Zaloguj się do konta

Atraktory łączenie z zanętami czy można

utworzono: 2012/09/13 10:19
bosnox

Czy można łączyć atraktory z zanętami innych firm?
[2012-09-13 10:19]

kawiorek

Ryba moze sie zoriętowac ze to nie ta firma??
[2012-09-13 12:53]

Rumek47

Ja przeważnie stosuje sypkie atraktory firmy Dragon i często łącze je z zanętami innych firm.Nie widzę w tym nic złego . . . :) [2012-09-13 14:02]

MASTINO

Czy można łączyć atraktory z zanętami innych firm?

:))))))))))) A sam łączysz w domu Paprykarz Szczeciński z Bułką Paryską, Kiełbasę Toruńską z Musztardą Sarepską ? :)))))))))))) Raczej bez obaw, tak? :) Masz odpowiedź.

[2012-09-13 14:13]

marcin4321

Można.. zresztą jak się chce. Ja gustuje w firmie Dragon i staram się tylko ją stosować.. i zanęty i atraktory i aktywatory : D
[2012-09-13 16:10]

bosnox

Moim zdaniem może nie ma to ogromnego znaczenia, ale przecież każda firma ma swoje własne konsystencje zanęt jak i atraktorów. Nie mówię, że inne firmy będą się "gryźć" ze sobą, ale na pewno łączenie atraktorów dodatków itp. z zanętami tych samych firm na pewno pomoże.
[2012-09-13 16:40]

Roxola

Zanęta, jeżeli nie jest tylko samą bazą, to ma już swój zapach ukierunkowany na daną rybę.Zalecałabym, aby nie sypać atraktora bezpośrednio do zanęty, lepiej jest posypać kule przed nęceniem.Jeżeli wsypiesz atraktor do zanęty, to jest duże prawdopodobieństwo, że nie trafisz z mieszanką aromatu,a wtedy nie będzie odwrotu.Zrób tak jak Ci poleciłam i zaobserwuj efekty....Atraktory zwykle stosuję zmieszane z małą ilością ziemi lub gliny.Firma nie ma tutaj wielkiego znaczenia, aczkolwiek jest różnica w zapachu.Kombinując z zapachami sam dojdziesz do tego jaki jest najskuteczniejszy w Twoim łowisku. [2012-09-13 17:01]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia