Atraktor Rewelator-co Wy na to?

/ 176 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

baloonstyle

Na pewno spokojnie :)) Ciekawość jednak wywołuje zbędne emocje :)) (2011/04/22 12:51)

użytkownik50458

Dokładnie:-) sam jestem ciekawy i to niemiłosiernie. juz same produkty do rewelatora i do zanety dały mi do myslenia ze rewelator musi byc piekna sprawa ktora oddzaływuje na zmysły ryb ale z drugiej strony boje sie ze jest to pic na wode fotomontarz. Pan Rewelator w swojej ksiazce ma opisany sposob na "turbo robaki". jutro wyjazd nad Odre i proba:-) (2011/04/22 13:04)

baloonstyle

No to Turbo ryb życzę :)) (2011/04/22 13:13)

JKarp

Cześć
Emocje emocjami ale troszkę za długo wędkuję żebym uwierzył w to, że są jakieś super dodatki powodujące, że ryby zawsze będą brać.
Wpadła mi do głowy pewna jeszcze myśl.
Mianowicie nawet nie wiem jak byłbym głodny i pobudzony do jedzenia ( zapach np frytek, kotleta, sałatek ) nie spowoduje, że muszę zjeść akurat tego kotleta. Latem sami wiecie, że jak jest bardzo gorąco macie chęć zjeść coś ale sami nie wiecie co.
Głód to jedno a co jemy to drugie.
Czy biały robak jest zawsze skuteczny? Czy zawsze skuteczna jest kukurydza?
Wzbudzenie apetytu u ryb nie spowoduje, że jedyną skuteczną przynętą będzie np robak.
Jak rewelator nie zadziała czasami możesz usłyszeć, że używałeś złej przynęty.
No to łam kije Maciek i czekamy na zdjęcia w galerii.
Janusz JKarp (2011/04/22 13:40)

JaroDaw

Była kiedyś w sprzedaży taka dosypka do karmy dla psa, który był niejadkiem, chory, lub miał jeść co mu nie smakuje. Produkt był rewelacyjny, ale właściciele czworonogów nie znali umiaru i sypali to do gara kaszy, namoczonego chleba, czy michy suchej karmy. Skutkiem tego były porozrywane żołądki, otyłe psy, oraz wycofanie produktu ze sprzedaży. Jeżeli ten produkt skłania najedzoną rybę do dalszego żerowania, to ja współczuje tym rybkom. (2011/04/22 14:13)

REWELATOR

Bez urazy, ale prostolinijność i stereotypowość myślenia niektórych ludzi wprawia mnie w osłupienie.

Szanowny Panie JKarp pisze Pan:

"...za długo wędkuję żebym uwierzył w to"

Jakie trzeba mieć horyzonty, żeby sam fakt wędkowania utożsamiać z wiedzą o rybach. Czy fakt, że wrzucił Pan 20000 razy zanętę do wody zamiast 5 sprawia, że wie Pan o rybach już wszystko?

Potrafi Pan choć w dwóch słowach (nie oczekuję języka naukowego) wytłumaczyć dlaczego ryba zje robaka nie zje kawałka plastiku?

Czy może o Pana wiedzy świadczy fakt, że długo jest Pan właścicielem sklepu wędkarskiego - ale to takie przełożenie jak stwierdzenie, że właściciel sklepu motoryzacyjnego który prowadzi już 20 lat jeździ w "Formule 1" jak Kubica.

Kończę polemikę przypominając po raz kolejny o prawach autorskich.

Opinie zostawiam użytkownikom.

Pozdrawiam. (2011/04/22 14:15)

JKarp

Cześć
Bo ja jestem prostolinijny :-)
Wyślij mi rewelator a ja daję słowo honoru, że jak pojadę na ryby i będzie działał to zapłacę i napiszę, że produkt jest super :-)
Widzisz Kolego łowiąc ryby tyle czasu potrafię określić na 90%  czy bierze płotka czy leszcz.
Mówię o feederku. Każda z nich inaczej to robi co pokazuje szczytówka. Wiem w jaki sposób pobiera pokarm karp a w jaki amur. Dlatego stosuję inne zestawy jak wiem jaka ryba dominuje lub na jaką się nastawiam. Wiem też, że szczupły to wzrokowiec ale bardzo ślepy ( krótkowidz). Sandacz ma duże oczy bo raczej poluje nocą. Sum to zapachowiec reagujący na żerowanie innych sumów ( kwok ). Boleń potrafi atakować regularnie w tym samym miejscu i co tyle samo minut.  Uważam, że dość dobrze znam zwyczaje ryb - ich sposób żerowania i rozmnażania. Ja nie jestem gościem co tylko chce sprzedać towar. Cały pic polega na umiejętnym podpowiedzeniu wędkarzowi - Klientowi.
Biały robak czy czerwony to białko. Ryba je wyczuwa i dlatego jest zjadany przez ryby choć biały w wodzie nie występuje. Plastik nie wysyła żadnego sygnału pokarmowego.
Właściciel motoryzacyjnego nie musi być jak Kubica i jeździć w Formule I. On ma znać sprzedawany towar i budowę samochodów żeby umiał coś podpowiedzieć i doradzić.
Ja nie muszę startować w zawodach spławikowych. Ale MUSZĘ umieć dobrać zanętę, spławiki i haczyki na zawody spławikowe.
A dlaczego nie sprzedajesz na Alledrogo?
W dzisiejszych czasach mało osób chce kupić kota w worku. Jakieś tajemnice, programy do monitorowania... Pojawiasz się tu w chwilę po pytaniu o Twój produkt.
Jakoś tak dziwnie.
Janusz JKarp (2011/04/22 14:55)

