Atraktor Rewelator-co Wy na to?

/ 176 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik50458


Ciemnych nie sieją sami się rodzą.Rewelator hehe dobre

takich ciemnych jak ty to w kapuscie znajduja. z tad głaby




No co ty sam to wymyśliłeś ?
 a ty jestes takim wytrawnym wedkarzem ze co nie kupisz to obłowiony rybami jestes? kupilem i wyprubowałem rewelator a ty mnie nie obrazaj mowiac ze jestem ciemny. sprawdziłem i wiem a ty idz dalej z siatą lub agregatem "łowic ryby"
(2011/04/28 20:14)

u?ytkownik50458


Ciemnych nie sieją sami się rodzą.Rewelator hehe dobre

takich ciemnych jak ty to w kapuscie znajduja. z tad głaby




No co ty sam to wymyśliłeś ?



 a ty jestes takim wytrawnym wedkarzem ze co nie kupisz to obłowiony rybami jestes? kupilem i wyprubowałem rewelator a ty mnie nie obrazaj mowiac ze jestem ciemny. sprawdziłem i wiem a ty idz dalej z siatą lub agregatem "łowic ryby"
(2011/04/28 20:15)

u?ytkownik72396


Ciemnych nie sieją sami się rodzą.Rewelator hehe dobre

takich ciemnych jak ty to w kapuscie znajduja. z tad głaby




No co ty sam to wymyśliłeś ?
 a ty jestes takim wytrawnym wedkarzem ze co nie kupisz to obłowiony rybami jestes? kupilem i wyprubowałem rewelator a ty mnie nie obrazaj mowiac ze jestem ciemny. sprawdziłem i wiem a ty idz dalej z siatą lub agregatem "łowic ryby"



Ja Kolego nie muszę takich specyfików kupować bo mnie to nie potrzebne złowię to złowię nie to nie proste jak drut. (2011/04/28 20:17)

u?ytkownik72396


dobrze muwisz ze do sklepu tez wywalisz kase ale zjesz tylko bez przyjemności z łowienia.

a ty urim skuj ryj i wypierdalaj z tego postu i najlepiej forum

 

Słuchaj no Habasie ja będę tu tyle ile będę chciał.Za to tobie kariery długiej tu nie wróżę.I przygryź troszkę języczek to taka moja rada (2011/04/28 20:22)

u?ytkownik50458


dobrze muwisz ze do sklepu tez wywalisz kase ale zjesz tylko bez przyjemności z łowienia.

a ty urim skuj ryj i wypierdalaj z tego postu i najlepiej forum

 uspokuój sie habsaie urim57 teraz dogryza ale gdybym napisał ze rewelator to cos wspaniałego to pierwszy by kupił. taka kolej rzeczy. jak bierze to kazy chciałby wiedziec na co łapiesz a jak nie to sie smieja. daj sobie spokój z tym gosciem. niech sie smieje. my madrzejsi musimy ustapic

 

(2011/04/28 20:34)

u?ytkownik50458


dobrze muwisz ze do sklepu tez wywalisz kase ale zjesz tylko bez przyjemności z łowienia.

a ty urim skuj ryj i wypierdalaj z tego postu i najlepiej forum

 uspokuój sie habsaie urim57 teraz dogryza ale gdybym napisał ze rewelator to cos wspaniałego to pierwszy by kupił. taka kolej rzeczy. jak bierze to kazy chciałby wiedziec na co łapiesz a jak nie to sie smieja. daj sobie spokój z tym gosciem. niech sie smieje. my madrzejsi musimy ustapic


I tu się mylisz bo bym nie kupił choćby ryby same do siatki się pchały

jasne. full urzytkownikow napisał by ze rewelator to piekna sprawa ze ryby biora jak głupie a ty bys nie kupił tak?



(2011/04/28 20:44)

u?ytkownik72396


dobrze muwisz ze do sklepu tez wywalisz kase ale zjesz tylko bez przyjemności z łowienia.

a ty urim skuj ryj i wypierdalaj z tego postu i najlepiej forum

 uspokuój sie habsaie urim57 teraz dogryza ale gdybym napisał ze rewelator to cos wspaniałego to pierwszy by kupił. taka kolej rzeczy. jak bierze to kazy chciałby wiedziec na co łapiesz a jak nie to sie smieja. daj sobie spokój z tym gosciem. niech sie smieje. my madrzejsi musimy ustapic


I tu się mylisz bo bym nie kupił choćby ryby same do siatki się pchały

jasne. full urzytkownikow napisał by ze rewelator to piekna sprawa ze ryby biora jak głupie a ty bys nie kupił tak?


