Barycz i Orla - sytuacja na rzekach

/ 4 odpowiedzi
Witam.Czy ktoś z kolegów wie coś na temat obecnej sytuacji na tych rzekach?chodzi oto jaki poziom wody czy da rade łowic itp. za wszelkie informacje z góry dziękuje
Sylwek1981


W niedzielę przejeżdżałem przez mosty na tych rzekach (Korzeńsko i Żmigród), to sytuacja wyglądała raczej nieciekawie. Brzegi mocno oblodzone i podwyższony poziom wody. Wodą płynęła kra. Na upartego dałoby radę łowić, ale nie wiem jak w tej chwili z rybą. Tydzień temu słyszałem, że ryby dobrze biorą na Sąsiecznicy, ale podobnie jak Barycz to już wrocławskie, a ja póki co nie mam wykupionego tego okręgu. W tej chwili przypuszczam, że lód już zszedł, bo słoneczko trochę poświeciło;-) Może wyskoczę w weekend na Orlę, chyba że jeszcze będzie dobry lód, to wtedy pewnie pojadę na Wonieść. (2011/03/02 00:16)

klepa87


a jeśli chodzi o orle to czy nie wiecie czegos na temat zbiornika rentencyjnego budowanego w okolicy miejscowości Jutrosin???? kiedy bedzie skaczony,kto go weżmie pod opieke czy mają w planach jakies zarybienia itd????  (2011/03/02 15:36)

Zelo


dzisiaj po pracy pojechałem zobaczyć na orle na wydawy i tam lód jeszcze zalega i tylko miejscami rzeka jest odmarznięta więc wątpliwa sprawa żeby puściło na dobre do weekendu, musze się wybrać nad tą sąsiecznice bo jeszcze nie byłem. (2011/03/02 17:53)

stefan190857


Na Orli w okolicach Pakosławia i Sów jeszcze lód i stan wody bardzo niski.Pokazuje się miejscami już faszyna a o rybach jak był wyższy poziom i woda płynęła tylko pomarzyć. (2011/03/02 20:50)