kryniu78

hehehehe
ja tez jakos w to nie wierze, od lat firmy produkujace zanety, mistrzowie swiata oraz ichtiolodzy glowia sie nad tym jak tu ryby przywabic i zmusic do zerowania.
A tu prosze cud w polsce heheheheheh. Dla mnie to zwykle naciaganie  do tego 1,5 kg bulki tartej:)). Co do twojego straszenia prawami autorskimi to mozesz o nich zapomniec bo jakos nie widze znakow patentowych ani informacji autorskich. Z ta swoja ksiazeczka to mozesz tylko i wylacznie posadzic kogos o plagiat jesli wyda cos podobnego pod swoim nazwiskiem.
Tym bardziej nie mozesz nikomu zabronic dzielenia sie informacjami, spostrzezeniami oraz itd. nie ma takiego prawa!!!!!
Dlatego poprosze linka na pw ze skanem tych materialow z segregatora:) o REWELATORZE
chetnie sprawdze i opisze.
Filmik swoja droga nie zly tylko mam wrazenie jak by byl to prywatny staw.
Zreszta wystarczu wybrac sie do Warszawskich Łazienek nagrac filmik odpicowac segregator i mamy rewelator:)!!!!!
pozdrawiam i nie dajcie sie naciagnac nie on pierwszy i ostatni
  (2011/04/22 15:00)

robson1

Widzę ,że poruszyłem ciekawy temat.....Nie myślałem,ze właściciel tego "atraktora" jest zarejestrowany na naszym portalu.
Jesli chodzi o ten preparat to teoretycznie wszystko się zgadza jednak, sory ale w praktyce  nie wierze w istnienie takiego cuda..... (2011/04/23 13:43)

kryniu78

heheh   no pewnie
troche mnie swierzbi zeby kupic ten preparat, nagrac filmik i umiescic na youtube.pl :)
1,5kg bulki tartej to sciagnie uklejki z calej okolicy :))
pozdrawiam (2011/04/23 14:39)

wedkarz

moze to jakas melasa w płynie z zaneta ...........moim zdaniem najlepsze zanety sa sensansa. (2011/04/23 16:01)

użytkownik50458

moze to jakas melasa w płynie z zaneta ...........moim zdaniem najlepsze zanety sa sensansa

e tam. zadna melasa:-)

(2011/04/23 16:35)

kryniu78

zadna melasa, bulka tarta, zaneta bazowa bez atraktorow oraz tajny skladnik x albo i kilka skladnikow x ktore nie wiadomo gdzie kupic i za ile . Wcale sie nie zdziwie jak to bedzie jakis syf z apteki albo zaneta wyjdzie w okolicach 100zl i zapewne nie dziala  (2011/04/23 17:45)

JKarp

Dokładnie:-) sam jestem ciekawy i to niemiłosiernie. juz same produkty do rewelatora i do zanety dały mi do myslenia ze rewelator musi byc piekna sprawa ktora oddzaływuje na zmysły ryb ale z drugiej strony boje sie ze jest to pic na wode fotomontarz. Pan Rewelator w swojej ksiazce ma opisany sposob na "turbo robaki". jutro wyjazd nad Odre i proba:-)

Cześć
No i jak ten test?
Rozumiem, że wczoraj byłeś na rybach no chyba, że nie to ja dalej czekam.
Janusz JKarp (2011/04/24 20:30)

