Bat Jaxon Cantara Tele Pole

/ 6 odpowiedzi
veeh

Z tej półki cenowej chyba najlepszy wybór. Machałem Mistralem i Kongerem. Mistral wydawał sie lżejszy ale ma jakis taki delikatny lakier. W koncu wzialem 6m Cantare i jestem szadowowlony. Na pierszy bat jest ok. (2013/04/14 21:05)

DeeJaySzady

Seria Cantara należy do bardzo ciężkich, więc ręka będzie Ci się bardzo męczyc.Tak z mojego punktu patrzenia, poczekaj troszkę, odłóż większą gotówkę i kup coś z wyższej półki. veeh napisał troszkę o mistrallu i kongerze, ja Ci powiem, że firma mistrall robi sprzęt o niebo lepszy niż jaxon czy konger. Pamiętaj, kij musi Ci leżec w dłoni i jej nie obciążac, to moja rada, wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie. 
PozdrawiamPołamania ... byle nie na kolanie ;) (2013/04/14 22:00)

pepe122

posiadam tego bata nawet dziś nim łowiłem nie wiem jak nie kturzy ale mi odpowiada i jestem zadowolony jak na ta pułke cenowa nie jest zły (2013/04/15 20:31)

rudy120

Ja obecnie jestem właścicielem takiej wędki jaxoni jestem zadowolony. Całkiem porządny sprzęt w dobrej cenie tak więc warto jest sobie taką sprawić ;)
Zamawiałem w sklepie internetowym ponieważ jak widać na skąpcu ceny potrafią być bardzo różne. W jednym sklepie za 50 zł, w drugim za 70 zł...
Myślę, że jest to dobry sprzęt dla początkujących - którzy nie chcą wydawać fortuny za inną wędkę.
Pozdrawiam. (2014/02/13 09:27)

miecz-gaz

Jeśli można to polecam Jaxona  XT- PRO TURBO POLE 6m. Lądują na nim leszcze z nurtu rzeki Warty od 45 do 55 cm. Ma moc ten kijek , a przy tym jest lekki. Trzymam go w samym dolniku i pobicia ryby czuje w nadgarstku. Dla mnie to bajka. Akcja szczytowa. Jest wart tej kasy. Polecam . (2014/03/02 20:44)

pakul1206

Słysząc cantara mówie nie! Dla mnie jaxon to nie szajs tylko polecam kije z troszkę wyższej półki. Dodam że łowie głównie na jaxonie. (2014/03/02 22:04)