Atraktor zapachowy do gumek

/ 9 odpowiedzi
Witam,mam pytanko. Czy używa ktoś atraktorów zapachowych do przynęt spinningowych? Czy to poprawia atrakcyjność, czy skuteczność przynęty? Ja ogólnie jestem sceptyczny i w to nie wierzę, ale może ktoś ma inne zdanie? Pozdrawiam.
PanciOxD


Ja kupiłem ale nic jeszcze dzięki niemu nie złapałem :)
Lecz wujek mi mówił że kiedyś gdzieś na łodzi łowił z opadu 4 godziny i bez pstrykniecia a gdy użył atraktora w ciągu 2 rzutów miał Sandacza :) (2012/09/22 21:56)

niutek40


Szkoda zachodu, a kosiarki tym bardziej.   (2012/09/22 22:15)

grisza-78


Tak też myślałem, że to lipa, ale czekam na opinie, bo być może ktoś na prawdę dzięki atraktorom łowi więcej ryb. (2012/09/22 23:40)

prowinski


mam dwa rodzaje tego "dodatku", jeden w sprayu drugi w tubce w formie żelu. Ogólnie większej różnicy po zastosowaniu nie odczułem. Jedynie co ,to według mnie się przydaje gdy gumy są nasiąknięte swoim specyficznym zapachem który odstrasza ryby, dzięki zastosowaniu atraktora zapach fabryczny zanika ,dzięki czemu mamy niby większe szanse na załapanie drapieżnika. (2012/09/22 23:54)

BlackFire


Nie wiem, czy to pomoże, ale widziałem specjalne łamane gumy, i do środka można wlać atraktor (chyba). (2012/09/23 16:59)

halski021


Ja kupiłem kiedyś małe pudełko smarowidła na którym pisało ochotka,i jak okonki słabo gryzły na paprochy to je smarowałem.Kilka razy wydaje mi się,że dzięki temu coś zaliczyłem. (2012/10/26 18:23)

Lin1992


Sam jestem również sceptycznie nastawiony do tego typu dodatków w wędkarstwie spinningowym ale chyba najlepiej będzie jak sam kupisz taki atraktor i sprawdzisz na swoim łowisku czy jest skuteczny czy nie. (2012/10/27 06:37)