Zaloguj się do konta

Automaty z akcesoriami wędkarskimi

utworzono: 2014/05/15 21:48
terelaczek

Witam.
mam pytanko. co sądzicie na temat automatów wędkarskich?
czy widzieliście gdzieś takie? chciał bym zainwestować w taką działalność ale nie wiem czy jest to opłacalne? w ojej okolicy jest tylko niewielki zalew ale też Wisła. co sądzicie o tym?

[2014-05-15 21:48]

Sitownik

Robaki kupiłbym i śruciny, jakaś przyponówka może. Bardzo ciekawe, nie wiem czy na polskim rynku przejdzie.. [2014-05-15 22:03]

Jakub Woś

Nie widziałem jeszcze takich automatów. Obawiam się, że Polska nie jest przygotowana jeszcze na takie coś i po pierwszej nocy z automatu pozostała by tylko przysłowiowa dziura w ziemi.
[2014-05-15 23:29]

89krzysztof

Nad wodą bardziej opłacalna chyba byłaby budka z piwem. Taki automat, jak wyżej było już powiedziane mógłbym nie przetrwać jednej nocy.
[2014-05-16 05:16]

JKarp

W Krakowie jest z robakami i chyba gdzieś na północy. https://www.google.pl/search?q=automat+z+robakami+dla+w%C4%99dkarzy&oq=automat+z+robakami+dla+w%C4%99dkarzy&aqs=chrome..69i57.10007j0j1&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8
JK [2014-05-16 06:30]

odrofan

Witam . W Raciborzu sklep wędkarski ,,rekinek'' ma automat z podstawowymi drobnostkami - dla mnie super pomysł , można znaleźć na stronie sklepu więcej info . [2014-05-16 09:18]

Pawelka

Przeźmierowo koło Poznania sklep Bajcik, stoi taki automat. Widziałem w nim robaki czerwone, białe i pinkę a także kilka rodzai zanęt.
Dla mnie super pomysł.
[2014-05-16 11:54]

seboa

na Lubelszczyźnie a dokładnie nad Zalewem Nielisz jest automat dla wędkarzy nie wiem jakie ma wyposażenie ale na pewno robaki i drobne akcesoria , jest już kilka lat i stoi tyle że było już kilka awarii ( zniszczenia przez '' ludzi'' jeśli można ich tak nazwać)  ostatnio jak byłem to akurat zamknięty był . Ale myślę że jak nie ma jakichś imprez nad wodą to warto postawić jest z tego na pewno zysk bo np. na Nieliszu sporo ludzi w sezonie biwakuje i siedzi tygodniami więc jak czegoś zabraknie to tylko do automatu i jest. Pozdrawiam
[2014-05-16 15:41]

seboa

https://www.youtube.com/watch?v=ehBaNy5dy4g [2014-05-16 15:42]

Artur z Ketrzyna

Takie automaty z przynętami itp. pewnie by się przydały, np.; w portowych sklepikach, cy też ośrodkach wczasowych.
Tam raczej i bezpieczne by były...
[2014-05-16 23:16]

banita1977

posiadamy taki automat v SŁUPSKU super sprava
[2014-06-05 11:10]

darek-salamon

Wlasnie wandale co my polacy mamy w sobie takiego ze wszystko niszczymy albo malujemy sprayami czy kuzwa nic w tej Polsce nie ma prawa bytu? Nie wiem moze na stacjach benzynowych takie automaty postawic gdzie jest monitoring 24/24 godz.przy posterunku policji nie wiem.Ale musimy jakoś to chronić. [2014-06-05 11:33]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia