Bat 7m-Robinson czy Konger?

/ 3 odpowiedzi
Witam wszystkich wędkarzy! Chciałbym zakupić bat o długości 7m, którego cena nie wykraczałaby poza 200zł. Najczęściej wędkuje na wodach stojących, a moim celem byłyby małe i średnie ryby. Moimi faworytami są kije:
-bat vde-robinson hmc dynamic pole sx 700
-bat konger arcus pole 700
Proszę o opinie. Z góry dziękuje.
Gores

Robinson i konger robią świetne baty. Ja wędkuję batem vde mx 7m i 6m sx, zasadniczo nie ma wielkiej różnicy pomiędzy nimi. Są nie najgorzej wyważone i lekkie. Kilka godzin łowienia nie męczy ręki, na pewno będzie Ci odpowiadać. MX-em można śmiało klatować rybki po 150 gram. (2016/01/09 15:39)

marek2

Od dwóch lat łowię Arcusem tylko że 6 m . Jedyne co mogę powiedzieć to to że napewno nie kupisz w cenie arcusa kija o tej samej wadze (przynajmniej 6m) . Ale ogólnie fajny dość szybki bat cholowałem nim leszcze 40-45cm jazie po 35 i płocie po 30, zdażył się nawet szczupaczek ok 35cm na pineczke  i nawet raz mnie nie zawiódł. Aczkolwiek teraz chyba też bym wziął 7m ale z 6 napewno bym się nie rozstał. Na dodatek Arcus nie jest brzydkim bacikiem :) . Summa sumarum mogę Ci śmiało polecić Arcusa. (2016/01/15 09:25)

PatrykMichalski

Zdecydowanie Robinson SX

Tak jak Dragon może pochwalić się dobrymi spinningami, tak Robinson sprzedaje bardzo dobre baty. (2016/01/15 11:41)