Zaloguj się do konta

Atraktor na lina w marcu.

utworzono: 2015/02/22 22:54
zurawinowy

Jaki atraktor najlepszy na lina w marcu? I drugie pytanie. Czym sie różnią atraktory np GoodFish i Robinsona? W podobnej butelce i podobna nazwa.
[2015-02-22 22:54]

ponczu2

Wiosną na lina najlepiej sprawdza mi się zanęta lorpio magnetic tench red worm ;), z dodatkiem robactwa. Z atraktorami dałbym sobie na razie spokój, od maja można mocniej wojować.
Pzdr.
[2015-02-23 10:08]

fredibb

Jak kolega powyżej lorpio magnetic tench red worm, dorzuć posiekanych czerwonych robaków i będzie git. W zeszłym roku wchodziły na tą zanętę ładne płocie.
[2015-02-23 18:59]

Unikam wiosną atraktorów i mocno zapachowych zanęt,skupiam się na miejscówce,zazwyczaj jest to połódniowa część łowiska woda w tym miejscu jest najcieplejsza. Używam głównie zanęt dragona,w zimnej wodzie sprawdziła mi sie zanęta dragon elitte płoć ochotka czerwona z dodatkiem pinki,czerwonych robaków(gnojaki),pokrojonych jak i całych rarówek,nie dodaje robaków do zanety, wystrzeljwyje je procą na obszarze kilku m2 nie przesadzam z ilością bardzo delikatnie. Trafimy na pogode to połapiemy. [2015-02-23 21:36]

Unikam wiosną atraktorów i mocno zapachowych zanęt,skupiam się na miejscówce,zazwyczaj jest to połódniowa część łowiska woda w tym miejscu jest najcieplejsza. Używam głównie zanęt dragona,w zimnej wodzie sprawdziła mi sie zanęta dragon elitte płoć ochotka czerwona z dodatkiem pinki,czerwonych robaków(gnojaki),pokrojonych jak i całych rarówek,nie dodaje robaków do zanety, wystrzeljwyje je procą na obszarze kilku m2 nie przesadzam z ilością bardzo delikatnie. Trafimy na pogode to połapiemy. [2015-02-23 21:36]

ponczu2

Oczywiście nie zapomnij o dodaniu do mieszanki gliny, ziemi, jest to bardzo ważny element w zimnych miesiącach.
[2015-02-24 09:49]