Bat 7 m do łowienia na zawodach

/ 7 odpowiedzi
Wiem że to temat rzeka ale chodzi mi o stronę praktyczną poszukuje przyzwoitego bata 7m do łowienia drobnej ryby na zawodach oraz od czasu do czasu na jeziorku linowo karasiowym.Przejrzałem już kilka sklepów i jakoś mam mętlik w głowie przymierzam się do wędki mikado mistrala lub jaksona--ultrawiolet ,amudsen,xt-pro limited edition jeśli można to prosił bym o ocenę tych bacików od strony praktycznej.Z góry dzięki i pozdrawiam.Acha dysponuje ok 400 zł.mam nadzieje że za tą cenę coś wybiorę.
Kicek999

Ja oglądałem dla siebie mikado temptation i mogę Ci go polecić napewno jest to jeden z najlepszych batów w takiej cenie (ok 380zł) ewentualnie przymierzałem sie właśnie do tego co piszesz mistralla amundsona  podobna cena i tez całkiej fajny lecz wybrałbym tego mikado
pozdrawiam (2011/03/05 19:33)

Sylwek1981

Dwóch kolegów używa Mikado Tournament Pole i bardzo sobie chwalą. Cena to 360-380 zł, więc tak akurat dla Ciebie. Ja używam Garbolino model Baza. Polecam, ale już ich nie produkują, więc marne szanse że znajdziesz. Czasami trafiają się na allegro (2011/03/05 21:43)

adamw59

podzielam opinie kolegi o mikado turnament kupilem go mojej corce ale sam tesz chetnie na niego lowie bacik sprawuje sie bardzo dobrze a co najwarzniejsze jest bardzo lekki warzy zaledwie 280 gram (2011/03/06 09:42)

bernal

Dwa tygodnie temu kupiłem bata 6m.Trabucco Xelion TSL-P cena z przywozem na miejsce to 420zł,kijek z wyższej półki i już jestem z niego bardzo zadowolony,polecam dorzucić 20zł i być zadowolonym,pozdrawiam. (2011/03/06 10:27)

Romuald55

Kolego linek69....dwie cechy są moim zdaniem istotne przy sprzęcie wyczynowym,czyli po prostu używanym na zawodach.Ciężar i grubość dolnika.Musisz wiedzieć że przez trzygodzinną turę wędkę trzeba trzymać w ręku.Firma moim zdaniem to rzecz drugorzędna. (2011/03/06 12:33)

Tomasz84

Od strony praktycznej to ja polecam mistrala,używałem go w tamtym sezonie i w tym też będe; mój ma 8m, waży 411g i nawet 5-cio godzinne trzymanie go w rękach niesprawia problemu, ma "pełną ,węglową szczytówke" ,która doskonale przenosi ruchy ryby na dolnik bata a więc sprawia dużo frajdy podszas holu każdej ryby . (2011/03/06 14:48)

szynglu

Mistrall ULTRA LIGHT Pole 8 metrów polecam w ciemno. Rozsądna cena, świetne wykonanie i naprawdę lekki sprzęt. (2011/03/06 15:29)