Bat Mikado Tournament Pole 600

/ 4 odpowiedzi
Witam mam do sprzedania wędkę mikado tournament pole 600 o długości 6m stan oceniam na b.dobry a nie idealny tylko dlatego że była kilka razy nad wodą (4-6razy) wędka kupiona około 1,5 roku temu niestety zakup nie trafiony z braku wolnego czasu.Niżej kilka podstawowych informacji na temat wędki:
Długość (cm):600
Masa (g): 150
Ilość sekcji:6
Dł. transport. (cm):128
Wyczynowe baty wykonane z wysokoprzetworzonego węgla IM-8. Bardzo lekkie, sztywne i szybkie. Charakteryzują się szczytową akcją, co umożliwia błyskawiczne zacięcie delikatnego brania. Polecane zawodnikom wyczynowym.
Wędkę wyceniam na 200zł wrazie pytań bądź przesłania fotek dla zainteresowanych proszę o kontakt :
dariusz.wysocki2@interia.pl
u?ytkownik60849


Sory, że pytam ale wędzisko jest węglowe, czy z włókna szklanego. Jeżeli z węgla co wątpię to za tą cenę opłaca się. Jednak jeżeli to wędzisko z włókna szklanego to żadna mi okazja. Ja kupiłem podobnego bata o długości 8 metrów za 80zł w Brico Marche. Leży już jakieś 7 miesięcy, ruszona była 2 razy. Stan 100%. I do tej pory jak można się domyślić jest dobrze. A jeżeli chodzi o sprzedaż to większą szanse będziesz mieć jak wystawisz na tym portalu ogłoszenie. Jednak to twój wybór. Pozdrawiam kolegę. (2011/01/16 19:23)

u?ytkownik61065


ja kupiłem bata 6 m za 40 zł mikado goldem (2011/01/16 19:26)

szuler666


Sory, że pytam ale wędzisko jest węglowe, czy z włókna szklanego. Jeżeli z węgla co wątpię to za tą cenę opłaca się. Jednak jeżeli to wędzisko z włókna szklanego to żadna mi okazja. Ja kupiłem podobnego bata o długości 8 metrów za 80zł w Brico Marche. Leży już jakieś 7 miesięcy, ruszona była 2 razy. Stan 100%. I do tej pory jak można się domyślić jest dobrze. A jeżeli chodzi o sprzedaż to większą szanse będziesz mieć jak wystawisz na tym portalu ogłoszenie. Jednak to twój wybór. Pozdrawiam kolegę.


czytaj uwaznie to wegiel i okazja bo te kije chodza 350/400 zł (2011/01/16 19:36)

boblo1974


WITAM Szklak wazy przy tej długości około 600-700g i po jednych zawodach miałbyś zakwasy !!!! A kijek całkiem całkiem tylko ja mam już 6m i 7m teraz poluje na 11m tyczkę !!!! (2011/01/16 22:44)