Atraktor Rewelator-co Wy na to?

/ 176 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

REWELATOR


MICZ

Skoro wędkowałeś na Odrze to tylko jedno zdanie wyjaśnienia, rewelator dałeś do koszyka-sprężyny czy nęciłeś też kulami "z ręki"? Jak rzucisz 3 kule po 100g i spłyną Ci 4 metry niżej od przynęty, to do koszyka dojdzie Ci poślad. Ile w koszyku zanęty zmieścisz 30g? Na przekór 300g zanęty niżej to żadne oddziaływanie. (2011/04/29 11:42)

baloonstyle


MICZ

Skoro wędkowałeś na Odrze to tylko jedno zdanie wyjaśnienia, rewelator dałeś do koszyka-sprężyny czy nęciłeś też kulami "z ręki"? Jak rzucisz 3 kule po 100g i spłyną Ci 4 metry niżej od przynęty, to do koszyka dojdzie Ci poślad. Ile w koszyku zanęty zmieścisz 30g? Na przekór 300g zanęty niżej to żadne oddziaływanie.

Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem ale jeśli nie nęcę kulkami  tylko sam koszyk  i używam przyponów na Wiśle ponad 1 metr to Twoje cudo nie zda egzaminu ?

(2011/04/29 11:48)

REWELATOR


A czy przez przypon rozumiesz odległość przynęty od koszyka z zanętą? (2011/04/29 12:02)

baloonstyle


A czy przez przypon rozumiesz odległość przynęty od koszyka z zanętą?

No tak. (2011/04/29 12:31)

REWELATOR


Na Wiśle wędkuje obok śluzy obwodnicy A4 w okolicach Tyńca. Przypon mam ok. 40cm. 1 metr to troszkę więcej, ale do zaakceptowania. Jak nie wiesz jak wyliczyć odległość rzutu kul w stosunku do koszyka i przynęty to lepiej tego nie rób.

Obliczanie rzutu kul zanętowych na rzece odbywa się poprzez poznanie jej prędkości przepływu i głębokości w miejscu wrzutu. Reszta to matematyka z klasy I gimnazjum.  (2011/04/29 12:48)

baloonstyle


No ok i tak używam tylko koszyka i nie donęcam kulkami.
Pytani. jak możesz uzasadnić niepowodzenie kolegi który testował produkt wczoraj Odrze?
Czy to wypadek przy pracy? Czy po prostu niedoskonałość produktu? (2011/04/29 12:59)

baloonstyle


Na Wiśle wędkuje obok śluzy obwodnicy A4 w okolicach Tyńca. Przypon mam ok. 40cm. 1 metr to troszkę więcej, ale do zaakceptowania. Jak nie wiesz jak wyliczyć odległość rzutu kul w stosunku do koszyka i przynęty to lepiej tego nie rób.

Obliczanie rzutu kul zanętowych na rzece odbywa się poprzez poznanie jej prędkości przepływu i głębokości w miejscu wrzutu. Reszta to matematyka z klasy I gimnazjum. 


Mówisz o miejscowości Tyniec koło Kielc? (2011/04/29 13:10)

REWELATOR


Tyniec koło Krakowa. Co do kolegi MICZ'a nie mam powodu nie wierzyć w prawdziwość jego relacji (jako jedyny zaczynał dyskusję obiektywnie), ale nie mam także możliwości zweryfikowania procedury przeprowadzonej wg. kolejności i wskazań przez niego. Wypadek przy pracy? Liczę, że kolega MICZ jeszcze napisze na tym forum (pisał o dalszych próbach). Jestem spokojny o wyniki. (2011/04/29 13:59)

baloonstyle


No to nic tylko czekać na relacje z kolejnych prób. (2011/04/29 14:07)

u?ytkownik50458


Tyniec koło Krakowa. Co do kolegi MICZ'a nie mam powodu nie wierzyć w prawdziwość jego relacji (jako jedyny zaczynał dyskusję obiektywnie), ale nie mam także możliwości zweryfikowania procedury przeprowadzonej wg. kolejności i wskazań przez niego. Wypadek przy pracy? Liczę, że kolega MICZ jeszcze napisze na tym forum (pisał o dalszych próbach). Jestem spokojny o wyniki. 


zostało mi jeszcze sporo zanety z rewelatorem i jutro rano wybieram sie na zawody wedkarskie. moze tym razem cos wyjdzie. tylko szkoda ze na jedna wedke bede mogł łowic bo takie jutro beda panowac zasady. co do metody łowienia to rzucałem na koszyk ale kulami tez zanecałem po 1,5 godziny. jutro po zawodach napisze co i jak:-)

(2011/04/29 14:29)

szamanooo


Witam!

Kolega xxrenoxx wpadł na ten sam pomysł sprawdzenia tej niby promocji.Dziś jest 29.04.2011 i nadal jest promocja , ale tylko do 23.59  :-) Czytając artykuł reklamowy  rewelatora, az chce się kliknąć "zamów teraz"  ale niestety czytając to mam jednocześnie wrażenie jakbym ten tekst juz gdzies słyszał :-). Wystarczy włączyc Tv i posłuchac reklam w Tv markecie. Brzmia wszystkie identycznie. Widać , że producent rewelatora mocno zainwestowałm w specjalistów od reklamy w amerykańskim stylu :-). Ja na to nie pójdę, bo mam wrażenie, że ten rewelator jest własnie jak amerykańskie żarcie. Niby ładnie wygląda, niby tanie, niby syte, ale w gruncie rzeczy to jedno wielkie gów...

Pozdrawiam

(2011/04/29 15:54)

u?ytkownik50458


Witam!

Kolega xxrenoxx wpadł na ten sam pomysł sprawdzenia tej niby promocji.Dziś jest 29.04.2011 i nadal jest promocja , ale tylko do 23.59  :-) Czytając artykuł reklamowy  rewelatora, az chce się kliknąć "zamów teraz"  ale niestety czytając to mam jednocześnie wrażenie jakbym ten tekst juz gdzies słyszał :-). Wystarczy włączyc Tv i posłuchac reklam w Tv markecie. Brzmia wszystkie identycznie. Widać , że producent rewelatora mocno zainwestowałm w specjalistów od reklamy w amerykańskim stylu :-). Ja na to nie pójdę, bo mam wrażenie, że ten rewelator jest własnie jak amerykańskie żarcie. Niby ładnie wygląda, niby tanie, niby syte, ale w gruncie rzeczy to jedno wielkie gów...

Pozdrawiam


sprawdz jutro i pojutrze. tez bedzie promocja do 23.59:-)

(2011/04/29 19:42)

gral


Jak tam kolego dzisiaj rewelator zadziałał?? (2011/04/30 13:47)

u?ytkownik50458


UWAGA UWAGA!!! ATENZIONE ATENZIONE!!!!

w dniu dzisiejszym na zawodach wedkarskich przy uzyciu rewelatora złapałem.....................................................................................................................................................................................

UWAGA!!!!...................................................................................................................

...............................................................................................................................

2 UKLEJKI :-)

dodam tylko ze dzisiaj był bardzo zły dzien i 90% zawodnikow miała prawie pustki

(2011/04/30 16:11)

miszczunio


TO DZIALA!!!!!!!!!!!! (2011/04/30 17:18)

bea


Co by nie powiedzieć, to koledze "Micz" należy się szacunek. Sam kupił, sam wypróbował i dzięki temu mamy 'relację' na żywo. Czyli kolejny cud-wynalazek. (2011/04/30 19:33)

derson


szkoda tylko kasy, a tak w ogole mozesz zdradzic chociaz cene ile wyszla gotowa zaneta? (2011/04/30 19:36)

