Zaloguj się do konta

Berkley Plecionka Whiplash PRO

utworzono: 2011/09/19 06:39

Witam chcę zakupić plecionkę i mam kilka pytań:1.Czy będzie skakała bąbka na plecionce 0,21 bo jest to wkurzające   2. Czy ta plecionka jest dobra 3. Czy zawiążę na niej krętlik 4. czy jest wytrzymała Chcę kupić 0,21 aby wystarczyła mi na parę sezonów  [2011-09-19 06:39]

PowerPro lepsza. [2011-09-19 07:03]

nie mam tyle kasy [2011-09-19 07:13]

a co powiecie o power pro na te moje pytania wyżej 


[2011-09-19 07:17]

ChIcK3n

Ciekawa czy osoba która napisała że PowerPro jest lepszy miała z tą Berkleyem do czynienia ? Ogólnie Berkley robi dobre plecionki i nie spotkałem się z lepszą plecionką niż Whiplash Crystal. Na kołowrotku mam nawiniętą o średnicy 10mm i producent określa jej wytrzymałość na 14,1 Kg. Miałem plecionkę PP i mogę powiedzieć że przy Whiplash-u Pro całkowicie wymięka. W tej chwili zbieram na plecionkę o średnicy 0,06mm na okonie. Berkley jest bardzo wytrzymałą i solidną plecionką.  [2011-09-19 08:49]

mopsik

używam tego Berkleya na przypony gruntowe...0,06 mega mocna...nie strzępi się nawet na zębach szczupłego...Polecam ten produkt...ogólnie amerykańce robia dobre plecionki...Na innym kreciole mam PP...jest ok...chociaż już nie raz zakląłem...0,21? to na sumy !!!...kup 0,12...i na tym wyciągniesz kolosa.Zresztą do gruntu bardziej polecam żyłkę...lin pięknie koziołkuje i jak nie masz miękkiego kija to będzie się zrywać. [2011-09-19 12:25]

Ciekawa czy osoba która napisała że PowerPro jest lepszy miała z tą Berkleyem do czynienia ? Ogólnie Berkley robi dobre plecionki i nie spotkałem się z lepszą plecionką niż Whiplash Crystal. Na kołowrotku mam nawiniętą o średnicy 10mm i producent określa jej wytrzymałość na 14,1 Kg. Miałem plecionkę PP i mogę powiedzieć że przy Whiplash-u Pro całkowicie wymięka. W tej chwili zbieram na plecionkę o średnicy 0,06mm na okonie. Berkley jest bardzo wytrzymałą i solidną plecionką. 


Jak Berkley robi dobre plecionki to ja niedługo będę papieżem. To najgorsza firma na rynku a jej wyroby to nie plecionki lecz wyroby plecionkopodobne. To wielkie g...no które chwila moment staje się płaską tasiemka która nie ma nic wspólnego z takim parametrem jak średnica. Wiem bo testowałem i Whiplasha i Firelina a plećki używam już 16 sezon i śmiało mogę powiedzieć że "zjadłem na nich zęby". Stanowczo odradzam a tym bardziej takie średnice jak 0,21 mm bo to lina do holowania aut a nie łowienia ryb. Lepiej poczekać, dołożyć i kupić Power Pro 0,19 lub 0,23. które to są cieńsze od Berkleya ze dwa razy. [2011-09-19 14:16]

Czy power pro będzie dobra na grunt i jaki krętlik jaki numer i jaka grubość żyłki na lina takiego większego  [2011-09-19 17:31]

Jack14

Adi na lina z plecionką??

