Zaloguj się do konta

Bat Mikado Tournament Pole 700 czy York Warrior Po

utworzono: 2013/02/26 10:08
Kochanke

Witam szanownych Kolegów. Sezon się zbliża dużymi krokami i czas sobie coś sprezentować na wiosnę ;)
Postanowiłem spróbować połowić batem. Łowię głównie na małej rzece nizinnej (Broczysko, gł. około 2m i szybkość przepływu około 1-2m/s) i czasami na niewielkich stawach. Mój wybór zawęziłem do dwóch wspomnianych w tytule batów.
I mam pytanie czy mieliście możliwość łowić na wspomnianych bacikach lub mieliście je w ręku i możecie je ocenić. Tak jak o Mikado Tournamencie w sieci jest mnóstwo opinii i niemal w 100% pozytywnych tak o tym Yorku nic nie znalazłem.
Ryby jakie się trafiają w tej rzece to: jaź, kleń, płoć, leszcz i okoń.
Będę wdzięczny za wszelkie opinie. Jeżeli ktoś poleci coś innego to oczywiście jestem otwarty na propozycje.
Pozdrawiam Rafał [2013-02-26 10:08]

piotr-strzalkow

Właściwie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

" o Mikado Tournamencie w sieci jest mnóstwo opinii i niemal w 100% pozytywnych tak o tym Yorku nic nie znalazłem"

Mikado to pewniak, na którego i ja się zdecydowałem. Jak niemal 100% użytkowników, również jestem z niego zadowolony.

[2013-02-26 10:39]

Kochanke

Dzięki za radę. Myślę jeszcze nad Trabucco Erion ZW Tech TLS 700. Lekki a cena w zasadzie taka sama jak Mikado. Może z tym kijkiem miał ktoś styczność? [2013-02-26 10:47]

piotr-strzalkow

Ma go (Trabucco) mój przyjaciel, który wcześniej używał Mikado, ale oddał go ojcu. Gdy planowałem zakup bata zdecydowanie polecił mi Mikado, twierdząc, że w porównaniu do Trabucco, Tournamnet jest o wiele lepszym kijem.

[2013-02-26 10:57]

Kochanke

Ok, dzięki. Też skłaniam sie do Mikado, ale fajnie by było jakby jeszcze ktoś się wypowiedział w temacie tego Yorka. On też wygląda ciekawie (przynajmniej na papierze):Długość: 7mWaga: 305gC.W.: 5-20gDł. tr.:134cmIl. Sekcji: 8
PozdrawiamRafał [2013-02-26 11:04]

mateusz196

Dzięki za radę. Myślę jeszcze nad Trabucco Erion ZW Tech TLS 700. Lekki a cena w zasadzie taka sama jak Mikado. Może z tym kijkiem miał ktoś styczność?


Rok temu zamówiłem koledze taki kij. Niestety przy wyrzucie za siebie złamał się w pół. Mocno wtedy nagle zawiało i chyba nastąpiło duże przeciążenie. A na tego mikado to ja też chorowałem ale zbrakło funduszy.
[2013-02-26 19:07]

Kochanke

Bardzo dziękuję za informację o Trabucco. Wykreślam go z listy. Pozostaje jeszcze York do oceny. [2013-02-26 21:25]

Kochanke

A czy ktoś może podać jaki c.w. ma Mikado Tournament 700? [2013-02-26 21:57]

marcinWWY

Mikado Tournament :) Super bacik fajnie wyważony :) Naprawde polecam i miałem okazję go macać :) Ale jednak wstrzymałem się i kupiłem Jaxona XT-Pro Turbo Pole 700 :) jest troszeczkę różnicy.. Polecam tobie tego jaxona, Tournament też jest świetny :) Powodzenia .. [2013-02-27 00:44]

Kochanke

Dziękuje wszystkim za porady i opinie. Chyba zdecyduję się na Tournamenta. Szkoda tylko, że nie udało mi się nigdzie, poza jednym forum gdzie użytkownik miał 2 baty York Warrior i sobie je chwalił, znaleźć żadnych opinii o tym sprzęcie. [2013-02-27 15:46]