Zaloguj się do konta

Barbarzyństwo !

utworzono: 2010/05/30 19:20
Piciu

Po zawodach z okazji Dnia Dziecka, gdy robiłem zdjęcia, a koledzy ważyli złowione ryby przez dzieci, jeden z opiekunów zwrócił moją uwagę na coś pływającego na powierzchni stawu. Z uwagi na dzieci nie chciał robić zamieszania. Otóż tym czymś był utopiony w perfidny sposób piesek. Gdy wszystkie dzieci biorące udział w zawodach rozeszły się przystąpiliśmy do wyłowienia biednego stworzenia. Udział w tym brali koledzy Robert Białek, Dionizy Łukaszyk, Marek Korcz no i ja. Po przyciągnięciu do brzegu okazało się, że nieboraka wsadzono do torby ekologicznej, zawiązano wokół szyi psa uchwyty torby i chyba tak wrzucono do stawu. Przypuszczalnie piesek próbował sie ratować, bo z torby oprócz głowy wystawała jedna łapa.

Brak mi słów na takie barbarzyństwo!!! Nie napisze, co myślę o tym, który to zdobił, bo zbyt wiele byłoby słów niecenzuralnych !!!

[2010-05-30 19:20]

Przysięgam na zdrowie swoich dzieci, że gdybym takiego bydlaka co to zrobił, dorwał, to gwarantuje połamanie mu żeber i rąk, odbite nerki i wątroba napewno. Bardzo mocno bym go zbił.... Proszę Cię @Piciu, wyretuszuj jakoś tego pieska na focie. [2010-05-30 19:31]

Skurwieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [2010-05-30 19:39]

pisaq

Jakbym spotkał takiego gnoja, sk****yna ****nego to bym po prostu zatłukł.
Taki nie zasługuje na życie.
Wszystko w tym temacie.

[2010-05-30 19:47]

na takie cos brak slow miejmy nadzieje ze gad sie utopi tego lata bozia nierychliwa ale sprawiedliwa
[2010-05-30 23:13]

robcik

A niedawno , w jednym z tematów pisałem o mentalności niektórych obywateli naszego kraju . Temu bandycie zabrakło wyobraźni , że jak psiak mu przeszkadza to można go oddać do schroniska . Łatwiej i taniej zabić . Przeklinam tego bandytę i życzę mu jednego , ażeby zdechł w gorszych cierpieniach niż ten psiak !!!
[2010-05-31 12:31]

to nawet nie jest barbarzyństwo tylko debilizm takich ludzi powinno się zabijać jak się rodzili  teraz to powinni z nim postąpić jak z tym pieskiem
[2010-05-31 12:56]

Norbert Stolarczyk

takiego wsadzić na koło do łamania kości, rozciąganie łańcuchami, wleczenie koniem, biczowanie, wyrywanie poznaki a na koniec stos!
[2010-05-31 14:48]

matrix6926

na takich ludzi nie ma określenia, brak słów, przykre niesamowicie. [2010-05-31 17:12]

loli_83

Całkowity brak człowieczeństwa... :(
[2010-05-31 17:14]

to nawet nie jest barbarzyństwo tylko debilizm takich ludzi powinno się zabijać jak się rodzili  teraz to powinni z nim postąpić jak z tym pieskiem

tak masz racje tylko jak takiego debila poznac jak sie urodzi
[2010-05-31 18:02]

przemo1980

Takiego łacha zapakować do wora i zrobić tak samo. Szkoda gadac ,brak słów na takie coś.

[2010-06-01 23:20]

hubi

Witam kawał s....syna z tego kogoś ale życie powinno go też tak potraktować brak słów pozdrawiam. [2010-06-02 06:13]

adler

Tak Panowie , koledzy mili wszystkie nasze czyny będą nam policzone . 

Tak że gościa trfi kara . Ale na tym ziemskim padole też być może los tą osobę DOŚWIADCZY .  

[2010-06-02 18:01]

Irkoni

brak słów ...........................
[2010-06-03 07:50]

piotrspin67

Byłem z synem na tych zawodach z okazji Dnia Dziecka i w głowie mi się nie mieści jak podli i głupi są ludzie. Przecież w naszym mieście istnieje taka instytucja jak Schronisko dla zwierząt, wystarczyło by zgłosić że jest piesek , który potrzebuje nowego domu a na pewno Paweł który jest opiekunem tego przybytku pomógł by w znalezieniu nowego Pana dla tego biednego stworzenia.Mam nadzieje że osoba która postąpiła w taki sposób odpowie za ten czyn !  Całe szczęście że oszczędzono dzieciom tego przykrego widoku . Brawo dla kolegów z koła za poświęcenie . Moim zdaniem musimy nagłaśniać takie wybryki i uczulać ludzi na krzywdę robioną bezbronnym stworzeniom .Jeszcze jedna sprawa mnie zastanawia - takie psiaki kupuje się dzieciom - jak wytłumaczyć rodzinie i może też sąsiadom że nagle znika z życia tych ludzi cząstka rodziny (w każdym razie mój pies jest traktowany jak członek rodziny ). Może ktoś rozpozna tego pieska i będzie można ukarać tego w   cudzysłowie CZŁOWIEKA odpowiedzialnego za ten akt barbarzyństwa . Ciekawe czy jak mu się znudzą własne dzieci  to zrobi z nimi to samo ???
[2010-06-03 10:57]

jazzmad

bydlak i tyle.Mialem podobny przypadek z sasiadem, powiesił w piwnicy 3 koty w tym jednego mojego. Typa otłukłem ostro połamałem nos i szczękę kiedy na odchodne dalem kopa w ryj... i co teraz ? dostałem 4 miesiące w zawiasach za zwyrola. [2011-05-09 09:14]