Zaloguj się do konta

Bat bez zakończenia - co w zamian?

utworzono: 2011/03/07 11:11
romano13

Witam. Nie dawno kupiłem na allegro używany bacik dla mojego 6-cio latka żeby chłopak się  uczył łowić(bawić) jak tylko zejdą śniegi. Jednak bacik okazał się "goły" i na końcu szczytówki nie ma nic, żadnego uszka . Jak powinno wyglądać zakończenie takiej szczytówki lub co zrobić żeby w miarę fachowo można było zainstalować zestaw ze spławiczkiem?W tej chwili jest to tylko cieniutka rureczka.Ja łowię na grunt i spining i nie mam bladego pojęcia jak taki zestaw zainstalować.Proszę o radę. Pozdrawiam... [2011-03-07 11:11]

arus

no to wizyta w sklepie wędkarskim będzie nieunikniona i to najlepiej ze szczytóweczką do te tzw. klipsiki są w różnych rozmiarach jesli zaś jest to jak piszesz rureczka to można wkleić uszko z drutu ale jest to mało praktyczne. POZDROwionka
[2011-03-07 11:31]

romano13

Dziękuje za radę.Teraz będe wiedział jakie kroki poczynić.Myślałem też o wklejeniu takiego uszka z drutu na końcu ale najpierw spróbuje dokupić takiego klipsika .Pozdr...

[2011-03-07 11:51]

plotka97

możesz też do gumowej obejmy włożyć agrafkę do tego kropelka kleju np Super glue i założuć to na szczytówkę poczekać aż wyschnie i cotowe [2011-03-07 18:02]

ayem

Najprościej pójść ze szczytówką do sklepu a sprzedawca dopasuje specjalną agrafkę do szczytówki ( baty najczęściej nie posiadają żadnej końcówki lub maja oczko z drutu co jest gorszym rozwiązaniem )
[2011-03-07 18:28]

romano13

Dziękuje za wszystkie rady i pomysły. Teraz coś tam wykombinuje.Pozdrawiam. [2011-03-07 18:34]