Atraktor zapachowy truskawka

/ 3 odpowiedzi
Hej ostatnio kupiłem sobie atraktor truskawka http://www.markomserwis.sklepna5.pl/towar/29/atraktor-jaxon-premium-truskawka.html . I tak naprawdę kupiłem to i nie wiem po co . Ale ostatnio łowiłem u siebie na stawie na kukurydzę i słabo mi brało bardzo 1 sztuka w 4 godziny . I proszę was o pomoc do czego mogę użyć ten atraktor jak i co ? I czy mogę go użyć tylko do kukurydzy żeby kukurydza miała ten zapach truskawkowy ? Proszę i dziękuję za pomoc !!! 
worekzrybami

chodzi mi głównie o karpie ! (2012/05/19 09:16)

Bomba do wody

Kup jak±¶  zanęte i dosyp do tego :) albo możesz tym atraktorem pod nęcać :) (2012/05/19 12:01)

xxxczokxxx

a ja proponuje tak zanęte dobrej firmy może Loropio ja jesj nie tesstowałem bo nie na moj± kieszeń ale ma dużo dobrego przede wszystkim dodaj kukurydzy do kukurydzy atraktora ja daje 3 łyżki stołowe na Kg u mnie wystarcza a dodaj do zanęty grubych otr±b tak 100 g na 1 kg zanęty  możesz dać również pł±tki owsiane i kukurydziane kukurydziane lekko pgnie¶ć i to tak 220 g na kg zanęty dodaj pinke rozwala zanęte na dnie aposolutnie jest ok ten atraktorek a jak nie ten to tuti frutti lub carp special trapera (2012/05/19 20:26)