Berkley Powerbait Blade Dancers

/ 5 odpowiedzi
Witam,

Będąc ostatnio w decathlon'ie zauważyłem ciekawe przynęty firmy berkley. A mianowicie Berkley Powerbait Blade Dancers. Chciałbym się zapytac, czy ktoś z Was miał z nimi do czynienia lub podobnymi przynętami. Poniżej zdjęcia. Ich cena, jeśli się nie mylę to 19.99zł.

Pierwsze zdjęcie przedstawia identyczną paczkę przynęt jak w decathlonie, natomiast drugie przynętę z bliska, lecz trochę inny kolor, ale zestaw wygląda identycznie. Jeden zestawik waży 9gr.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

stasiu98

PS

Nie chce mi otworzyć zdjęcia z opakowaniem...Znajduje się w nim 7 gum i 2 blaszki. (2014/02/25 20:10)

DelTor0

Ciekawa przyneta, fajnie chodzi, nawet lowna na dosc plytkich zbiornikach. Myslalem ze juz ja Berklay wycofal, bo ciezko bylo dostac gdziekolwiek w EU.

Z minusow napisze ze haki trzeciego sortu i w dodatku dosc tepe, badz szybko sie tepia. I czasami hak slabo zamontowany w blaszcze, potrafi sie wyrwac.

(2014/02/25 21:48)

stasiu98

Dzięki za pomoc. Postaram się kupić i jak najszybciej przetestować, a później dam znać jak było z moimi przynętami : ) (2014/02/25 21:58)

stasiu98

Jeżeli kogoś oprócz mnie interesuje zakup tych przynęt, polecam odwiedzić stronę internetową decathlon ; ) (2014/02/25 22:01)