Atraktor Rewelator-co Wy na to?

/ 176 odpowiedzi
Jestem  ciekaw waszych opinii.......Może już ktoś to wypróbował ????

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

robson1

http://www.rewelator.pl/wedkowanie/

(2011/04/20 21:53)

Artur z Ketrzyna

To wygląda mi na jakiś atraktor, a te dodatki (gratisy)...
Wiem że są naprawdę niektóre środki skuteczne, ale ten nie wiem nie próbowałem. Kiedyś rozmawiałem z gościem z Olsztyna który robił zanętę dla Dajwy, ale nie chciał zdradzić co dodawał do niej. Naprawdę była skuteczna 2 minuty a w wodzie prawie się gotowało. Szkoda że teraz nie ma tej zanęty. (2011/04/20 22:07)

czarnypum

Kolego, gdzieś to widziałem, reklama jest zrobiona w taki sposób, że robi człowiekowi wodę z mózgu. Osobiście uważam, że jest to zwykły atraktor, ale jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz. (2011/04/21 09:15)

baloonstyle

Czy to cudo jest tylko na karpie? czy na każda białą rybkę?
Bo cena jest śmieszna i chyba spróbuję :))
Czy ktoś to może już próbował ? (2011/04/21 12:36)

użytkownik50458

dzisiaj kupiłem rewelator ze strony oraz zamowiłem potrzebne do tej zanety produkty. ciekawe czy rewelator sie sprawdzi:-) (2011/04/21 13:11)

JKarp

To wygląda mi na jakiś atraktor, a te dodatki (gratisy)...
Wiem że są naprawdę niektóre środki skuteczne, ale ten nie wiem nie próbowałem. Kiedyś rozmawiałem z gościem z Olsztyna który robił zanętę dla Dajwy, ale nie chciał zdradzić co dodawał do niej. Naprawdę była skuteczna 2 minuty a w wodzie prawie się gotowało. Szkoda że teraz nie ma tej zanęty.
Cześć
A ten gość nie nazywał się Stępniak?
A oglądając tę reklamę nasuwa mi się tylko jedna myśl:
Ktoś chce wędkarzom zrobić wodę z mózgu.
Nie ma 100% skutecznych zanęt, kulek i innych cudów.
Jest czas i pora, że ryby są i żerują. A to czy mamy brania zależy od począwszy haczyka i przyponu, sposobu podania przynęty, zachowania nad wodą ( hałas ) do osobistych doświadczeń w doborze zanęt i przynęt.
A te filmy z karpikami to już dawno widziałem. Pokazuję testy zestawów a nie kulek!
Ciekawy jest zapis  o tych zwierzakach, które zniszczą zanętę jak jej dotkną :-)
Janusz JKarp

(2011/04/21 13:15)

bartekzyg

To nie jest atraktor to raz, dwa to zastanawiam się czy legalne jest używanie tego typu substancji na wodach PZW, trzy to wydaje mi się, że treść w dołączonych książkach jest tak samo na cenna jak sam przepis, cztery bardzo mieszana paleta ryb po rewelatorze - 17 sztuk w godzinę a łowisko dość ubogie w ryby. Jest coraz gorzej, kłusownicy, wędkarze elektryczni teraz jeszcze ten wynalazek - będziemy łowić żaby jak każdy kupi rewelator. (2011/04/21 13:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

baloonstyle

Nie wiem co to jest ale kosztuje mało i spróbuję. Zobaczymy czy czyni cuda :))
A co do jego składu  i czy jest dozwolone to wydaje mi się ze jest to kolejny dodatek zanętowy a tego jest sporo na rynku i jest legalne. (2011/04/21 13:56)

bartekzyg

To nie jest dodatek zanętowy - wiem bo mam rewelator. Środek ma działanie pobudzające, stąd moje wątpliwości. Ale prawdą jest, że grzechu wart! (2011/04/21 14:04)

JKarp

To nie jest dodatek zanętowy - wiem bo mam rewelator. Środek ma działanie pobudzające, stąd moje wątpliwości. Ale prawdą jest, że grzechu wart!
Cześć
Takie ble ble..
Raz piszesz, że rewelator to wynalazek. Za chwilę, że grzechu wart.
Piszesz woda uboga w ryby - nazwa, gdzie? Jak nie ma ryb to podaj nazwę tej wody. Nikt przecież nie pojedzie tam gdzie nie ma ryb :-0 )
Pokaż może jakieś fotki jak masz.
Nie ma cudownych zanęt i przynęt.
Poczytajcie uważnie wersję demo tej książki. Jest tam zapis, że nie można jej odsprzedać, wynająć itp bez zgody właściciela. No a kto jest właścicielem książki po jej kupnie? No chyba kupujący.
Całość tej super książki przypomina np to:
http://www.regulaminy-rd.pl/all/Regulamin_Readers_Losowanie_11_000zl_-_kwiecien_2009_%202009_03_04_ost.pdf
Niby czytam i wiem a za chwilę nie potrafię powtórzyć o co tak właściwie chodzi.
Janusz JKarp

