Atraktor Rewelator-co Wy na to?

/ 176 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

REWELATOR

Woli pomówienia się o podszywanie pod nickiem leszek kleczyński.

Osoba o danych: Leszek Kleczyński zakupiła u mnie REWELATOR : 20.04.2011 o 9:46

Po krótkich poszukiwania sieci wyraźnie widać, iż jest także użytkownikiem tego forum.

http://www.wedkuje.pl/wedkarz,4103

Można zweryfikować czy to ta sama osoba. (2011/05/16 08:06)

baloonstyle

Mój znajomy zainwestował w to cudo. Piątek , sobota, niedziela na Wisła, zawsze to samo miejsce. Ogólnie dramat nad woda, jak co rano coś sie działo to po wrzucenie cuda do wody nastawała cisza.Wniosek prosty, może u producenta, gdzie ta zanęta była testowana rybki się przyzwyczaiły bo na Wiśle przez trzy dni nie wyszła żadna rybka.Stosowane było wszystko wedle zalecen, były turbo robaczki oraz specjalnie dopasowane haki, i rerezultat zerowy :(( (2011/05/16 08:18)

withanight88

Baloon zaraz Ty zostaniesz nazwany analfabetą, bo wg REWELATOR'A też zapewne złe składniki dobrałeś.:) (2011/05/16 09:27)

baloonstyle

Hehe to nie ja robiłem tylko mój kolega. co dziennie dokładnie sprawdzał bo czytał forum i widział co producent tu wypisuje, więc przykładał do robienia szczególna uwagę. niestety to lipa, chyba ze faktycznie na testowanej wodzie przypasowało to rybkom i wchodziły pięknie w zanętę.

po za tym jak nazwie mnie analfabetą to ja to na klatę biorę , już kilka pocisków tu zebrałem i mam je głęboko bo to tylko forum i na miękko tu podchodzę do spraw :)) (2011/05/16 10:11)

Daniec

A certyfikat weterynaryjny kolega REWELATOR posiada na cudowne te specyfiki???

Bo na stronie Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego nie znalazłem informacji, że taka działalność została zarejestrowana?! 

I w tedy żadna ochrona praw autorskich na nic się nie zda!

Inspekcja Handlowa, też będzie miała ciekawe zajęcie.

Daniec

(2011/05/16 12:51)

baloonstyle

A certyfikat weterynaryjny kolega REWELATOR posiada na cudowne te specyfiki???

Bo na stronie Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego nie znalazłem informacji, że taka działalność została zarejestrowana?! 

I w tedy żadna ochrona praw autorskich na nic się nie zda!

Inspekcja Handlowa, też będzie miała ciekawe zajęcie.

Daniec

Hehe no to teraz od strony prawnej się za to bierzecie :))

Ja chyba nigdy nie opatentuję nic bo jak tak na mnie siądą jak tu to chyba z sadów nie wyjdę :))

(2011/05/16 12:59)

Daniec

Jak ktoś ma łeb na karku i jest w miarę uczciwy, to nikt go się nie czepia.

Ale jak w biały dzień ktoś próbuje ludzi w wała robić i bezczelnie na kaskę skubać i jeszcze nieswoimi prawami autorskimi wymiachiwać, no to się lekko zirytowałem.

Swoją drogą produkcja przynęt i zanęt wymaga certyfikacji przez Główny Inspektorat Weterynaryjny, a to wcale nie takie proste i dość kosztowne.

A cwaniaczków jak widać nie brakuje.

Daniec

(2011/05/16 13:07)

baloonstyle

Na pewno nie brakuje. Na każdym kroku można znaleźć wałki no ale tak to niestety u nas wygląda :)) (2011/05/16 13:33)

Artur z Ketrzyna

produkcja przynęt i zanęt wymaga certyfikacji przez Główny Inspektorat Weterynaryjny, a to wcale nie takie proste i dość kosztowne.

To co, zgłaszamy pana REWELATORA do GIW?

Co pan na to? (2011/05/16 20:46)

użytkownik50458

Ktoś kto umie czytać (nie jest analfabetą) i stosuje się do wskazań (nie kupuje substratów z dodatkami zapachowymi, stosuje wyznaczone miary, potrafi zastosować się do wskazań) efekty odnosi.

