Będzie łatwiej złapać hejtera

/ 12 odpowiedzi

Będzie łatwiej złapać hejtera? O dane będzie mógł wystąpić każdy.



http://www.tvn24.pl/przeglad-prasy-bedzie-latwiej-zlapac-hejtera-o-dane-bedzie-mogl-wystapic-kazdy,348854,s.html




Jędrula


Chyba komuś w głowie się pomieszało , taki wyrok/przepis to bardzo niebezpieczny zapisek . Broń obosieczna która może posłużyć i poszkodowanym jak i wspomnianym hejterom .
(2013/08/22 12:04)

ryukon1975


Mnie i tak nikt nie złapie.

:) (2013/08/22 17:52)

Roxola


To chyba nie do końca tak.Chodzi bardziej o to żeby nie gnębić człowieka. Były tutaj na forum już takie sytuacje i jak pamiętam, to też o podpórkę z gałęzi chodziło....i wiele innych takich tematów. Dlatego też ja nie piszę na forum, że pewien użytkownik łowi na żywca spod lodu i nawet się tym chwali publikując zdjęcia, a innych pomawia o kłusownictwo ...bo zwyczajnie nie warto. Odmienne zdanie w dyskusji nie jest karalne, gdyby tak było to forum stałoby się obrzydliwejak picie oleju (takie mi skojarzenie się nasunęło) ...teksty typu "Gratki" czy "Bravo" ...to powolna śmierć portalu.
Natomiast co do nadużywania...   Nie sądzę, aby ktoś został ukarany tylko dlatego, że drugi napisze "skargę"takie sprawy są najpierw sprawdzane. Dobrze też samemu zbierać dowody na prowokację, bo nawet użycie klona do obrażaniajest zawsze do udowodnienia z czyjego komputera było pisane.Podobno wszystko co w internecie piszemy zostaje tam już na zawsze, nawet jeżeli usuniemy.I dobrze, szczególnie że nie jestem tutaj anonimowo, czy tylko z inicjałów więc dlaczego jakiś inicjał ma mnie obrażać ? (2013/08/22 19:30)