Proszę nie pisz już takich "postów" -))

[2011-09-19 18:27]

Ciekawa czy osoba która napisała że PowerPro jest lepszy miała z tą Berkleyem do czynienia ? Ogólnie Berkley robi dobre plecionki i nie spotkałem się z lepszą plecionką niż Whiplash Crystal. Na kołowrotku mam nawiniętą o średnicy 10mm i producent określa jej wytrzymałość na 14,1 Kg. Miałem plecionkę PP i mogę powiedzieć że przy Whiplash-u Pro całkowicie wymięka. W tej chwili zbieram na plecionkę o średnicy 0,06mm na okonie. Berkley jest bardzo wytrzymałą i solidną plecionką. 



byś się zdziwił to raz a po drugie nie jestem "jakaś" osoba nikt nie jest ANONYMOUS mamy nicki.  [2011-09-19 18:52]

dlaczego nie plecionka  [2011-09-19 20:11]

Ciekawa czy osoba która napisała że PowerPro jest lepszy miała z tą Berkleyem do czynienia ? Ogólnie Berkley robi dobre plecionki i nie spotkałem się z lepszą plecionką niż Whiplash Crystal. Na kołowrotku mam nawiniętą o średnicy 10mm i producent określa jej wytrzymałość na 14,1 Kg. Miałem plecionkę PP i mogę powiedzieć że przy Whiplash-u Pro całkowicie wymięka. W tej chwili zbieram na plecionkę o średnicy 0,06mm na okonie. Berkley jest bardzo wytrzymałą i solidną plecionką. 


Jak Berkley robi dobre plecionki to ja niedługo będę papieżem. To najgorsza firma na rynku a jej wyroby to nie plecionki lecz wyroby plecionkopodobne. To wielkie g...no które chwila moment staje się płaską tasiemka która nie ma nic wspólnego z takim parametrem jak średnica. Wiem bo testowałem i Whiplasha i Firelina a plećki używam już 16 sezon i śmiało mogę powiedzieć że "zjadłem na nich zęby". Stanowczo odradzam a tym bardziej takie średnice jak 0,21 mm bo to lina do holowania aut a nie łowienia ryb. Lepiej poczekać, dołożyć i kupić Power Pro 0,19 lub 0,23. które to są cieńsze od Berkleya ze dwa razy.

:) jak to bylo??? POPIERAM!!!!!!!!!! [2011-09-19 20:15]

ChIcK3n

Ja tylko piszę moje obserwację. Nie wiem co dostaliście jednak ja używam wisplash już 2 sezon. Miałem PP i nie byłem tak zadowolony jak z Berkleya. To są moje obserwacje i moim zdaniem jest to bardzo dobra plecionka. Chodzę na ryby bardzo często i na wishplashu się nie zawiodłem. Nie pisze o fireline bo jej nie używam. Moja plecionka nie stała się tasiemką a co do średnicy to dla mnie nie ma znaczenia. Jeśli przynęta mi tak samo leci i wytrzymałość jest dobra to co za różnica czy będzie miała 0,11 mm czy 0,10 mm . Na 10 mam 14 kg wytrzymałości i muszę owijać ręce koszulką przy zaczepach bo nie chce puścić. Dla mnie jest to plecionka nr.1 w tym momencie.  [2011-09-19 21:44]

bartbmp

Używałem PP i nie byłem super zadowolony. Może miałem trafną szpule... Nie wiem. Zakupiłem na fishing marcie, także uważam, ze była świeża. Od nowości była trochę "płaska". Fakt wytrzymałość i średnice miała niezła, ale po kilku wypadach zaczęła się skręcać i powstało mnóstwo bród. Niedawno zakupiłem Barkleya i już jest lepiej. Nie skręca się, bród jak narazie nie mam. Jedno co mogę powiedzieć, to że łatwiej od PP się rozwarstwia ;/ No i jest lekko przegrubiona moim zdaniem. Dość szybko straciła też kolor (kupiłem orange blaze).

Może wady pojawiają się z mojej winy. Może źle je użytkuje. Jaką plecionkę wybrać... nie wiem. Trzeba próbować samemu, troszkę stracić, aż się znajdzie produkt dla siebie.

[2011-09-20 09:19]

czy plecionka jest dobra na grunt  [2011-09-20 18:05]