MICZ wydał 150zł na REWELATOR - wnioskuje, że przynajmniej ze składników jest z dodatkiem zapachu i dodatku smakowego bo tylko w sklepach renomowanych składnik ten kosztuje tak drogo i występuje wyłącznie z dodatkami smakowymi i zapachowymi. Ale na głupotę i analfabetyzm jeszcze lekarstwa nie znaleziono - ja się nie czyta to się ma pretensje do samego siebie.

Koszt 1,6kg REWELATORA (nie licząc kosztów dostawy kuriera) to max 12zł. Pan MICZ wydał 150zł.

Nie zamierzam komentować postu Pana Sikorka31 o rzekome podszywanie się pod użytkowników. Co do języka kolego to radze się zastanowić bo na kolejne obelgi pod adresem mojej osoby odpowiesz prawnie.

kogo hamie wyzywasz od analfabety i głupka? jestes oszust i tyle!!!!

kupiłem wszystko tak jak pisałes w tej swojej zakichanej ksiazce. i poczytaj nieuku w moich postach czemu tak drogo mnie wszystko wyniosło!!! czasami koszt przesyłki przewyzszał koszt produktu

(2011/05/16 22:26)

Sebastian Kowalczyk

No takiej formy reklamy i podejścia do klienta to jeszcze nie widziałem. (2011/05/16 23:19)

Sikorek31

No to chłopaki udupmy oszusta (2011/05/16 23:22)

Bartequ

Pan rewelator jedyne co potrafi to wciskać ludziom kit i odgrażać się sądownie, panie rewelator a co pan powie na Ustawę o Szczególnych Warunkach Sprzedaży Konsumenckiej. Według tejże ustawy każdy kto dokonał zakupu rewelatora i okazało się, że nie jest on zgodny z opisem - mówiąc krótko nie działa, może żądać zwrotu pieniędzy lub "naprawienia" produktu w tym wypadku niech pan wymyśli nowy przepis bo ten co pan wciska ludziom w ogóle nie działa.
Na rozpatrzenie reklamacji jest 14 dni. Po tym okresie według art. 8 ust. 3 tejże ustawy jeżeli będzie brak reakcji ze strony sprzedawcy reklamację uznaje się za przyjęta. Czyli reasumując panie rewelator ma pan 14 dni żeby zanęta zaczęła działać a jak nie to możesz oddawać kasę. W przypadku braku reakcji można wejść na drogę sądową tak chętnie wymieniana przez pana naciągacza. Ludzie zacznijcie reklamować kupiony przepis. :) (2011/05/17 00:02)

baloonstyle

Właśnie dzwoniłem do kumpla żeby zareklamował ten produkt :)) jak będzie w pracy to zrobi to :))Ale żeby do sądu to już chyba przegięcie, to tylko zanęta za 30 zł.w sadzie podejrzewam ze milionów nie wyciągnie :)) (2011/05/17 07:58)

gral

Niech ktoś kto kupił opublikuje ten mierny  przepisik i będzie po oszustwach pana Rewelatora (2011/05/17 12:47)

REWELATOR

Proszę bardzo - nie mógłbyś mi zrobic lepszego prezentu.

Podobne posunięcie zrobił użytkownik kis800 na forum wedkowanie.net

Post odwiedziło w tym czasie 488 osób (dodatkowo rozesłał 23 pw do użytkowników forum) - zarządałem 18 tyś zł rekompensaty lub proces sądowy. Pan o nicku kris800 ostatecznie aby uniknąc konsekwencji prawnych przystał na kwotę 4300zł kwoty satysfakcji.

