Zaloguj się do konta

Bat 8 m-cena do 600 zł.

utworzono: 2015/11/17 18:11
KamCi

Witam,

Jestem zainteresowany zakupem 8 metrowego bata i chciałbym się zmieścić w 600 zł, a może i minimalnie tę kwotę przekroczyć. Czy jest coś wartego polecenie w tym przedziale cenowym? Sprawdzałem forum i często pojawiają się takie kije jak Mistrall Aqua czy Mikado Turnament. Rzadko jednak można trafić na coś związanego z Jaxonem Monolith XT Turbo Pole, ma ktoś wyrobione zdanie na temat tej wędki? Byłbym wdzięczny za każdą radę.

Ewentualnie zamiast "ósemki" mogę całość przeznaczyć na zakup jakiejś dobrej "siódemki". Czy Power Stick Gold Trapera  albo Tubertini Area Pro 7306 PF byłyby dobrą opcją?
[2015-11-17 18:11]

marek-debicki

Nie wiem dokładnie jak ten produkt nazywa się na obecną chwilę. Nie znam jego obecnej ceny. Jednak wówczas jak Kolega pozwolił mi nim chwilę powędkować, to była po prostu poezja.
Kiedyś nawet coś na ten temat napisałem.
http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,wedka-jaxon-xt-pro-turbo-pole-800,74579 [2015-11-17 19:50]

LisKula

Mam Power Sticka Gold 7 metrów, bacik lekki znakomicie wyważony, sztywny, nie leje się przy tej długości praktycznie nic. jeśli chodzi o Mikado 7m to zupełnie inna półka tak cenowa jak i jakościowa niestety o wywazeniu już nie mówię, podobnie Mistral. 6m Mikado Tournament jest naprawde świetny w tych pieniądzach ale czym dłużej tym niestety gorzej. Fajna siódemka to Robinson vde hmc team tylko seria TX. Trochę taniej niż traper choć traper power Stick bardziej mi pasuje może też z uwagi na antypoślizgową rękojeść i może troszkę sentyment do polskiej drużyny. Area pro, jeśli chodzi o te baty to test zrobił Kacper Górecki na gorekgliny, fajny opis ale z tego co pamiętam to polecał jednak serię 8xxx a to już wyższa półka cenowa. Możesz upolować też z dobrych rąk Colmic Baviera super bacik albo mivardi - ludzie chwalą ale nie ma się co dziwić to włoski Reglass. Pozdrawiam [2015-11-17 21:41]

KamCi

Mam Power Sticka Gold 7 metrów, bacik lekki znakomicie wyważony, sztywny, nie leje się przy tej długości praktycznie nic. jeśli chodzi o Mikado 7m to zupełnie inna półka tak cenowa jak i jakościowa niestety o wywazeniu już nie mówię, podobnie Mistral. 6m Mikado Tournament jest naprawde świetny w tych pieniądzach ale czym dłużej tym niestety gorzej. Fajna siódemka to Robinson vde hmc team tylko seria TX. Trochę taniej niż traper choć traper power Stick bardziej mi pasuje może też z uwagi na antypoślizgową rękojeść i może troszkę sentyment do polskiej drużyny. Area pro, jeśli chodzi o te baty to test zrobił Kacper Górecki na gorekgliny, fajny opis ale z tego co pamiętam to polecał jednak serię 8xxx a to już wyższa półka cenowa. Możesz upolować też z dobrych rąk Colmic Baviera super bacik albo mivardi - ludzie chwalą ale nie ma się co dziwić to włoski Reglass. Pozdrawiam


Dzięki wielkie za odpowiedź. A nie orientujesz się może, który z kijów (myślę o 7m tak w okolicach 600 zł) byłby najlepszy do małych i średnich ryb? Zazwyczaj łowię płocie i leszczyki do 300-400 pkt, coś większego to zdecydowanie bonusy. Do tej pory używałem trochę wysłużonego kija TICA Evasion i muszę przyznać, że mimo swojej leciwości sprawował się znakomicie, ale teraz przyszła pora żeby kupić coś bardziej zawodniczego.
[2015-11-18 15:06]

Zielan

Robinson VDE-R Dynamic Pole TX - nie będę Ci tu pisał wypracowania na temat tych wędek. Opinie na wyczyn fora mówią za siebie. Sam mam dwa takie baty 6m i 7m.  [2015-11-18 16:41]

LisKula

Power Stick 250 pkt biorę na klatę Tx hmc podobnie. Myślę że oba będą do takiego łowienia dobrym wyborem z wysokiej półki. Sam musisz pomacać i zobaczyć co Ci bardziej w ręce leży. Oba kije rzeczywiście są chwalone. Hmc wyciągnąć można za 500 jeśli chodzi o 7m, trapez bodajże 70 musisz jeszcze dołożyć. [2015-11-18 22:42]

Wedkarstwo z Pasja

Witam,

Jestem zainteresowany zakupem 8 metrowego bata i chciałbym się zmieścić w 600 zł, a może i minimalnie tę kwotę przekroczyć. Czy jest coś wartego polecenie w tym przedziale cenowym? Sprawdzałem forum i często pojawiają się takie kije jak Mistrall Aqua czy Mikado Turnament. Rzadko jednak można trafić na coś związanego z Jaxonem Monolith XT Turbo Pole, ma ktoś wyrobione zdanie na temat tej wędki? Byłbym wdzięczny za każdą radę.

Ewentualnie zamiast "ósemki" mogę całość przeznaczyć na zakup jakiejś dobrej "siódemki". Czy Power Stick Gold Trapera  albo Tubertini Area Pro 7306 PF byłyby dobrą opcją?


[2015-11-19 01:07]