Atraktory na drapieżnika Wasze opinie

/ 4 odpowiedzi
Witam zgodnie z tytułem mojego postu chciałbym dowiedzieć się czegokolwiek o tzw atraktorach na drapieżniki którymi spryskuje się naturalne bądź sztuczne przynęty .Przerzuciłem się na spinning w tym roku i od razu zwróciły moją uwagę właśnie te "zanęty" jeśli tak to można nazwać. Interesuje mnie wasze zdanie na ich temat, tj.czy zwiększają nasze szanse na rybę , podnoszą atrakcyjność przynęt, czy dają jakieś wymierne efekty podczas połowu a przede wszystkim jak wy je oceniacie szczególnie Ci wędkarze którzy już ich używali :) 
Bo czasem się zastanawiam czy to naprawdę przydatna rzecz w wędkarstwie czy po prostu kolejna ściema producentów żeby wydębić od nas pieniądze :)
użytkownik96129


Używałem tego badziewia na stawach hodowlanych z pstrągami i według mnie nie daje to żadnego efektu.
Zużyłem cały pojemnik. Testowałem wiele razy, na różnych przynętach, w różnych warunkach  i więcej juz nie dam się na to nabrać.
Ściema i tyle. (2011/11/20 09:10)

użytkownik91421


uzywalem kilka razy tych wlasnie atraktorow z dragona i moim zdaniem nie zdaja egzaminu,nie poprawily czestotliwosci bran.
Tyle samo ryb mniej wiecej lapie z atraktorem ,jak i bez niego.
Wiec nie widze potrzeby stosowania tego.
Moze i nie sa one drogie ,ale szkoda nawet takiej kwoty wydawac,na cos ,co tylko teoretycznie ma zwiekszyc czestotliwosc bran.
Pozdrawiam (2011/11/20 10:33)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

marcorn


Używając tego typu specyfików, prowadzimy "nasmarowaną" przynętę kilkukrotnie po tej samej lini a nie obrzucając całe łowisku. Prowadząc jednym śladem ryba ma szansę namierzyć przynęte i pujść za jej śladem. Tyle teoria w praktyce różnie ;] (2011/11/21 12:19)

lobowk


Witam, stosowałem atraktory na drapieżniki , ale na żywe przynęty.
Skutek mizerny, albo zero. (2012/01/05 17:02)