Atraktor Rewelator-co Wy na to?

/ 176 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

JaroDaw

a gdzie się kupuje te dodatki i czy są drogie?

od ruskich na bazarze ;))))))(żarcik)

swoją drogą cel osiągnięty - towar zaproponowany, omówiony, ciekawość wzbudzonagratuluje marketingu. (2011/04/27 12:09)

baloonstyle

No tak reklama udana, ale jak zaczną się super wyniki na to  to dopiero się szaleństwo zacznie :)) (2011/04/27 13:57)

JaroDaw

No tak reklama udana, ale jak zaczną się super wyniki na to  to dopiero się szaleństwo zacznie :))

Trzymam kciuki, aby ktoś uczciwy się nimi pochwalił. (2011/04/27 14:03)

REWELATOR

Do REWELATORA stosujcie modyfikację przynęty i haczyka - na takie COMBO brakuje siatki po dniu wędkowania. (2011/04/27 14:09)

użytkownik50458

mam juz wszystkie skladniki i własnie zaczynam robic rewelator:-)

jutro około godziny 15 wyruszam nad Odre. Wieczorem sprawozdanie:-)

(2011/04/27 14:24)

REWELATOR

Jak będzie bardzo brudna woda substancji pobudzającej daj 2ml, proporcji reszty nie zmieniaj. (2011/04/27 14:27)

baloonstyle

mam juz wszystkie skladniki i własnie zaczynam robic rewelator:-)

jutro około godziny 15 wyruszam nad Odre. Wieczorem sprawozdanie:-)

no to jutro wieczorem temat będzie kwitł :))

(2011/04/27 14:31)

kryniu78

tak
jestem ciekaw bo skaldniki sa ze sklepow ogrodniczych i dentystycznych
:))))) (2011/04/27 15:38)

robson1

Widzę że właściciel tego atraktora idzie w zaparte.....śmiać mi się chce (2011/04/27 19:40)

Bartes

Do REWELATORA stosujcie modyfikację przynęty i haczyka - na takie COMBO brakuje siatki po dniu wędkowania.

Na początku witam serdecznie wszystkich jako "nowy" :). Natomiast co do posta tego osobnika to chyba widzicie, że dyskwalifikuje się totalnie od samego początku.

Pozdrawiam. (2011/04/27 21:49)

Artur z Ketrzyna

Cześć
Artur może i działają te dodatki. Tylko jak wytłumaczyć rybie, że akurat ma jeść te robaki czy inną przynętę którą masz ze sobą na łowisku?
Tobie mogę powiedzieć, że masz jeść to co jest na obiad czy kolację bo akurat nic innego nie ma. A powiedz to rybie he he.
Jest to nielogiczne i wręcz niemożliwe.
Inna sprawa, że do końca nie wiemy czy ryba rozróżnia kolory i smaki jak sobie wyobrażamy.
Tylko dlaczego kulki truskawkowe robią czerwone a scopex żółte a nie na odwrót? To sugestia dla wędkarzy a nie ryb ( najnowsze kulki Solara świecą w nocy ).
Cały urok wędkowania to ta niepewność czy będą brały a jak będą to jakie duże...
Janusz JKarp

Jak wytłumaczyć rybie? A jak sam wybierasz bułkę w sklepie? Po wyglądzie dotyku i zapachu. Oczywiście każdy ma inne podniebienie tak jak jest to i u ryb.
Czy ryba rozróżnia kolory raczej tak może nie tak dokładnie jak człowiek ale na pewno. Bo przecież dodatek czerwonego akcentu do przynęty zwiększa jego atrakcyjność. A jeśli nie to Daltonista też nie widzi a rozrużnia żeczy i potrafi żyć praktycznie jak ci co je rozróżniają. Jedne kolory odbijają światło mocniej drugie prawie wcale, dlatego jedne są bardziej widoczne i z większej odległości drugie nie. A z tego co pamiętam to w wodzie żółte światło dochodzi najdalej a czerwony bardzo blisko.
Dlatego w przynęcie nie tylko kolor jest ważny ale też i zapach jak i kształt oraz technika jej podania.

Oczywiście nikogo nie przekonuję tu do tego reweratora bo  nigdy go nie używałem i nie wiem czy będę. Raczej poczekam na wasze doświadczenia z nad wodzy z tym wynalazkiem.
 No i bardzo mnie ciekawi czy te coś nie ma jakiś skutków ubocznych dla ryb bądź środowiska jak i potem dla nas... (2011/04/27 22:37)

baloonstyle

Dziś sądny dzień :)) zobaczymy jak to cudo zdało egzamin nad wodą :)) (2011/04/28 08:11)

miszczunio

Tylko nie kladzcie otwartego pojemnika z tym specyfikiem zbyt blisko wody bo ryby beda same wyskakiwac na brzeg albo przejda przyspieszona ewolucje i zamiast pletw urosna im nogi. (2011/04/28 08:22)

baloonstyle

Hehehe zaczną wędkować razem z nami :)) (2011/04/28 09:39)

szczepan1403

Ciekawe, że Pan "REWELATOR" nie proponuje na swej stronie opcji "zwrot pieniędzy" dla klientów, którzy nie są zadowoleni z działania tej receptury...??? Jeśli to możliwe proszę o wyjaśnienie dlaczego? Skoro jest Pan pewny skuteczności REWELATORA nie miałby Pan "zwrotów". Pozdrawiam uczestników forum :) (2011/04/28 14:47)

baloonstyle

No i nic nie słychać po testach :)) Chyba rybka weszła w zanętę bo coś kolegi nie widać :)) (2011/04/28 18:26)

użytkownik50458

no wiec tak.... w dniu dzisiejszym stwierdziłem ze rewelator to lipa. napaliłem sie jak szczerbaty na suchary i praktycznie zero ryb. miało sie kotłowac a tymczasem nic sie nie działo. po 5 minutach od wyrzucenia wyciagnąłem klenika 20cm. pomyslałem sobie kurde cos sie zaczyna dziac. niestety do nastepnego brania czekałem godzine i wyciagnąłem jazia ładnego 48cm 1,40kg. i do 19godziny nic. kolega habas na poczatku miał ładne 2 brania ale potem nic. przed 19 wyciągnął małego krąpika. mysle ze na zanecie ktorej urzywam działo by sie to samo lub lepiej. obie moje rybki wziełu na kolorowego robaka. w dniu dzisiejszym jestem zawiedziony ale mam jeszcze dobre 2 kg zanety z rewelatorem i bede próbował dalej  (2011/04/28 19:22)

użytkownik72396

Ciemnych nie sieją sami się rodzą.Rewelator hehe dobre (2011/04/28 19:45)

użytkownik50458

Ciemnych nie sieją sami się rodzą.Rewelator hehe dobre

takich ciemnych jak ty to w kapuscie znajduja. z tad głaby

(2011/04/28 19:52)

użytkownik72396

Ciemnych nie sieją sami się rodzą.Rewelator hehe dobre

takich ciemnych jak ty to w kapuscie znajduja. z tad głaby

No co ty sam to wymyśliłeś ? (2011/04/28 19:54)

użytkownik66617

ale jaja:) Rewelator:):) A ja mam lepszy pomysł zamiast po rewelator to po ryby do sklepu można skoczyć. Zaoszczędzi się czas na siedzeniu i czekaniu na branie:) (2011/04/28 20:13)