Jeżeli czujesz tylko taką wewnętrzną potrzebę, nie namawiaj innych ale zrób to sam! (2011/05/17 13:47)

JKarp

Cześć
Panie Szanowny JA JESTEM CZŁEK PROSTY jak już kiedyś napisałem. Skoro uważasz, że rewelator spełnia swoje zadanie to proszę Cię jeszcze raz:
Przyślij mi przepis a ja daję słowo honoru, że jeśli to zadziała to opiszę i wtedy zapłacę. Skoro jesteś Pan taki pewny tego specyfiku to dlaczego się boisz ?
Skoro tak straszysz sądem czy innym zadośćuczynieniem to ja wyślę zapytanie czy Twoja działalność jest aby na pewno zarejestrowana, czy zgłoszona jest do ZUS i Skarbówki, czy masz zgodę i czy w ogóle o tym wie GIW?
No i jeszcze jedno: czy masz zgodę na śledzenie prywatnych wiadomości w sieci? No bo po co ten program śledzący słowo "rewelator"?
Koleżanki o Koledzy a może dajmy spokój z tym pożal się Boże wynalazkiem, niech Ktoś zamknie ten temat i nie będzie reklamy :-)
Janusz JKarp (2011/05/17 14:32)

REWELATOR

JKarp

Przyślij mi 5kg zanęty Lorpio a ja daję słowo honoru, że jeśli to zadziała to wtedy zapłacę. Skoro jesteś Pan taki pewny produktów w swoim sklepie specyfiku to dlaczego się boisz ? (2011/05/17 15:34)

użytkownik57785

Panowie! Hamować emocję i język, bo już ten temat nadaje się do zamknięcia! @MICZ! (2011/05/17 16:47)

mielec

Panowie witam i o zdrowie pytam:):):).

Widzę, że temat się kręci jak jak karuzela w lunaparku hahaha w kółko i nadal nic.

Tak po prawdzie jak dobrze pójdzie to znam pewnego jegomościa z poza tegoż portalu, który zakupił tenże specyfik i zapoda mi składniki, które z całą odpowiedzialnością mogę śmiało tu przedstawić i to bez żadnych konsekwencji prawnych, ponieważ sam specyfik nie jest chroniony prawami autorskimi bop nie jest produktem, a ponieważ pan R nie sprzedaje produktu gotowego, a li tylko informację o składnikach jakie trzeba zakupić to raz, po drugie  tenże specyfik nie jest opatentowany więc nadal lipa po trzecie ze mną nie zawierał nikt żadnego porozumienia / umowy kupna gdzie była klauzula od tajemnicy handlowej więc składniki nie są objęte żadną tajemnicą  handlową oraz są ogólnie dostępne  i pan R nie ma ŻADNYCH podstaw prawnych do oskarżeń wrecz przeciwnie, może ukręcić na siebie bicz strasząc sądami i innymi prokuratorami.

Pozdrawiam.

Wielbiciel zanęty Trapera i Brudy, która ani razu nie zawiodła. (2011/05/17 18:54)

gral

Ale jak pan rewelator pięknie i szybko reaguje na słowa: ujawnić przepisik, szkoda że tak tępo mu idzie tłumaczenie się z bubelka. (2011/05/17 19:24)

mienta

Jedna wielka ściema poczekam poczytam i jak przyjdzie pora to zamknę ten wątek bo do niczego on nie prowadzi  (2011/05/17 20:06)

gites

Rewelatorek skoro tak lubisz straszyć to co zrobisz jak ktoś opublikuje treść składników z kafejki internetowej tudzież z dworca jakiegoś?? (2011/05/17 22:45)

gites

Mienta niech Bóg cię broni zamykać temacik. Niech ludziska wiedzą jak działa rewelator, może niejednego uchroni to przed naciągnięciem przez rewelatorka na kaskę (2011/05/17 22:54)

JKarp

JKarp

Przyślij mi 5kg zanęty Lorpio a ja daję słowo honoru, że jeśli to zadziała to wtedy zapłacę. Skoro jesteś Pan taki pewny produktów w swoim sklepie specyfiku to dlaczego się boisz ?

Cześć
Ale ja nie wypisuję bzdur, że jest taka super. Nie wciskam kitu jakimiś filmikami. Nie działam na podświadomość fotkami, filmami itp. Nie robi tego również Pan Lorenc. Więc przestań Panie Szanowny wypisywać jakieś brednie i umieszczać na swojej stronie relacje wędkarzy, którzy niby to po użyciu specyfiku osiągają super wędkarskie efekty.
Janusz JKarp (2011/05/18 08:14)