Zaloguj się do konta

Bałtyk - Rega - Mrzeżyno

utworzono: 2012/07/10 14:46
Łobo

Cześć.Za 4 dni wyjeżdżam do Mrzeżyna nad Bałtykiem. Będę poławiał nad Regą oraz czasami rzucę coś w Morze. Stąd pytanie me - na co mogę liczyć nad Regą oraz na co mam łowić.

Dzięki za odp. [2012-07-10 14:46]

irek z

Na wejściu Regi w morze biorą leszcze płocie i okonie oraz sandaczyki,a w nocy można zapolować na węgorza.Czerwone gnojaczki,małe ripery i twistery.Przed wjazdem od strony Trzebiatowa do Mrzeżyna z prawej strony jest kanał i jeziorko tam było kiedyś sporo szczupaka.A jakbyś wyruszył w stronę Nowielic to można spiningować za trotką.Polecam nocną wyprawę na Regę w stronę pomp na węgorza i miętusa.Powodzenia.
[2012-07-10 16:43]

Łobo

dzięki Ci wielkie. A czy nie wiesz może co bierze przy porcie? Bo ja tam do Mrzeżyna wzruszam po raz 12 lecz dopiero 2 raz będę wzruszał na połowy rybek. Odnośnie sztucznych przynęt, a mianowicie to czy może być kopytko rozmiar 2 na główce jigowej o wadze 5g ? A blacha rozmiar 2 waga 7g ? Sorry że się wypytuję ale w zeszłym roku brały mi same plocie 13 cm. Te leszcze na czerwonego biorą ? Dzięki pozdrowionka [2012-07-10 22:36]

rambek91

witam 
ja również jestem ciekawy jak tam w Mrzeżynie jest ponieważ ja wybieram się tam na początku sierpnia (pierwszy wyjazd) i chciałbym się dowiedzieć czy są tam jakieś stawy komercyjne na które nie trzeba posiadać karty wędkarskiej, jeśli są to na jaką głębokość i na jakie rybki się tam głównie nastawić łowiąc na grunt. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi :)  [2012-07-10 23:02]

Łobo

Samo Mrzeżyno znam, lecz nie widziałem tam stawów komercyjnych. W końcu jeżdżę tam od ładnych 12 lat :> Ale nie musisz stego co wiem karty żeby łowić na redze :> Wystarczy pozwolenie z bosmanatu (takie czerwone domki). Jeżeli źle mówię to proszę mnie poprawić. [2012-07-11 09:19]

Łobo

no to odpowie ktoś jeszcze? [2012-07-12 18:17]

krzychu666

stawy są w Dziwiżynie
[2012-07-12 19:16]

rambek91

a to Dziwiżyno to daleko jest od Mrzeżyna? Wiesz mnie się głównie rozchodzi o Mrzeżyno czy są tam jakieś miejsca co można połowić bez karty no i na jakie tam się ryby głownie nastawić ? Słyszałem ze można tam spotkać flądrę ale to już chyba raczej w Bałtyku, poza tym nawet nie wiem na co by flądra wzięła... z góry dzięki za odpowiedzi :)  [2012-07-12 19:46]

sy28

Witam na połów w redze trzeba mieć papiery PZW jedynie na odcinku od mostu do morza wystarczy,pozwolenie na połów morski wykupiony w kapitanacie (czerwone domki)
[2012-07-12 23:56]

tomczyk001

Witam, dziś wieczorem jadę też do Mrzeżyna, podacie adres i ulice, gdzie można wykupić pozwolenie na wędkowanie na morzu?
[2012-07-13 09:45]

Łobo

Filip, ja również dzisiaj wieczorem (teoretycznie jutr bo o 3 w nocy) wyjeżdżam do tej miejscowości. W jakim ośrodku będziesz? I ile masz lat :P Milord [2012-07-13 10:25]

rambek91

Witam na połów w redze trzeba mieć papiery PZW jedynie na odcinku od mostu do morza wystarczy,pozwolenie na połów morski wykupiony w kapitanacie (czerwone domki)

a na jakie ryby się tam mam głównie nastawić? Bo ja łowię głównie na grunt, ale na spławik też nie pogardzę :) dzięki za odpowiedz 

[2012-07-13 15:30]

Łobo

Na wejściu Regi w morze biorą leszcze płocie i okonie oraz sandaczyki,a w nocy można zapolować na węgorza.Czerwone gnojaczki,małe ripery i twistery.Przed wjazdem od strony Trzebiatowa do Mrzeżyna z prawej strony jest kanał i jeziorko tam było kiedyś sporo szczupaka. 


Czytaj uważnie -,- [2012-07-13 17:46]

mastifff

W dźwirzynie nie ma stawów ale jest jezioro RESKO!!!!!!!!

Bardzo fajne łowisko....super!

Do Mrzeżyna jest ok 10 km.

Rega też jest super.....woda I-II klasa czystości. Napisałbym więcej ale jest piatek i mi się nie chce.

[2012-07-13 20:03]

wojtek161919

W dźwirzynie nie ma stawów ale jest jezioro RESKO!!!!!!!!

Bardzo fajne łowisko....super!

Do Mrzeżyna jest ok 10 km.

Rega też jest super.....woda I-II klasa czystości. Napisałbym więcej ale jest piatek i mi się nie chce.


jezioro resko bardzo fajne jezioro z dużą ilością leszcza a w szczególności polecam kanał łączący jezioro z morzem można połapać spore leszcze  [2012-07-13 22:02]

rambek91

W dźwirzynie nie ma stawów ale jest jezioro RESKO!!!!!!!!

Bardzo fajne łowisko....super!

Do Mrzeżyna jest ok 10 km.

Rega też jest super.....woda I-II klasa czystości. Napisałbym więcej ale jest piatek i mi się nie chce.


jezioro resko bardzo fajne jezioro z dużą ilością leszcza a w szczególności polecam kanał łączący jezioro z morzem można połapać spore leszcze 


dzieki serdeczne za odpowiedzi :) więc smiało moge ruszać na jeziorko Resko i pogrom leszczy :D :) 

[2012-07-13 23:30]

Łobo

No ja na redze bylłem no i jakiegoś ogromu rybek nie ma ale złapałem leszcza (przy wyjściu w morze) 43 cm. Byczek ładny. Śledzie też tłukły. Na takie coś do śledzi (ma z metr i na żyłce ok.30 taklie niezbyt duże haczyki 12-9 i na zakładke kolorowa folia) brały może ich z 10 wyjąłem. Nie mam zdjęć bo aparatu było brak a komórka w wodzie -,-. [2012-07-16 12:23]

piotrb

Koledzy - pytanko czy na Redze w Mrzeżynie Obowiązuje Zezwolenie na Połów Morski Sportowy - czy muszę coś wykupić dodatkowo??
[2015-07-08 14:06]