Zaloguj się do konta

Aromat na lina i karasia

utworzono: 2013/05/08 20:27
JKarp

"co to za frajda wyszukac rybe i ja wyjac?"
A to jak wyszukasz to i zmusisz do tego żeby brała ;-)Wielu wędkarzom echo służy tylko i wyłącznie do sprawdzenie konfiguracji dna. Ale te zawiłości posiadania i używania echosondy myślę, że lepiej wytłumaczy Kolega Kedzio.JK
[2013-05-10 20:56]

kedzio

co to za frajda wyszukac rybe i ja wyjac?


Zdziwiłbyś się. Kiedyś myślałem że jak nie biorą, to ich nie ma w okolicy. Teraz widzę, że są, pływają sobie w pół toni i w dupęcji mają przynętę. Jak myślisz, że mi to echo pomogło namierzyć rybę, to się zastanów dobrze zanim jeszcze mnie trącisz o cokolwiek, bo kupa ludzi tu wie, że jestem wrogiem namierzania ryb! Jak kupujesz echo, to po to by ryby namierzać? A słyszałeś o innych aspektach echa? No niby gdzie miałeś słyszeć. Może jak dorośniesz, to usłyszysz. Jest jeszcze takie cuś, co się zowie poznanie łowiska młody. [2013-05-11 00:01]

kedzio

"co to za frajda wyszukac rybe i ja wyjac?"
A to jak wyszukasz to i zmusisz do tego żeby brała ;-)Wielu wędkarzom echo służy tylko i wyłącznie do sprawdzenie konfiguracji dna. Ale te zawiłości posiadania i używania echosondy myślę, że lepiej wytłumaczy Kolega Kedzio.JK


Dokładnie panie Januszu! Dziś je widziałem. Było ich masa! metr nad dnem. Różnych cudów próbowałem, ale nie da się ich zmusić. Nie ten dzień, nie ta pora. A młodemu życzę, żeby się nauczył łowić na echo - :) Ja jeszcze nie potrafię. :) Dupa żem jest! [2013-05-11 00:04]

Romuald55

 One nie biorą bo wiedzą,że są obserwowane.Cwane bestie! [2013-05-11 00:14]

plotka97

Mi podczas łowienia linów sprawdzał sie aromat truskawkowy jakiejś niemieckiej firmy. Nabyłem go przez przypadek bo zauważyłem, że akurat był w przecenie [2013-05-12 16:20]

takashialex

Witam. Specjalizuję się w łowieniu Karasi, bo to niezwykle ekscytujące. To nie prawda co napisałeś, ponieważ przy wzmożonej aktywności i presji wędkarskiej ryba szuka numeru jeden jeśli chodzi o podaną zanętę. Dobrze jest stosować samą, kupną. ja osobiście używam zanęt firmy DRAGON. Jeśli chodzi o lina, karasia to dragon ELITE. Do zanęty dodaję miodu, wg mnie numer 1 w guście tego typu ryb. doskonale klei zanętę, w połączeniu z bułką tartą. do tego dodaję anyżu. Efekt gwarantowany. Pozdrawiam;) [2013-07-09 12:15]

sammy

Mi się sprawdza atraktor Robinsona Tench&Carrasio. Ma lekko orzechowy zapach. Można go zakupić tu : http://allegro.pl/atraktor-robinson-mvde-tench-and-carassio-i3338289452.html
[2013-07-09 22:30]