Bat 7 i 9m

/ 8 odpowiedzi
witam masm zamiar kupić w tym sezonie bata tylko zastanawiam się czy 7m czy 9m doradzcie mi i proszę o podanie ile mniej więcej kosztuje.
MrCrasny


Baty nie są drogie. Ostatnio kupiłem bat 4 metry (dla mojego syna) Kongera i zapłaciłem niecałe 30 zł.  (2011/04/26 16:11)

buldi95


Ceny batów się bardzo różnią. Głównym czynnikiem ich ceny jest materiał z jakiego powstały, jego ilość oraz firma. Wiadomo, że bat kongera lub jaxona będzie tańszy od cormorana lub daiwy. Ja osobiście polecam ci bata 9m, ponieważ jest dosyć długi i dlatego ma dość duży zasięg. A tak w ogóle to jakie masz na niego fundusze, to może poleciłbym ci jakiś konkretny model. (2011/04/26 16:24)

sawe89


Witam nie kazdy bat jest tani a szczegolnie te dlugie zeby kupic dlugiego bata na 9m to trzeba dobrze sie zastanowic czy napewno jest gdzie nim lowic nastepnie moim zdaniem ważna jest waga tego bata nie może być ona zbyt ciężka bo za długo nim nie połowimy a takie baty co są lekkie są drogie nawet do 300 zł a nie lepiej by było zainwestować w tyczkę no ale oczywiście wybór należy do ciebie ja łowię na bata 6m kupiony za pare groszy do niego mam amortyzator zamontowany wrazie czego i się łowi wiem że guma w bacie to nie za bardzo no ale kto jak woli tak sobie zrobi i po paru godzinach wedkowania trochę ręce opadaja a tez troche waży :0 (2011/04/26 17:30)

wedkarz


zalerzy , jak chcesz na zawody to lepiej 9m a jak chcesz tak sobie połowic to lepiej 7m (2011/04/26 19:02)

warun


Witam.

Moim zdaniem 7 metrowy jest jeszcze w miarę wygodny. Przy 9 metrach już może być ciężko z zarzucaniem czy trzymaniem go. Sam stałem przed dylematem i zamiast 9 m bata wybrałem tyczkę, ale to inna parafia. Kilka osób z naszego portalu odradziło mi bata 9m. Posłuchałem, zaszastałem i nie żałuję.

Pozdrawiam
Warun (2011/04/26 19:53)

xaha


9 m to juz tyczka :p ja lapie na 7 m bata jest bardzo wygodny zalezy cenowo o nie bo jest wlokno i nie ale taki bacik z wlokna weglowego ok 150 zl  a zwykly jakies 60 ok pozdrawiam (2011/04/26 21:03)

mms79


9 m to juz tyczka :p ja lapie na 7 m bata jest bardzo wygodny zalezy cenowo o nie bo jest wlokno i nie ale taki bacik z wlokna weglowego ok 150 zl  a zwykly jakies 60 ok pozdrawiam

Ok. poproszę o info (model i producent) jaki to węglowy bat 7m mogę kupić za ok 150zł. (2011/04/27 09:36)