Bat VDE-Robinson Team HMC Dynamic Pole SX

/ 2 odpowiedzi
Witam.

Przymierzam się da zakupu bata 6m i wypatrzyłem sobie VDE-Robinson Team HMC Dynamic Pole SX w związku z tym prosiłbym posiadaczy i osoby które kiedyś już tym batem łowiły o opinie o tej wędce czy wart jest zakupu, czy w tej cenie dostane coś lepszego? Znalazłem dużo pozytywny wypowiedzi o modelu TX ale to już jest inna półka cenowa dlatego ciekawy jestem modelu SX. Rozważam jeszcze zakup Jaxon inspiral pole 600.
Zielan

SX to najniższy model wędek, jednak warto skupić na nim swoją uwagę przynajmniej z trzech powodów. Po pierwsze to waga wędki, jego wyważenie i bardzo niska cena. Inspiral ma podobną wagę ale jest gorzej wyważony, wolniejszy, droższy i jest to seria, która została już wycofana i zastąpiona przez Silver Shadow. (2015/08/02 21:10)

nizgor

Baty SX są lekkie ale gorzej wyważone co i tak nie ma wielkiego wpływu na łowienie. Obawiałem się, że waga spowodowana jest cienkim blankiem i bat będzie się łamał. Na razie moja siódemka przetrwał sezon bez szwanku i wytargała kilogramowego lina bez jęknięcia. (2015/10/17 13:14)