Bat Mistrall czy Konger ?

/ 10 odpowiedzi

Mistrall Competition Siro Pole 7 m 5-25 g              

czy      Konger Spirado Ultra Pole 7 m 30g

Witam! Czy ma ktoś doświadczenie z tymi dwoma batami??Mam zamiar zakupić jeden z nich jednak ciężko mi się zdecydować. Dodam,ze mój budżet to 250 zł.
abra1990

jesli mistral to amundson pole 600 jesli konger to Impact pole 600 albo poczekaj na nowy model turion 600 podobno ma byc rakieta :)

Ja polecam bo i mialem okaze ostatnio polowic (choc sam posiadam cala serie batow kongera arcus) bacik Mikado Ultra Violet pole 600 (mikado UV pole 600) i jest to boski kijek :) warty tych 250 zl :) polecam z czystym sumieniem :)

pozdrawiam (2014/03/28 00:23)

kicek2303

Dzieki za porady,ale wolal bym jednak bata 7 metrowego bo 6 tke mialem kiedys i niestety czasem brakowalo tego metra... moze doloze pare groszy i zakuie tego mikado jednak dluzszego. (2014/03/28 00:38)

abra1990

o przepraszam nie spojrzalem ze chcesz 700, mysle ze za ta kase kupisz ladnego impacta, albo kongera medalist gtx fajna ma akcje, sipirado ultra to drągal nawet na to nie patrz , lapa ci odpadnie po 2 godzinach. (2014/03/28 10:15)

Kubaaa

Mam tego bata 2 sezon.W tej cenie jest ok , ale mogła być trochę sztywniejsza. (2014/03/28 10:32)

maro123

Pooszczędzaj jeszcze jakiś czas i zainwestuj w amundsona, sam posiadam i warto, starczy na dłużej niż konger który u mnie wytrzymał 2 sezony. (2014/03/28 16:28)

kicek2303

Chyba doloze te pare groszy i kupie tego amundsona... Jutro zawitam do wedkarskiego tak wiec moze cos ciekawego sie jeszcze znajdzie :) dzieki za pomoc i pozdrawiam:) (2014/03/28 23:33)

kicek2303

Po dzisiejszej wizycie w wedkarskim i pomacaniu kilku batow wybralem Amundsona. Jutro pojade na stara odre do Krosna i przejdzie testy:) dzieki jeszcze raz za pomoc i polamania kija :) (2014/03/29 23:12)

maro123

I jak tam testy, podoba się? Ciągnął już coś konkretnego? ;) (2014/04/11 22:41)

kicek2303

Poki co plocie i krapie do 30 cm na klate podbieralem i nie bylo problemu:) na Odrze spisal sie jak najbardziej a poki co najwieksze co na niego zlapalem to lin 1 kg i podczas holu spisywal sie elegancko :) (2014/04/21 09:53)

victorcop

Najgorszy 7 metrowy bat który miałem w ręku a było ich aż 26....pęka niczym słomka.Fakt lekki ale samo wykonanie godne pożałowania. Nie to bym był złośliwy i opisywał bzdury. Bat zakupiony w kwietniu br w maju pierwsze zawody. Pierwsze rzuty ok, fajnie się trzyma w ręku lecz po pewnym czasie dziwnie trzeszczał ale myślę może jego taki urok. Fajny kąt ugięcia podczas wyciągania sporych rybek jak i sama praca bata solidna. Drugie zawody w maju po godzinie łowienia spory trzask bat w połowie złamany. No ok zdarza się. Bat na serwis 49 dni czekania. Drugie zawody w lipcu tą samą wędką łowienie ok lecz te trzeszczące poszczególne elementy batu mnie zaskakiwały. Trzecie zawody w sierpniu zadowolony z połowu po trzech godzinach podczas zaciągnięcia lina trzymając za dolnik on poprostu pękł. Szlag mnie trafił. Już czekam 30 dni i bez echa . Każdy bat u mnie ma swoją tubę na łowisku uważam jak cholera , przy chowaniu i przetrzymywaniu sprzętu tak samo wykluczam w 100% uszkodzenie mechaniczne.Ten model albo nie udany albo miałem pecha i kupiłem babola złego wykonania. Lecz by było śmiesnie kumpel z pracy również kupił bata 7 m i strzelił mu w połowie. (2018/09/25 10:08)