Artur z Ketrzyna

Już pisałem co o tym sądzę i że są dodatki które naprawde działają. Jest to atraktor z dodatkiem specyfiku wywołującego łaknienie u ryb może i uzależniający.
Rozmawiałem z jednym z producentów super zanęty, i nie dostałem odpowiedzi co do niej dodawał. Stosując ją miałem o 5-10 razy lepsze efekty niż sąsiedzi jakieś 5-10 m oddaleni odemnie, gdzie z nią nie siadłem tam rybki brały. A najbardziej nurtuje mnie to że ta zanę ta została wycofana przez firmę Daiwa i osoba która ją opracowała też nie wdrożyła jej do sprzedaży. Przecież miał by dalej taki zbyt że i kaska mu by płynęła. A tu znikła i tyle. Może zawierała substancje zabronione lub szkodliwe dla zdrowia ryb lub ludzi?
Ostatnio dużo tułałem się z córka po szpitalach z powodu hormonów dodawanych do karm dla kurczaków. Naodkładały się w jej organizmie (najwięcej znajduje się w piersi u kurczaków) że podczas dojrzewania miała różne problemy (były podejrzenia nowotworu) tak więc wole naturalne zanęty wtedy wiem że nie szkodzę rybom ani sobie. (2011/04/24 21:06)

JKarp

Cześć
Artur może i działają te dodatki. Tylko jak wytłumaczyć rybie, że akurat ma jeść te robaki czy inną przynętę którą masz ze sobą na łowisku?
Tobie mogę powiedzieć, że masz jeść to co jest na obiad czy kolację bo akurat nic innego nie ma. A powiedz to rybie he he.
Jest to nielogiczne i wręcz niemożliwe.
Inna sprawa, że do końca nie wiemy czy ryba rozróżnia kolory i smaki jak sobie wyobrażamy.
Tylko dlaczego kulki truskawkowe robią czerwone a scopex żółte a nie na odwrót? To sugestia dla wędkarzy a nie ryb ( najnowsze kulki Solara świecą w nocy ).
Cały urok wędkowania to ta niepewność czy będą brały a jak będą to jakie duże...
Janusz JKarp (2011/04/24 21:33)

xxrenoxx

Cena regularna za REWELATOR to 69,90zł
Dziś zapłacisz tylko 37zł oraz otrzymasz trzy GRATISY!
Oferta ważna do 25 Kwietnia, 2011 do godziny 23:59.

Kup teraz, nie przegap okazji!

Witam

Przeglądałem ostatnio internet w poszukiwaniu jakiś fajnych przepisów na zanętę i trafiłem na rewelator.Będąc ostrożny chciałem sprawdzić czy ktoś już go wypróbował i czy jest tak skuteczny jak producent mówi. Zaciekawiła mnie wasza dyskusja i czekam z niecierpliwością na wyniki połowu Micza.Chce jeszcze zwrócić uwagę na cenę promocyjną tylko 37zł. i tylko dzisiaj ... 0_0 trochę to dziwne bo ile razy wejdę na str. producenta cena jest ta sama tylko dzień zmieniony... Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam i życzę połamania kija ;P Bartek
(2011/04/25 10:12)

gites

No bo widzisz to jest wieczna promocja ;) Dla mnie to bzdury wyssane z palca takie same jak feromony na ryby itp. (2011/04/25 11:02)

użytkownik50458

Dokładnie:-) sam jestem ciekawy i to niemiłosiernie. juz same produkty do rewelatora i do zanety dały mi do myslenia ze rewelator musi byc piekna sprawa ktora oddzaływuje na zmysły ryb ale z drugiej strony boje sie ze jest to pic na wode fotomontarz. Pan Rewelator w swojej ksiazce ma opisany sposob na "turbo robaki". jutro wyjazd nad Odre i proba:-)

Cześć
No i jak ten test?

Rozumiem, że wczoraj byłeś na rybach no chyba, że nie to ja dalej czekam. 

Janusz JKarp

byłem tylko przetestowac sposób na "turbo robaki" a składniki mam nadziej ze dotra do mnie w tym tygodniu. napewno napisze co i jak

(2011/04/25 20:52)

lorbi23

Na ich stronie nawet komentarza nie można dodać (2011/04/26 22:52)

JKarp

Cześć
A ja czekam na jakiś opis z łowienia:-(
No i promocja została przedłużona do 27.04.2011r do godz 23:59 ;-0
Janusz JKarp (2011/04/27 08:07)

baloonstyle

Ja tez się na to skuszę.Trzeba próbować. Fajnie ze temat kwitnie i myślę że pojawi się tu więcej ludzi którzy to stosują. (2011/04/27 08:16)

kryniu78

trzeba poczekac na micza on ma przetestowac
ale sklepy w ktorych sie kupuje dodatki do tej zanety nie wroza niczego dobrego (2011/04/27 11:41)

baloonstyle

a gdzie się kupuje te dodatki i czy są drogie? (2011/04/27 12:03)