Jasne że nie kupił bym bo to na kilometr ściemą pachnie.




(2011/04/28 20:47)

szczepan1403


Ale się pyskówka wywiązała... :-) A Pan "REWELATOR" milczy... (2011/04/28 21:01)

mienta


proszę o spokój i kulturę w wypowiedziach inaczej zamknę temat .....dziękuję  (2011/04/28 21:07)

u?ytkownik50458


ostatnia moja wypowiedz w tym temacie

URIM57 łap sobie dalej te swoje ukleje i wyjdz z wedkuje.pl skoro masz zamiar szydzic z kogos kto sprawdził cos czego inni nie sprawdzili. napisz tylko kiedys jak ci wezmie jakis krąpik.

(2011/04/28 21:09)

u?ytkownik66617


habas - myśl nad nowym nickiem. Jutro koło godziny 11 nie będzie Cię wśród nas. Nie śledzę o co poszło ale Twój język jest nie na miejscu. Także pamiętaj moje słowa jak jutro będziesz miał problem z logowaniem:) (2011/04/28 21:14)

Jędrula


milcz frajerze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostajesz Kolego @habas pierwsze i ostatnie ostrzeżenie . Jeszcze jedna skucha i się pożegnamy !

 

                                                                         MODERATOR

(2011/04/28 21:19)

mienta


cześc moder co tam u ciebie hehehe (2011/04/28 21:21)

Jędrula


A dziękuje moderku , dobrze :)

(2011/04/28 21:23)

Artur z Ketrzyna


Artur z Ketrzyna pisze:

rozrużnia żeczy

Matko moja ludzie...



Z czego taka kpina? Czyżby że rozróżniają rzeczy napisałem z błędem? Czy ryby uważasz za bezmyślne, głupie stworzenia?
Nie jednego wędkarza rybka przechytrzyła, tak więc swój rozum ma. Ludzie różne kształty nadają sztucznym przynętom by zwiększyć ich łowność, tak więc i rozróżniają kształty i rodzaje pokarmu.

A może coś Cię ubodło w moim poście? Coś w tych słowach?;
 "Oczywiście nikogo nie przekonuję tu do tego reweratora bo  nigdy go nie używałem i nie wiem czy będę. Raczej poczekam na wasze doświadczenia z nad wodzy z tym wynalazkiem.
 No i bardzo mnie ciekawi czy te coś nie ma jakiś skutków ubocznych dla ryb bądź środowiska jak i potem dla nas..."
Coś jest nie tak z twoim rewelatorem? (2011/04/28 22:12)

baloonstyle


Szkoda ze nie wyszło :(( Liczyłem na dobre wiadomości, myślałem że to cudo to przełom w  dodatkach, niestety. Czekam na nowe cuda :)) (2011/04/29 08:08)

u?ytkownik72396


Szkoda ze nie wyszło :(( Liczyłem na dobre wiadomości, myślałem że to cudo to przełom w  dodatkach, niestety. Czekam na nowe cuda :))


Może cuda natury kto to wie (2011/04/29 08:59)

baloonstyle


Hehe no kto to wie :)) (2011/04/29 09:15)

JKarp


Artur z Ketrzyna pisze:

rozrużnia żeczy

Matko moja ludzie...



Z czego taka kpina? Czyżby że rozróżniają rzeczy napisałem z błędem? Czy ryby uważasz za bezmyślne, głupie stworzenia?
Nie jednego wędkarza rybka przechytrzyła, tak więc swój rozum ma. Ludzie różne kształty nadają sztucznym przynętom by zwiększyć ich łowność, tak więc i rozróżniają kształty i rodzaje pokarmu.

A może coś Cię ubodło w moim poście? Coś w tych słowach?;
 "Oczywiście nikogo nie przekonuję tu do tego reweratora bo  nigdy go nie używałem i nie wiem czy będę. Raczej poczekam na wasze doświadczenia z nad wodzy z tym wynalazkiem.
 No i bardzo mnie ciekawi czy te coś nie ma jakiś skutków ubocznych dla ryb bądź środowiska jak i potem dla nas..."
Coś jest nie tak z twoim rewelatorem?
Cześć
Jest coś nie tak bo nie zadziałał hehe
Janusz JKarp (2011/04/29 09:37)

miszczunio


To nie wina rewelatora tylko tych glupich ryb. Po prostu nie wiedza jaka to wspaniala zaneta i nie chca sie nia interesowac. (2011/04/29 09:57)

baloonstyle


może to tez działa na zasadzie przyzwyczajenia rybek w danym łowisku. Tylko wtedy to juz nie bedzie takie cudo bo wszędzie da się przyzwyczaić rybki. (2011/04/29 10:14)