Zaloguj się do konta

Barany i bydło nad wodą.

utworzono: 2013/07/02 18:36
Przemas83

to jeszcze nic ja na "swoim" starorzeczy posprzątałem kilka stanowisk, wyszło 2,5 dużego wora na śmieci, zostawiłem te worki koło stanowisk, żeby te śmieci znowu sie nie walały tylko żeby hołota choć do wora wrzuciła.... za jakieś 3 tyg. nieobecności nad tym łowisku wracam i co widzę? śmieci które zbierałem leżą luzem, a worka nie ma ! i nad samą wodą ślady po wypalonych ogniskach! krew się we mnie zagotowała !pozostałe 2 worki zostały i rzeczywiści wrzucają śmieci do nich.   SAMI NIC NIE ZROBIĄ A I CUDZEGO NIE USZANUJĄ !

to jeszcze nic , ostatnio byłem u znajomego i długo nie myśląc poszlismy nad jeziorko tym razem ze spławikami... a na miejscu ok 50 metrów od nas grupa amatorów wina marki jabol, bawi się na całego. Po wychyleniu postanowili  wskoczyć do jeziorka i jeden z nich krzyczał że zrobił w wodzie klocka i jest zajebistym złodziejem. Pewnie jeszcze siate mieli postawioną i razem z gównem wyciągneli;]
[2013-07-03 18:40]

Grzesiek75

Bydło zwane krową nie jest szkodliwe nad łowiskiem, ponieważ zachowuje się cicho i przyzwoicie , natomiast banda gówniarzy nad jeziorem po kilku piwach często i zachowują się jak chamidła użyłem tylko dlatego takiego określenia ponieważ nie chcę obrażać świń i krów. [2013-07-03 19:18]

Przemas83

O, a ten koleś od klocka nie wyglądał jakby z miasta ;] Ale czy to ma znaczenie kto skąd jest? Są normalni ludzie i nie!
[2013-07-03 21:52]

stef1986

proszę zobaczyć jak wyglądają drogi dojazdowe do parkingów oraz te z przystanków autobusowych prowadzące nad jeziora i odpowiedzcie sobie sami czy mieszkańcy okolicy którzy mają do jeziora 200m nad jezioro przybywają autami lub autobusem ??większość mieszkańców nad jezioro wybiera się w tygodniu bo określenie że w weekend przyjedzie bydło jest ogólnie używane ,każdy ma prawo przebywać nad jeziorem ale robić syf i następnym razem narzekać że jest bałagan to przegina

nad jeziorami niema ciecia który posprząta wam chodnik pozbiera puszki przytnie trawę posprząta po waszych sierdzących kundlach jak dbacie tak macie

[2013-07-03 23:04]