Zaloguj się do konta

Aplikacja wędkuje.pl - polecam

utworzono: 2014/03/04 22:52
RuchPalikota2

Aplikacja wędkuję.pl-wczoraj ją pobrałem i naprawdę opłaca się!!!Mieści się tam regulamin RAPR, okresy ochronne, wymiary ochronne, limity połowów, zdjęcia ryb (żeby nad wodą jak ktoś ryby nie pozna żeby mógł ją zidentyfikować).Można dzielić się informacjami od innych wędkarzy, a także odbierać je!Naprawdę gorąco polecam! [2014-03-04 22:52]

A jak i gdzie ją można pobrać? [2014-03-06 09:35]

kapturr

http://www.wedkuje.pl/wedkarze-na-rybach.html [2014-03-06 10:19]

A jak i gdzie ją można pobrać?

piksel1 Najłatwiej chyba ze sklepu google play tylko aplikacja "chodzi" na androidzie 4.0 i nowszych.ja mam zwykły samsung  ace 2 z andkiem wersia 2.3.6 i nie idzie. [2014-03-06 14:18]

Expensiw

lipa bo nie dzial na Windows Phone tylko na nowym androidzie ale mam inna aplikacje szkoda ze nie pomysleli o tym aby bylo dostepne dla wszystkich [2014-03-06 16:57]

TheMechOne

Jedyna wada jaka zauwazylem, jest to, ze podczas przyblizania mapy, ikonki rybek (oznaczenia lowisk) przesuwaja sie w inne miejsce, niedaleko, ale jednak... Dla karpia nie podaja wymiaru ochronnego, a z tego co mowi regulamin, wynosi on 30cm. [2014-03-06 17:15]

phuzik

Chętnie bym sam pobrał bo to przydatna aplikacja, ale mój HTC nie jest zgodny. Szkoda, że autor skompilował aplikację pod smart-fony nowej generacji. To przecież nic trudnego w przypadku tego typu programu zrobić pod API 6, a liczba obsługiwanych urządzeń zwielokrotniłaby się. Wiem bo zaprogramowałem symulator spinningu: "Wędkarstwo Spinningowe 3D"  (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zik.fishingfree ) Jest realistycznie pomimo małych wymagań sprzętowych. Dostępna wersja płatna oraz bezpłatna Android.  [2014-03-07 09:54]

andy

Pobrałem i jestem pod wrażeniem. Super widać gdzie co jest w okolicy. Widać też znajomych - wczoraj jechał do mnie kumpel to widziałem go w aplikacji jakbym monitorował go GPSem.
Fajna sprawa polecam! [2014-03-17 13:15]

domino979

A coś jest jeszcze nie tak z aplikacją bo mam fon z androidem 4.1.2 i nie mogę pobrać wie ktoś jakieś inne źródło gdzie można apke zassać.   
[2014-03-23 13:38]

patryk-kociemba

A coś jest jeszcze nie tak z aplikacją bo mam fon z androidem 4.1.2 i nie mogę pobrać wie ktoś jakieś inne źródło gdzie można apke zassać.   

Możesz ją pobrać z play store który powinieneś mieć w telefonie.

[2014-03-25 09:38]

89krzysztof

Znalazłem jakieś tam małe 'błędy' w nazewnictwie wód. Jakiś tam ciek był nazwany "pszczynka", a ja rzeczywiście siedząc nad tą rzeczką chciałem podać właściwą nazwę, jednak zostało to odrzucone przez redakcję. Kilka wód też jest nienazwanych...
W aplikacji przydałoby się coś w rodzaju czatu, żeby ewentualnie kolegów z nad wody zapytać o wyniki..
[2014-03-25 09:54]

Mija

nie ma to jak uciec przed cywilizacją na łono natury po to, żeby ... poczatować ;) [2014-03-25 09:56]

89krzysztof

A widzisz, są ludzie którzy nie lubią siedzieć cicho. Ja tam wolę się do kogoś odezwać. A jeśli siedzę nad wodą sam, to odezwałbym się chociaż wirtualnie, dowiedział się co bierze kilometr dalej i jakie efekty. Jeśli komuś to przeszkadza, to z takiej aplikacji nie korzysta. Prosta sprawa :)
[2014-03-25 13:10]

Mija

i to tak prosta, że nie wiem po co ją tłumaczysz :) [2014-03-26 16:42]

andy

Ale nikt nie każe czatować. Ja raczej używam, żeby zobaczyć co gdzie jest w okolicy. A przy okazji można znajomego łatwo znaleźć. [2014-03-27 14:35]

nicponios

jak dla mnie nie jest to aplikacja dopracowana:/przede wszystkim to powinno być tam łatwe czytanie forum, a tego mi tam zabrakło.Już dwa razy pobierałem i sprawdzałem czy zostało to zmienione. [2014-03-27 18:52]

pitkarol

Aplikacja aplikacją ale wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i jest wreszcie zrobiona wersja mobilna na komury smiga jak zła i jest dość intuicyjna. Wcześniej jak mi się w.pl ładowało to mie krew zalewała teraz problemu już nie ma.  [2014-05-09 20:05]

darek-salamon

Działa tylko na terenie Polski nikt nie pomyślał o kolegach z zagranicy. [2014-05-10 00:49]

zbynio 33

Witam mi pasowało układ forum i nie lubię zmian. Dziś rano chcę otworzyć forum, jak zwykle w telefonie, a tu niespodzianka do której się mnie zmusza bez uprzedzenia. Aplikacja może i fajna, ale nie mogę bez niej przeglądać forum w telefonie. Kiedy chcę przeglądać forum to przełącza mnie na mobilną wersję. Nie może być jak wcześnie?
[2014-05-10 10:49]