Zaloguj się do konta

Belony w Kuźnicy na Helu

utworzono: 2011/01/17 19:07
Pluszcz

Siema ludzie!Trzeba mi pomocy. Mam zamiar od 23 kwietnia do 3 maja być w Kuźnicy na Helu. Powiedzcie, proszę czy ktoś tam łowił na spinning z brzegu i jakie były efekty. Podpowiedzcie coś czy są jakieś "znaki" na niebie lub wodzie pozwalające ustalić obecność ławicy.Pozdro,Pluszcz [2011-01-17 19:07]

Radzę poczytać artykuły o belonach. Widziałem ich kilka i są naprawdę interesujące. Można się z nich dużo dowiedzieć. Opisane są dokładnie metody połowu, techniki, przynęty, kiedy i gdzie ryby szukać. Naprawdę polecam . :))

Pozdrawiam :)
[2011-01-17 19:23]

bobus86

jak bys spytal o dorsza to bym ci mogl cos napisac czy nawet polecic jakies kutry w kolobrzegu i wladyslawowie,ale z belona u mnie lipa.poszukaj w google tam napewno wszystko bedzie opisane [2011-01-17 22:43]

RapallaPL

Kolego wszystkowiedzący proszę poradź jak się wypisac z tego forum . Obserwowałem to dosyc długo ale widzę , że tutaj jest więcej ludzi którzy chcą pisać aby po prostu coś napisać  niz ludzi ,którzy wiedzą co mają pisac a to się różni jak czarne od białego . Ja osobiście toleruhje tylko ludzi , którzy piszą na temat i wiedzą co piszą a nie dla zdobycia punktów a piszących aby pisać to nie znosze dlatego proszę jak we wstępie . Uwolnijcie mnie z tej beznadziejnej grupy !

Adminie proszę skasować wszelkie moje dane i dyscyplinarnie mnie wy...bać !

Z góry dziękuję i pozdrawiam normalnych .

Dziękuję .

[2011-01-18 18:38]