(2011/04/21 14:17)

baloonstyle

Ja rozumiem że to nie jest przynęta ani zanęta tylko jakiś dodatek :)) (2011/04/21 14:23)

robson1

Trudno tak naprawdę powiedzieć czy to jest skuteczne.....a te kotłujące sie ryby to napewno robi wrażenie ....szczerze wydaje mi się ,że to bujda.Kolego "MICZ" daj znać jak to wypróbujesz,ok (2011/04/21 22:15)

użytkownik50458

Jak tylko otrzymam zamowione produkty przystepuje do robienia rewelatora i próba na rzece Odra. zamiesciłbym cały artukuł ktory kupiłem ale zastrzezony jest prawami autorskimi i sie boje:-) (2011/04/21 22:37)

użytkownik50458

Jak tylko otrzymam zamowione produkty przystepuje do robienia rewelatora i próba na rzece Odra. 
(2011/04/21 22:50)

REWELATOR

Radze zachować powściągliwość w rozdawaniu treść chronionej prawami autorskimi. Treść strony i książek jest monitorowana online za pomocą systemu Copysacpe. Jeżeli gdzieś się pojawi kopia, system w parę minut informuje nas o tym. My będziemy egzekwować prawnie łamanie umów sprzedaży, bez uprzednich próśb o usunięcie plagiatu.

Pozdrawiam. (2011/04/21 23:17)

baloonstyle

Widzę że nawet właściciel się pokazał :))
może powiesz coś więcej o tym produkcie ? (2011/04/22 07:45)

JKarp

Cześć
Jak napisał REWELATOR "treść chronionej prawami autorskimi".
Ciekawe czy ma zgodę na wykorzystanie filmów i zdjęć na swojej stronie ?
Ciekawe, że nie opublikujesz swojego patentu. Wysłałbyś wszystkich producentów zanęt w kosmos.
A czy do produkcji kulek to coś się nadaje?
Janusz JKarp (2011/04/22 07:53)

baloonstyle

No właśnie ja mam takie pytanko, czy to cudo jest głównie na karpie czy na każda rybkę?
Na jakich rybach to było testowane? (2011/04/22 07:57)

REWELATOR

Prawa do filmów użytkownicy powierzają portalowi YouTube, jeżeli on udostępnia publicznie treść filmu, to nie potrzeba żadnych zezwoleń na odtwarzanie go na swojej stornie.

Prawa do fotografii posiadają ich właściciele, dopóki nie wnoszą prośby o ich usunięcie dopóty serwis może je wyświetlać.

Szanowny Panie JKarp - pisze Pan:

Ciekawe, że nie opublikujesz swojego patentu. Wysłałbyś wszystkich producentów zanęt w kosmos.

Idąc tropem Pana myślenia równie dobrze, można by zapytać:

Ciekawe dlaczego wszyscy producenci zanęt nie rozdają swoich produktu gratis. Wysłali by rewelator w kosmos.

Nie stosuję wynalazków zwanych "kulka". Mała znajomość fizjologi ryb pozwala mi twierdzić, że bardzo utrudniają "branie". A czy nadaje się do produkcji kulek? Zdecydowanie nie.

Pierwszy test został wykonany w 2006 roku. Od tamtej pory przepis został nieco zmodyfikowany, w dodatku do przepisu wyizolowano techniki dodatkowe. Rewelator oddziałuje na każdy gatunek ryby - wciąż jednak trwa szukanie składnika mogącego selekcjonować określony gatunek.

Znalazła się jedna modyfikacja rewelatora na płoć (za pomocą sporej dawki anyżu), ale ponieważ pojawiła się w zimie, nie jesteśmy w stanie potwierdzić jeszcze jej prawdziwości.

Pozdrawiam. (2011/04/22 08:56)

baloonstyle

Dzięki za odpowiedź :)) (2011/04/22 09:26)

JaroDaw

Reklama dźwignią handlu, niby przypadkiem, niby wywołany do tablicy, niby w obronie praw autorskich ;) (2011/04/22 10:02)

JKarp

Cześć
Marek @REWELATOR
Mi wcale nie chodzi o rozdawanie a sprzedawanie Twojego pomysłu.
Po co nam Traper czy inny Sensas? Wystarczyłby Twój produkt.
Co do kulek piszesz, że :
"Mała znajomość fizjologi ryb pozwala mi twierdzić, że bardzo utrudniają "branie". A czy nadaje się do produkcji kulek? Zdecydowanie nie. "
Jakoś jedno drugiemu przeczy - szczególnie pierwsze zdanie.
Zastrzegasz sobie, że prawa autorskie nie pozwalają nikomu nic dalej przekazać. Bardzo cwany wybieg.
Co do filmów pewnie masz rację. Skoro są umieszczone na serwerze dostępnym dla każdego to i Ty możesz je pokazywać. Ale robisz to z celową manipulacją.
A pytałeś właścicieli zdjęć czy możesz ich użyć na swojej stronie?
Anglicy i Niemcy pewnie nawet nie mają pojęcia, że ich fotki są wykorzystane w celach marketingowych. Nie chce mi się szukać ale można szybko namierzyć właścicieli fotek z karpiami.A swoją drogą pokaż nam zdjęcia ryb ale swoich, które zostały złowione ponieważ używałeś swojego produktu.
Czekam z niecierpliwością na pierwszy test i na opis z łowienia.
Janusz JKarp (2011/04/22 10:58)

baloonstyle

Tu przyznam rację , tez chętni bym zobaczył nagrania bądź zdjęcia ryb które łowiłeś podczas testowania. (2011/04/22 11:34)

użytkownik50458

Cierpliwosci panowie:-) mysle ze do konca tygodnia wszystkie produkty ktore zamowiłem dotra do mnie a wtedy z pewnoscia napisze czy pan REWELATOR ma racje:-) (2011/04/22 12:43)