Zaloguj się do konta

Bat-Konger Medalist Pole 7m

utworzono: 2011/06/19 13:40
lukaszex

Co myślicie o tym bacie dobry będzie na stojącą wodę. Ogólnie czy warto go zakupić jakie są jego wady i zalety [2011-06-19 13:40]

sium

Cze. Mam ten model. Używam na rzece jak i na jeziorze. Jest sztywny, nie ma zwisa i jest cienki (nie masywny - dobrze leży w dłoni). Jak na Bat, nie jest ani lekki, ani ciężki - dla mnie w sam raz (wędkę wybierałem pod siebie - mam 196 cm wzrostu i spory zapas mocy w ręce :D). Dla mnie w sam raz. Ma spory zapas mocy, pustą elastyczną, węglową szczytówkę i nie potrzebuje gumy (jak kupisz to nie montuj - nie ma sensu). Daje radę łdnym rybom w rzece (największy mój był leszcz koło 2 kilo ściągany w nurcie, na tej wędce to był potwór). Żyłka nie więcej niż 0,14 przyponówka 0,1 i dasz radę spokojnie pociągnąć sporo - wędka amortyzuje prawie wszystko. Mówię prawie, bo zawsze trafi się coś, co zerwie przypon. Z resztą z batem na karpia się nie chodzi. Dobra rada - przy bacie 7m zakup sobie podbierak najlepiej ze 3,5m z dokręcanym koszem i traktuj go jako coś niezbędnego. Podsumowując solidna wędka za przyzwoitą sumę.
[2011-06-19 18:48]

lukaszex

No piszcie co wiecie na temat tej wędki [2011-06-21 16:27]