Atraktory na dorsza

/ 5 odpowiedzi
Daje to jakis efekt? Pytanko bardziej z ciekawosci, wpadlem gdzies w jakims sklepie na nie a nigdzie mi sie nie obilo zeby ktos to uzywal... 
polst

Witam!

Próbowałem używać na różnych łowiskach,ale żeby był jakieś super efekty to nie powiem.

Pozdrawiam

(2010/12/07 08:41)

baloonstyle

Jak kolega wyżej raz koleś co stał koło mnie używał i w sumie najmniej złapał.Więc wniosek sam się nasuwa :)) (2010/12/07 08:50)

domel1

Ogólnie z moich doświadczeń atraktor jest po to aby go sprzedać w sklepie... (2010/12/14 12:30)

pelki83

A wiec jak widać atraktor spada na półkę rzeczy " które są dla wędkarza a nie dla ryb... "  :D  Tak jak myślałem....  Dzięki koledzy za poruszenie tematu, chociaż nie powiem ze nie kusiło mnie pózniej zakupić ten specyfik, pewnie bardziej żeby zaspokoić ciekawość niż spodziewać się efektów... ;) Thx (2010/12/28 16:01)

baloonstyle

Prawda jest taka że pod dorsza w wędkarskim prawie wszytko jest pod wędkarzy.Pilkery, przywieszki są po prostu dramatyczne.Ludzie dają się nabierać na to wszystko, a prawda jest taka że prosto , po staremu jest najlepiej :)) (2010/12/28 20:30)