Atraktor Rewelator-co Wy na to?

/ 176 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

bea

http://sklep.insel.pl/product_info.php/products_id/6561?topSsid=e2e12b29fe57d82aa43d5531b95a5b8c   ta pasta jest dalej w sprzedazy, co do atraktora to czekamy na dalsze rewelacje, mimo iz jestem pesymistycznie ustawiony co do zanety, to kieeedys czytalem na jakims forum o rewelatorze rocco i to chyba to samo i duzo pochlebnych opinii wiec nie wiem, tam w skladzie sa pozeczki?

Nie wiem czy to ta sama pasta - raczej wątpię. Na tamtej była też uwaga "Ze względu na dużą skuteczność ZAKAZ stosowania na zawodach wędkarskich" :))) (2011/05/01 17:40)

Jędrula

http://sklep.insel.pl/product_info.php/products_id/6561?topSsid=e2e12b29fe57d82aa43d5531b95a5b8c   ta pasta jest dalej w sprzedazy, co do atraktora to czekamy na dalsze rewelacje, mimo iz jestem pesymistycznie ustawiony co do zanety, to kieeedys czytalem na jakims forum o rewelatorze rocco i to chyba to samo i duzo pochlebnych opinii wiec nie wiem, tam w skladzie sa pozeczki?

Nie wiem czy to ta sama pasta - raczej wątpię. Na tamtej była też uwaga "Ze względu na dużą skuteczność ZAKAZ stosowania na zawodach wędkarskich" :)))

Hahahaha , ale cwaniaki hahahaha . To dobre :) Niezły numer hehehehe :)

(2011/05/01 17:49)

użytkownik72396

A ja mówiłem że ciemnych nie sieją a sami się rodzą chyba rację miałem (2011/05/01 20:16)

gites

No to kolega Rewelator na społeczności "wędkuje.pl" już raczej nie zarobi (2011/05/02 14:29)

JKarp

Cześć
Nie chodzi nawet o zarobek a celowe wprowadzanie w błąd :-(
Maciek wydał jak napisał 150zł ( około ).
Szybki rachunek:
20 zanęt po 7 zł za kilo = 140zł. Można się zaopatrzyć na kilkanaście wyjazdów? Można:-)
Jędrula ja kiedyś używałem tej pasty tylko był to francuski Mystic :-)
Coś niesamowitego jak okonie z lodu dawały się na to nabrać.
Janusz JKarp (2011/05/02 15:58)

keffiro020

No i dzieki wam zaoszczędziłem 150 zł.Za to bede miał piekny nowy kołowrotek,dziekuje (2011/05/02 21:29)

użytkownik50458

Cześć
Nie chodzi nawet o zarobek a celowe wprowadzanie w błąd :-(
Maciek wydał jak napisał 150zł ( około ).
Szybki rachunek:
20 zanęt po 7 zł za kilo = 140zł. Można się zaopatrzyć na kilkanaście wyjazdów? Można:-)
Jędrula ja kiedyś używałem tej pasty tylko był to francuski Mystic :-)
Coś niesamowitego jak okonie z lodu dawały się na to nabrać.
Janusz JKarp

mieszkam na wsi i do duzego miasta w ktorym mogłbym sie zaopatrzyc w skladniki chociaz nie jestem pewny czy na sto procent mam 50km i nie chciało mi sie jechac wiec zaopatrzyłem sie w składniki ze stron internetowych.

problem w tym ze np. jeden składnik kosztował 15zł to przesyłka 17zł a musiałem zamowic 3 składniki wiec i cena przesyłek duza ale z drugiej strony jesli miałbym pojechac samochodem to koszt paliwa byłby rowny lub wiekszy niz przesyłka a na 100% nie wiem czy znalazłbym wszystko. nigdy juz nie uwierze w jakies rewelatory. 

(2011/05/03 09:01)

gral

Micz a może mysz ci nasiusiała do bułki i dlatego rewelator nie zadziałał ;) J Karp zapewniam Cię że Rewelatorowi chodzi tylko i wyłącznie o zarobek, ot taki jego sposób na zarabianie tyle że nie za długi (2011/05/03 19:32)

użytkownik50458

Micz a może mysz ci nasiusiała do bułki i dlatego rewelator nie zadziałał ;) J Karp zapewniam Cię że Rewelatorowi chodzi tylko i wyłącznie o zarobek, ot taki jego sposób na zarabianie tyle że nie za długi

nie mam w domu myszy

(2011/05/03 20:46)

kronos1011

ja tez tak myslalem to wielki pic opinie na stronie sa tez ustawione, a pan rewelator milczy ale i na bank sie juz nie odezwie bo po co niech lepiej chlopakowi odda te 150zl bo to jest kibel, ja sam robie zanety od 3 lat i kilogram ala-sensas wychodzi ok 7-8 zl i mam super wyniki i nie chce na tym zarabiac to moja sprawa co ile i jak a nie sprzedaz jakiejs super-bujdy i tlumaczenia ze zle zalozyl robaka na haczyk i ryba to wiedziala i nie wziela heheheeeeeee!!! (2011/05/06 21:58)

gites

Tak jak rzecze @kronos1011 pan rewelator już raczej zakończył karierę na tym portalu. Cwaniaczek i oszust  tyle w temacie (2011/05/07 20:44)

Bartequ

witam kolegów,
szkoda że wcześniej nikt tego nie przetestował. Ja na nieszczęście również dałem się skusić. Potwierdzam to co napisał kolega Micz, rewelator to jedna wielka kicha. Łowiłem na Odrze w okolicach Szczecina. Nie kupujcie tego dwóch naiwnych już przetestowało to za was :).
Mam nadzieję, że ktoś dzięki temu forum uniknie niepotrzebnych kosztów.
pozdrawiam (2011/05/09 20:44)

damian26ns

Witam
Bez względu na pojawiające się opinie nt. rewelatora spróbować każdemu wolno.
Ponieważ widzę, że autor tego przepisu pojawił się na tej stronie spróbuję zadać pytanie na tym forum bo nie mam możliwości w inny sposób się skontaktować.

czy podana w recepturze rewelatora, waga składników, które mają być gotowane, podana jest po ugotowaniu czy przed ? wiadomo, że ... po ugotowaniu zwiększa znacznie swoją objętość i ciężar. nie jest też nigdzie na pisane czy powinna być dodana po ostygnięciu czy ciepła, czy ma wyschnąć na pieprz. Wszystkie składniki dodawane są na sucho, więc jak dodam jeden mokry to może ulec zepsuciu

Pozdrawiam
M. (2011/05/10 17:35)

użytkownik50458

Witam
Bez względu na pojawiające się opinie nt. rewelatora spróbować każdemu wolno.
Ponieważ widzę, że autor tego przepisu pojawił się na tej stronie spróbuję zadać pytanie na tym forum bo nie mam możliwości w inny sposób się skontaktować.

czy podana w recepturze rewelatora, waga składników, które mają być gotowane, podana jest po ugotowaniu czy przed ? wiadomo, że ... po ugotowaniu zwiększa znacznie swoją objętość i ciężar. nie jest też nigdzie na pisane czy powinna być dodana po ostygnięciu czy ciepła, czy ma wyschnąć na pieprz. Wszystkie składniki dodawane są na sucho, więc jak dodam jeden mokry to może ulec zepsuciu

Pozdrawiam
M.

nie zawracaj sobie tym głowy. rewelator to jeden wielki szajs!!!! tydzien temu znowu sie wybrałem i nic!!! dałem rewelator koledze zeby przetestował na " starej odrze" i tez nic.

pan rewelator to zwykły oszust. nawet nie moge wystawic mu opini na jego stronie chociaz kupiłem u niego przepis na rewelator

(2011/05/10 20:54)

Bartequ

Micz, może zbiorowy pozew przeciwko panu rewelatorowi w sprawie o oszustwo i celowe wprowadzenie klienta w błąd ? (2011/05/10 21:41)

damian26ns

Witaj
Być może będą kolejnym naiwniakiem ale jednak spróbuje.
Nie chcę nikogo bronić ale trzeba być obiektywnym. Czasami po prostu nawet najlepsze specyfiki nie pomagają - przynajmniej ja nie wierze w takie.
Natomiast wg mnie istnieją takie które pomagają. Ja mam trochę inny pogląd na temat pracy tego specyfiku w rzece chociaż tego jeszcze nie testowałem.
Wg lepiej będzie zdawał egzamin w stawach lub na bardzo spokojnej wodzie i bardzo umiarkowanym dozowaniu.
Staram się też dokładnie odmierzać składniki i przygotować je w należyty sposób - nie tak na j..a .
Tam jest składnik mocno sycący wiec też nie wolno przesadzać - tak jak we wszystkim trzeba umiarkowanie dozować.

Nie podoba mi się to że nie mogę wymienić zdań z autorem i zapytać o to czego nie wiem albo nie było doprecyzowane. Napisałem do wydawcy i odpisali mi że oni nie odpowiadają na pytania dot. tej publikacji, więc nie wiem w jaki sposób można o coś zapytać.

A na stronie pewnie nie można nic dodać bo sporo złośliwych osób mogłoby się znaleźć.

Pozdrawiam (2011/05/10 21:49)

baloonstyle

Tu z producentem nie pogadasz.
Na początku kiedy produkt był testowany to często się wypowiadał, po niepowodzeniach przepadł.Tak ma chyba każdy człowiek który reklamuje coś co po czasie okazuje się klapa :)) (2011/05/11 08:01)

getka

to może do zanęty dodawać "apetizer" ten dla dzieci wtedy wyniki beda wymierne:D tylko nie zostawiajcie zanęty w pobliżu dzieći:p  a tak naprawdę to prawdopodobnie w przyrodzie istnieją substancje które pobudzają rybę do intensywnego żerowania. przecież na każdy gatunek jest coś takiego np nasze domowe zwierzaki kot i waleriana. myślę ze trzeba by przestudiować dokładnie książki i myślę że ryby też produkują coś jak "feromony " czy coś w ten deseń... co przeciągnie je na łowisko.  i to chyba byłby dobry temat do debaty....  (2011/05/11 10:00)

baloonstyle

Temat dobry, tylko skoro tyle jest tego w sprzedaży to chyba już dawno ktoś wpadł na ten trop :)) (2011/05/11 10:11)

Sikorek31

zerknijcie na to, http://allegro.pl/kazeina-500g-do-kulek-100g-gratis-i1596243267.html
podejrzewam że to ten gościu "rewelator" sprzedaje tak samo kazeinę pod innym nickiem,
zobaczcie na datę utworzenia konta na allegro.
Na 99% to jest wałek i przydało by się go namierzyć i mu wpier...l spuścić, bo sądzić to się nie ma co. (2011/05/11 19:43)

użytkownik50458

Tu z producentem nie pogadasz.

Na początku kiedy produkt był testowany to często się wypowiadał, po niepowodzeniach przepadł.Tak ma chyba każdy człowiek który reklamuje coś co po czasie okazuje się klapa :))

zgadza sie. pan rewelator cos teraz cicho siedzi:-)

dobrze ze nikomu sie nie chwaliłem ze zamowiłem rewelator i składniki bo znajomi by na mnie gadali pan Rewelator:-))))

(2011/05/12 17:14)

użytkownik50458

Micz, może zbiorowy pozew przeciwko panu rewelatorowi w sprawie o oszustwo i celowe wprowadzenie klienta w błąd ?

Szkoda zachodu kolego. po prostu nie chce mi sie uzerac z tym dziadem.

(2011/05/12 17:20)

withanight88

dobrze ze nikomu sie nie chwaliłem ze zamowiłem rewelator i składniki bo znajomi by na mnie gadali pan Rewelator:-))))

Atam niema się co smiać , sam po przeczytaniu chwilę sie zastanawiałem czy nie zamówić, jednak zrezygnowałem zanim jeszcze przeczytałem opinie MICZA. Chciałem spróbować nie dla chęci pozyskania ryby , bo 90% wypuszczam ale z ciekawości co to jest. Jednak okazało sie bublem :) Najlepiej częściej jeździć na ryby a efekty będą takie jak przy użyciu Rewelatora (gdyby działał hehhehe)

(2011/05/12 19:23)

Sikorek31

Elo, jedno jest najdziwniejsze że ta menda, pan rewelator tworzy sobie wymyślone nicki, i udziela się na innych forach że to niby dział, pieprzony ciemniak.
http://www.wyczyn.fora.pl/zanety-przynety-gliny-dodatki-i-kleje,16/rewelator,18293.html
już mógł się nazwać leszek kaczyński a nie kleszczyński

ps. sorki za wulgaryzmy, ale jak coś takiego widzę to aż mnie kurwica strzela
częściej jeździjcie na ryby w jedne miejsca i nęćcie to będziecie mieli efekty (2011/05/16 00:49)

REWELATOR

Ktoś kto umie czytać (nie jest analfabetą) i stosuje się do wskazań (nie kupuje substratów z dodatkami zapachowymi, stosuje wyznaczone miary, potrafi zastosować się do wskazań) efekty odnosi.

MICZ wydał 150zł na REWELATOR - wnioskuje, że przynajmniej ze składników jest z dodatkiem zapachu i dodatku smakowego bo tylko w sklepach renomowanych składnik ten kosztuje tak drogo i występuje wyłącznie z dodatkami smakowymi i zapachowymi. Ale na głupotę i analfabetyzm jeszcze lekarstwa nie znaleziono - ja się nie czyta to się ma pretensje do samego siebie.

Koszt 1,6kg REWELATORA (nie licząc kosztów dostawy kuriera) to max 12zł. Pan MICZ wydał 150zł.

Nie zamierzam komentować postu Pana Sikorka31 o rzekome podszywanie się pod użytkowników. Co do języka kolego to radze się zastanowić bo na kolejne obelgi pod adresem mojej osoby odpowiesz prawnie. (2011/05/16 07:48)