Awaryjna zanęta na leszcza

/ 2 odpowiedzi

Witam.

Mam wielką prośbę. Chciałem się wybrac na rybki, przed wyjściem sprawdzam sprzęt - wszystko ok, sprawdzam zapasy zanęty i okazuje sie że niestety mój tato chodził na ryby i brał odemnie zanętę i mi nic nie powiedział że została jej może szklanka w opakowaniu. pamiętam że po ostatnim wędkowaniu miałem jej wystarzająco na jeszcze jeden raz. Niestety sklepy wędkarskie już pozamykane.

Proszę o poradę jak skomponować jakąś zanętę do feedera na leszcza w wodzie stojącej (zbiornik zaporowy) z produktów dostępnych w markecie. Z zapasów jakie posiadam to: drobny pellet waniliowy 0,5 opakowania, kulki proteinowe - krab, pellet - halibut, kukurydza suszona, kukurydza zanętowa, gotowa mieszanka różnych nasion firmy traper, płatki owsiane, biszkopty, kasza kukurydziana, bułka tarta, opakowanie białych robaków i pinek no i oczywiście produkty które mogę kupić w markecie.

Z góry dziękuje za jakiekolwiek rady.

 

MrCrasny


Spróbuj tak: płatki owsiane, bułka tarta, otręby pszenne, wanilia (lub piernik), pokruszone ciastka (np. biszkopty). Dodaj do tego pinkę. Proporcje według uznania (ja dodaję składniki "na oko") (2011/05/28 18:10)

mariuniu


no to już jest coś :-) aromat waniliowy w kuchni sie znajdzie a ten piernik to chodzi o aromat czy jakąś przyprawę? (2011/05/28 18:24)