u?ytkownik50458


około 150 zł i gówno z tego mam. teraz mozecie sie smiac ze mnie do woli ze głupek naiwniak i miękka rura. wyprobowałem  zapłciłem i gowno zlłowiłem, jak sie wkurze to podam składnki i opisze co i jak lecz nie zdradze jak przygotowac. dla mnie rewelator to na dzien dzisiejszy (MEMORY FIVE) SIARA I WSZYSTKO JASNE!!!!! (CZYLI NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!) (2011/04/30 21:02)

derson


mysle, ze nikt nie bedzie sie smial, bylem tylko ciekaw jak zrobic ten cud wedkarski:) wielki szacun dla ciebie i za twoja obiektywnosc (2011/04/30 21:32)

bea


około 150 zł i gówno z tego mam. teraz mozecie sie smiac ze mnie do woli ze głupek naiwniak i miękka rura. wyprobowałem  zapłciłem i gowno zlłowiłem, jak sie wkurze to podam składnki i opisze co i jak lecz nie zdradze jak przygotowac. dla mnie rewelator to na dzien dzisiejszy (MEMORY FIVE) SIARA I WSZYSTKO JASNE!!!!! (CZYLI NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!)



Spoko, spoko. Żaden głupek i miękka rura. Sądzę, że dzięki Tobie, wielu z wędkarzy zaoszczędziło tych 150,00 i rozczarowania.
Dawno, dawno temu (lata 80) też dałem się nabrać za super skuteczną przynętę. Była to pasta wyciskana z tubki - pojemność ok.10ml. Formowało się z tego małe kuleczki i na haczyk. Zapach przypominał trochę klej Budapren :)) ale człowiek był młody i we wszystko wierzył.
Efekty był taki, że ryby chyba do dnia dzisiejszego nie powróciły na tamto łowisko :))) (2011/04/30 21:39)

Jędrula


około 150 zł i gówno z tego mam. teraz mozecie sie smiac ze mnie do woli ze głupek naiwniak i miękka rura. wyprobowałem  zapłciłem i gowno zlłowiłem, jak sie wkurze to podam składnki i opisze co i jak lecz nie zdradze jak przygotowac. dla mnie rewelator to na dzien dzisiejszy (MEMORY FIVE) SIARA I WSZYSTKO JASNE!!!!! (CZYLI NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!)



Spoko, spoko. Żaden głupek i miękka rura. Sądzę, że dzięki Tobie, wielu z wędkarzy zaoszczędziło tych 150,00 i rozczarowania.
Dawno, dawno temu (lata 80) też dałem się nabrać za super skuteczną przynętę. Była to pasta wyciskana z tubki - pojemność ok.10ml. Formowało się z tego małe kuleczki i na haczyk. Zapach przypominał trochę klej Budapren :)) ale człowiek był młody i we wszystko wierzył.
Efekty był taki, że ryby chyba do dnia dzisiejszego nie powróciły na tamto łowisko :)))














A ja Kolego w odróżnieniu od Ciebie na wspomniana pastę łowiłem w tamtych latach płocie po kilogramie . Zapachem to cudo przypominało aceton - zapach ochotkowy :)

Pamiętam , że kilka wiosen na tym jechałem do póki jeden ze starszych kolegów nie zapoznał mnie z ochotką . Nie jestem pewien ale to chyba jest nadal w sprzedaży ???


(2011/04/30 21:51)

KIER72


Ja też dobrze wspominam tamtą pastę o zapachu budaprenu łowiliśmy na nią płocie i leszcze pamiętam że jak się uformowało kulkę na haczyku to łowiło się na nią przez cały dzień. (2011/04/30 22:11)

robson1


Czyli jest tak jak myślałem ten specyfik to po prostu ściema.Tak właśnie myślałem,że jak się okaże że to nie działa ( co było kwestią czasu) to sprzedawca tego "patentu ?" będzie tłumaczył,że zostało to żle sporządzone,lub zle zastosowane....i w ten sposób można tłumaczyć nie działanie tego ten atraktora w nieskończoność....;) (2011/05/01 09:48)

gral


A co na to pan rewelator??? czekamy cierpliwie. Micz napisz jeszcze czy na robaki pomaga to turbo ?? (2011/05/01 14:28)