ryba może wyzwolić emocji.
Tylko mnie jedno zastanawia,czy ta ryba została wpisana do rejestru?:P:)
[2012-04-09 10:29]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia