Aplikacja na smartphona

/ 8 odpowiedzi
Witam!
Czy znacie jakąś aplikację na smartphona [android, ios], która by była przydatna dla wędkarzy. Nie mam na myśli jakiś gierek o wędkowaniu tylko o aplikacji. A jeśli nie to jaka waszym zdaniem aplikacja by była przydatna dla naszego środowiska ?

Pozdrawiam
neuroup

Ja tam taką turystyczna na głowę, a w ogóle nie wyobrażam sobie trzymać w jednym ręku telefonu a druga wyjmować z ryby haczyk :)
Przydałaby się aplikacja z łowiskami PZW [która pokazuje z jakiego okręgu gdzie można łowić] jakiś atlas ryb i tak dalej..... (2012/08/07 23:56)

bigrybka95

Raczej rzecz zbędna skoro szuka sie jej na siłę. (2012/08/08 00:11)

neuroup

Biorąc pod uwagę ile zastosowań może mieć telefon komórkowy to szkoda, że nie ma żadnych aplikacji dla wędkarzy.
Od taka ciekawostka :)

Opis programu Komary:
Cecorka - 2 czerwiec 2012 - Samsung Galaxy S2, wersja aplikacji: 1.9

Ocena 10/5 gwiazdek

Co tam komary! Z ciekawości w czasie ostatniego weekendu włączyłem na pomoście i wszystkim zaczęły brać ryby jak szalone. Nigdy nie złapałem tylu ryb w ciągu godziny!

(2012/08/08 00:20)

bodzio0711

mobile fishing na androida, pogoda tvn meteo/ oraz fishing knots i jeszcze jedna aplikacja pgodowa ktorą ja mam zainstalowaną to digi station lagre (2012/08/08 03:24)

neuroup

TVN Meteo rządzi bo jest pogoda na wszystkie moje miejscówki. Fishing konts też bardzo dobra prawie jak "jak wiązać krawat"
Aż prosi się aplikacja z kalendarzem brań :)

A testowałeś aplikacje fishing tracker ?

Pozdrawiam (2012/08/08 23:38)

xrusek90

hej!

znalazłem coś takiego:

http://itunes.apple.com/us/app/ryboszukacz/id557882588?mt=8 (2012/09/21 18:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.