Atraktor na szczupaka- Wasze opinie

/ 7 odpowiedzi
Witam koledz , mam o was pytanie . Co myślicie o atraktorach na szczupaki ? np. Atraktor double Fish ? Cz może ktos z was uzywał i ma z tym jakieś doświadczenia ? Prosze o wypowiedzi .
89krzysztof

Myślę, że jeśli ma wziąć to weźmie. Bez atraktora nawet. (2011/10/24 22:26)

czaro93

Szczerze, jak ma ci szczupak wziąć to weźmie przecież ludzie kiedyś łowili i dalej łowią ryby bez takich bajerów, lecz kupiłem raz atraktor na szczupaka firmy Dragon i bez wahania mogę powiedzieć, że użycie go zwiększyło ilość brań pod warunkiem że ryby żerowały. Często go nie używałem mając go nad wodą ale było to spowodowane raczej tym, że zapominałem że mam "takie coś" w zanadrzu. (2011/10/24 23:23)

dallasek

miałem i rozlał mi się w torbie
dłuuuuuuuuuuuuugo go pamietałem :) (2011/10/24 23:50)

zbynio5o

1o-12 lat temu zakupiłem coś takiego w sprayu. Śmierdziało jak maggi.

Pryskałem tym blachy co kilka rzutów, ale  nic wtedy nie złowiłem. Więcej nie kupowałem.

(2011/10/25 00:03)

pinoczet29

Witam

Posiadam atraktor o zapachu krewetki ale nie polecam.

Jak ma coś wziąć to weźmie.

Za pierwszym razem jak go użyłem to myślałem,że działa bo złapałem szybko szczupaka.Ale po

ostatnich kilku wyprawach i zerowych wynikach stwierdziłem,że to był przypadek.

Dodatkowym minusem jest barwienie wszystkich przynęt na czerwono.Nie da się ich domyć z

tego badziewia.Szkoda pieniędzy.

(2011/10/25 13:35)

Patryyk93

Dzięki chłopaki ;) (2011/10/25 21:55)

Draq

Ja tam nie polecam atraktorów. Kupiłem pare różnych i złowione na nie ryby byłe pewnie przypadkiem, jak był dzień w którym agresywnie żerowały to łowiłem z atraktorem jak i bez. Tak jak kolega wczesniej wspomniał wiele atraktorów barwi przynęty. Białe kopyta zrobiły mi sie zielone, a zółte niebieskie :) (2011/10/25 21:59)