Automatyczny koszyczek zanętowy

/ 30 odpowiedzi
przemo1980


Kurdę zle napisałem , bo jakbyś mógł przyjąć do swego grona kogoś kto będzie wiedział więcej od Ciebie :) (2013/04/02 15:18)

kedzio


:) no comment (2013/04/02 18:38)

marek-debicki


Materiał filmowy zaprezentowany przez Kolegę Arcymisiek jest warty obejrzenia i późniejszego zastosowania. Tak się składa, że na czeskich tzw. rybnikach rybki nie brakuje. Mają większe wymiary ochronne ryby i zaostrzone limity połowów, obowiązkowe rejestry. Nad wodami czysto, wody oznaczone, nie ma możliwości się pogubić. Można śmiało powiedzieć, że są też specjalistami w połowach gruntowych karpików. Mają to jakoś spokojnej poukładane. Film jak najbardziej O.K.
Na uwagę zasługuje praca zanęty, która powinna być solidnie przesiana i napowietrzona, aby spełniła swoją rolę i umożliwiła w miarę szybkie wyrzucenie przynęty z koszyczka. (2013/04/02 19:33)

tripod


Koszyczek o takim działaniu opracowali Anglicy, kupiłem to u nich ponad 2 lata temu. Ja dowiedziałem się o nich z artykułu Waldemara Ptaka w Wędkarstwo Moje Hobby 3 lata temu. Rzecz w tym, że ten pokazany na filmie czeskim i te produkowane przez polski Kostal to modyfikacje, bo oczywiście nie wykupili licencji na produkcję oryginalnych.
Oryginalny koszyk jest przygotowany do zanęty pelletowej, a pellet do tego koszyka jest w innym kształcie i w innych rozmiarach niż ten znany z karpiowania.
Dwa inne klony oryginalnego koszyka powstały również w Anglii.
Jeśli chcecie stosować oryginalne koszyczki, to trzeba zrobić zakupy w angielskich sklepach, bo w Polsce przez te lata nie widziałem tych koszyków, a tym bardziej pelletu do nich. (2013/04/02 19:57)

Arcymisiek


Koszyczek o takim działaniu opracowali Anglicy, kupiłem to u nich ponad 2 lata temu. Ja dowiedziałem się o nich z artykułu Waldemara Ptaka w Wędkarstwo Moje Hobby 3 lata temu. Rzecz w tym, że ten pokazany na filmie czeskim i te produkowane przez polski Kostal to modyfikacje, bo oczywiście nie wykupili licencji na produkcję oryginalnych.
Oryginalny koszyk jest przygotowany do zanęty pelletowej, a pellet do tego koszyka jest w innym kształcie i w innych rozmiarach niż ten znany z karpiowania.
Dwa inne klony oryginalnego koszyka powstały również w Anglii.
Jeśli chcecie stosować oryginalne koszyczki, to trzeba zrobić zakupy w angielskich sklepach, bo w Polsce przez te lata nie widziałem tych koszyków, a tym bardziej pelletu do nich.


Tak dla dementi przypomnę,że koszyki self-throwing, są produkowane przez firmę Wirek.


(2013/04/02 20:11)