Zaloguj się do konta

Artur Szpilka vs Bryant Jennings

utworzono: 2014/01/09 20:45
irek23

Myślę że Szpilka zostałby mocno sprowadzony na ziemię przez Krzyśka Zimnocha. Swego czasu zapraszał do ringu Tomka Adamka. Prawdopodobnie walka z Adamkiem skończyła by się dla niego tak jak wczorajsza. U Artura widać mocne braki w kondycji. Chłopak ma 23 lata więc jego kondycja powinna być dużo lepsza. Mam nadzieję że Szpilka wyciągnie lekcje z tej porażki.  

[2014-01-26 13:59]

perwer

Myślę że Szpilka zostałby mocno sprowadzony na ziemię przez Krzyśka Zimnocha. Swego czasu zapraszał do ringu Tomka Adamka. Prawdopodobnie walka z Adamkiem skończyła by się dla niego tak jak wczorajsza. U Artura widać mocne braki w kondycji. Chłopak ma 23 lata więc jego kondycja powinna być dużo lepsza. Mam nadzieję że Szpilka wyciągnie lekcje z tej porażki.  

Dodam że zachowuje sie w ringu jak Roy Jones Jr ,w latach swojej świetności ,a jednak różnica  między nimi w szybkości to przepaść .Chodzi mi o ręce opuszczone ,uniki i praktycznie brak gardy .Do walk z leszczami starcza ,ale półka wyżej -to baty.Dodam że nie walczył z jakimś mistrzem ,tylko z zawodnikiem który w tamtym roku stoczył jedną walkę i też cały czas sie uczy do walk z najlepszymi . Młody jednak jest i jak ktoś go dobrze poprowadzi i w głowie mu sie nie przewróci ,to może coś z niego będzie ..Choć Sosnowski miał lepsze rokowania i nic nie wyszło ..tak że ciężko powiedzieć.. [2014-01-26 21:05]

Jakub Woś

Dodam że zachowuje sie w ringu jak Roy Jones Jr ,w latach swojej świetności ,a jednak różnica  między nimi w szybkości to przepaść .Chodzi mi o ręce opuszczone ,uniki i praktycznie brak gardy .Do walk z leszczami starcza ,ale półka wyżej -to baty.Dodam że nie walczył z jakimś mistrzem ,tylko z zawodnikiem który w tamtym roku stoczył jedną walkę i też cały czas sie uczy do walk z najlepszymi . Młody jednak jest i jak ktoś go dobrze poprowadzi i w głowie mu sie nie przewróci ,to może coś z niego będzie ..Choć Sosnowski miał lepsze rokowania i nic nie wyszło ..tak że ciężko powiedzieć..

Niestety ale w głowie to chyba już dawno ma przewrócone. Odgrażał sie że zje Jenningsa a w walce nie pokazał nic ciekawego. Najbardziej odrzuca mnie ta jego miłość do więzienia. Wchodzi na ring w więziennym stroju, na twarzy często nosi chustę gdzie widnieje skrót PDW na tle polskiego godła. PDW - Pozdro Dla Wiezienia - to się nie godzi.

Słuchałem wypowiedzi Zimnocha przed tą walką. Zimnoch sparował kiedyś z Jenningsem. Mówił że po 6 rudowym sparingu był strasznie zmęczony natomiast Jennings dostał świeżego sparingpartnera i znów boksował 6 rund. Póżniej jeszcze wykonywał jakieś inne ćwiczenia. Komentatorzy mówili że od trzech miesięcy biega codziennie po 10 mil w około godzinę. Po Jenningsie nie było widać żadnego zmęczenia. Szpila już w 6 rundzie był zasapany. W dodatku to nakręcanie w mediach że Szpila ma szanse na mistrza i że jest super super działa na niekorzyść Szpilki. Zastanawiające jest też że Szpilce dodają sporo cm we wzroście. Szpila jest niższy od Jenningsa co było widać na zdjęciach i podczas walki a podają że jest kilka cm wyższy. Nie rozumiem takich akcji.
[2014-01-26 21:30]

przemo1980

Ja myślę ,że Szpilkę dość mocno osłabiło uderzenie z 6 rundy w splot słoneczny , a to też robi swoje.

Odnośnie wypowiedzi Perwera o Sosnowskim. Powiem ,że też różne rzeczy się o nim słyszało, a jak z prawdą to nie wiem. Mieszkam blisko Warszawy więc różne wieści się słyszało. Ostatnią chyba jeszcze z 2013r . Jak Sosnowski przebywał na Warszawskiej izbie wytrzezwień. Taką informację słyszałem od znajomego który na tej izbie pracował. Sosnowski tam podobno trafił po awanturze po jednym z klubów .
[2014-01-26 22:04]

daro22

Witam,mial przegrać i przegral..Nikogo nie oceniam po sposobie wlasnago ego,ale ten koles to jakies nieporozumienie..Pewnie zabilby mnie samym podmuchem reki,ale jak chce reprezentować nasz kraj to proponuje nauczyć się szacunku do innych...Osobiscie starczy mi,ze Polak jest postrzegany jako złodziej chyba na całym swiecie,teraz mamy przemądrz

ałego Szpilke co caly swiat zwojuje....Nic nie mam do tego chłopaka,ale po prostu ciagle mi za niego wsyd,jego zachowanie pozostawia wiele do zyczenia......Osobiscie to proponuje Panu Szpilce zapoznać się z Doda,takie same osobowości tylko w wydaniu damsko meskim

[2014-01-27 00:32]

perwer

Ja myślę ,że Szpilkę dość mocno osłabiło uderzenie z 6 rundy w splot słoneczny , a to też robi swoje.

Odnośnie wypowiedzi Perwera o Sosnowskim. Powiem ,że też różne rzeczy się o nim słyszało, a jak z prawdą to nie wiem. Mieszkam blisko Warszawy więc różne wieści się słyszało. Ostatnią chyba jeszcze z 2013r . Jak Sosnowski przebywał na Warszawskiej izbie wytrzezwień. Taką informację słyszałem od znajomego który na tej izbie pracował. Sosnowski tam podobno trafił po awanturze po jednym z klubów .

Heheh...no co mu pozostało ...
 Teraz to sie nie dziwie ,ale swego czasu miał świetny bilans walk na zawodowym ringu i rokowano z nim duże nadzieje .Później zaczeły sie kontuzje ,wystąpienia w Big Brater i lanie od najlepszych ..Mógł sie załamać chłopak.

Co do Szpilki jeszcze dodam ,że sędzia i tak był bardzo cierpliwy .Za te uderzenia barkiem i wchodzenie akcji głową - bo praktycznie cały czas głowe miał blisko kolan - to w niejednej walce o stawke byłby upomnienia .
[2014-01-27 13:09]